Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1764, wczoraj: 2311
ogółem: 9 022 145

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Relacja spotkania

herb Pogoń Oleśnica
4:2
herb Moto-Jelcz Oława
Pogoń Oleśnica   Moto-Jelcz Oława

2019-05-11, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Moto-Jelcz Oława Informacje o kadrze Moto-Jelcz Oława

1. Radosław Florczyk   
2. Kamil Dołgan ??ta kartka   
3. Tomasz Watral kapitan ??ta kartka   
4. Jakub Skorupa ??ta kartka  zmiana 45" Łukasz Anklewicz   
5. Marcin Mazur ??ta kartka   
6. Jakub Skorłutowski ??ta kartka  zmiana 70" Jakub Kulczycki   
7. Mateusz Prusak ??ta kartka  zmiana 77" Jakub Mańkowski   
8. Krzysztof Waliś ??ta kartka   
9. Mateusz Dobkowski   
10. Krzysztof Telatyński bramka ??ta kartka   
11. Janusz Gancarczyk bramka ??ta kartka  zmiana 89" Paweł Bekieszczuk   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Polonia TrzebnicaMoto-Jelcz Oława
Polonia Trzebnica   Moto-Jelcz Oława
2019-08-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaPolonia Świdnica
Moto-Jelcz Oława 2:1 Polonia Świdnica
2019-08-18, 11:00:00
Stadion MJO, ul. Sportowa 1
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Polonia Trzebnica - Moto - Jelcz Oława
Unia Bardo - Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz
Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów
Polonia Świdnica - LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) - Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce - GKS Mirków/Długołęka

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Moto - Jelcz Oława 2:1 Polonia Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 Sokół Wielka Lipa
Lechia Dzierżoniów 1:3 Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice 2:0 LKS Bystrzyca Górna
Wiwa Goszcz 2:3 Unia Bardo
Bielawianka Bielawa 2:0 Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice 5:0 Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka 3:1 Polonia Trzebnica

Współpraca