Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1599, wczoraj: 1838
ogółem: 8 908 659

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Relacja spotkania

herb Zachód Sobótka
1:1
(0:1)
herb Moto-Jelcz Oława
Zachód Sobótka   Moto-Jelcz Oława
Stadion Miejski w Sobótce Zachodniej, ul. Polna

2019-03-23, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Moto-Jelcz Oława Informacje o kadrze Moto-Jelcz Oława

1. Radosław Florczyk   
2. Tomasz Watral ??ta kartka  zmiana 45" Adrian Kolano   
3. Krzysztof Waliś 2?,cz   
4. Krzysztof Telatyński   
5. Jakub Skorłutowski bramka   
6. Mateusz Prusak  zmiana 78" Jakub Mańkowski   
7. Karol Nikodem  zmiana 55" Mateusz Dobkowski   
8. Marcin Mazur   
9. Kamil Dołgan   
10. Janusz Gancarczyk  (1 asysta) ??ta kartka   
11. Łukasz Anklewicz kapitan   

herb Moto-Jelcz Oława Prezentacja graficzna składu drużyny Moto-Jelcz Oława



Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Mechanik BrzezinaMoto-Jelcz Oława
Mechanik Brzezina   Moto-Jelcz Oława
2019-06-19, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Widawa BierutówMoto-Jelcz Oława
Widawa Bierutów 0:7 Moto-Jelcz Oława
2019-06-08, 17:00:00
Stadion Miejski w Bierutowie, ul. Namysłowska
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 28
Moto - Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska
Energetyk Siechnice - Zachód Sobótka
Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin - Czarni Jelcz - Laskowice
GKS Kobierzyce - Kolektyw Radwanice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - Mechanik Brzezina
Olimpia Podgaj - KS Żórawina
Parasol Wrocław - Widawa Bierutów

Wyniki

Ostatnia kolejka 27
Widawa Bierutów 0:7 Moto - Jelcz Oława
Czarni Jelcz - Laskowice 5:1 Pogoń Oleśnica
KS Żórawina 1:2 Energetyk Siechnice
Zachód Sobótka 6:2 Strzelinianka Strzelin
Mechanik Brzezina 6:4 Olimpia Podgaj
Polonia Środa Śląska 2:2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Kolektyw Radwanice 0:1 Parasol Wrocław
Wiwa Goszcz 3:2 GKS Kobierzyce

Współpraca