Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 1826, wczoraj: 2080
ogółem: 9 237 835

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Relacja spotkania

herb Unia Bardo
4:2
(3:2)
herb Moto-Jelcz Oława
Unia Bardo   Moto-Jelcz Oława
Stadion w Bardzie

2019-11-09, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

http://motojelczolawa.pl/news,3156592,przegrana-w-bardzie.html

herb Moto-Jelcz Oława Informacje o kadrze Moto-Jelcz Oława

1. Mateusz Kubas   
2. Jakub Skorupa  zmiana 45" Jakub Mańkowski   
3. Marcin Mazur   
4. Kamil Dołgan   
5. Marcin Petyniak  zmiana 62" Bartłomiej Musiał   
6. Jakub Skorłutowski bramka ??ta kartka   
7. Mateusz Prusak  zmiana 89" Kasper Morawski   
8. Karol Nikodem  zmiana 62" Damian Makowski   
9. Mateusz Dobkowski  zmiana 75" Rafał Kohut   
10. Krzysztof Telatyński bramka  zmiana 80" Adrian Gelles   
11. Janusz Gancarczyk kapitan ??ta kartka   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Polonia ŚwidnicaMoto-Jelcz Oława
Polonia Świdnica   Moto-Jelcz Oława
2020-03-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaSokół Marcinkowice
Moto-Jelcz Oława 0:1 Sokół Marcinkowice
2019-11-23, 13:30:00
Stadion MJO, ul. Sportowa 1
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Polonia Świdnica - Moto - Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) - Lechia Dzierżoniów
LKS Bystrzyca Górna - Sokół Marcinkowice
Unia Bardo - Wiwa Goszcz
Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce - Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica - GKS Mirków/Długołęka

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Moto - Jelcz Oława 0:1 Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda 1:1 Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna 0:2 Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa 6:1 Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka 1:0 Polonia Świdnica
Lechia Dzierżoniów 2:3 Pogoń Pieszyce
Orzeł Prusice 2:2 Polonia Trzebnica

Współpraca