Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 985, wczoraj: 1464
ogółem: 8 860 820

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Relacja spotkania

herb Pogoń Oleśnica
4:2
herb Moto-Jelcz Oława
Pogoń Oleśnica   Moto-Jelcz Oława

2019-05-11, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Moto-Jelcz Oława Informacje o kadrze Moto-Jelcz Oława

1. Radosław Florczyk   
2. Kamil Dołgan ??ta kartka   
3. Tomasz Watral kapitan ??ta kartka   
4. Jakub Skorupa ??ta kartka  zmiana 45" Łukasz Anklewicz   
5. Marcin Mazur ??ta kartka   
6. Jakub Skorłutowski ??ta kartka  zmiana 70" Jakub Kulczycki   
7. Mateusz Prusak ??ta kartka  zmiana 77" Jakub Mańkowski   
8. Krzysztof Waliś ??ta kartka   
9. Mateusz Dobkowski   
10. Krzysztof Telatyński bramka ??ta kartka   
11. Janusz Gancarczyk bramka ??ta kartka  zmiana 89" Paweł Bekieszczuk   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Wiwa GoszczMoto-Jelcz Oława
Wiwa Goszcz   Moto-Jelcz Oława
2019-05-25, 15:00:00

Goszcz, ul. Twardogórska 16

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaCzarni Jelcz-Laskowice
Moto-Jelcz Oława 5:0 Czarni Jelcz-Laskowice
2019-05-18, 17:00:00
Stadion w Oławie, ul. Sportowa
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Wiwa Goszcz - Moto - Jelcz Oława
Mechanik Brzezina - Zachód Sobótka
Widawa Bierutów - Olimpia Podgaj
Kolektyw Radwanice - Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Czarni Jelcz - Laskowice - Parasol Wrocław
Pogoń Oleśnica - GKS Kobierzyce
KS Żórawina - Strzelinianka Strzelin
Polonia Środa Śląska - Energetyk Siechnice

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Moto - Jelcz Oława 5:0 Czarni Jelcz - Laskowice
Strzelinianka Strzelin 2:2 GKS Kobierzyce
Parasol Wrocław 0:0 Pogoń Oleśnica
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0:3 Wiwa Goszcz
Energetyk Siechnice 2:0 Widawa Bierutów
KS Żórawina 2:3 Mechanik Brzezina
Zachód Sobótka 0:3 Polonia Środa Śląska
Olimpia Podgaj 2:1 Kolektyw Radwanice

Współpraca