Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

1% PODATKU DLA NIKOLI

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 425, wczoraj: 3686
ogółem: 9 653 352

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Relacja spotkania

herb Moto-Jelcz Oława
2:0
(1:0)
herb Strzelinianka Strzelin
Moto-Jelcz Oława   Strzelinianka Strzelin
Stadion MJO

2018-09-15, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Moto-Jelcz Oława Informacje o kadrze Moto-Jelcz Oława

1. Adrian Leśkiewicz   
2. Andrzej Gancarczyk  zmiana 60" Kacper Makowski   
3. Łukasz Anklewicz kapitan   
4. Tomasz Watral ??ta kartka   
5. Wiktor Gajdek   
6. Maciej Sobota  zmiana 65" Bartłomiej Musiał   
7. Jakub Skorłutowski bramka   
8. Krzysztof Waliś bramka  zmiana 45" Jakub Skorupa   
9. Mateusz Dobkowski  zmiana 75" Artur Gancarczyk   
10. Krzysztof Telatyński  zmiana 60" Mateusz Prusak   
11. Jakub Kulczycki  zmiana 60" Adrian Gelles   

herb Moto-Jelcz Oława Prezentacja graficzna składu drużyny Moto-Jelcz Oława


Tomasz Watral
zmiana
Mateusz Dobkowski
Artur Gancarczyk
zmiana
Maciej Sobota
Bartłomiej Musiał
zmiana
Jakub Kulczycki
Adrian Gelles
zmiana
Krzysztof Waliś
Jakub Skorupa
Wiktor Gajdek
Łukasz Anklewicz
Jakub Skorłutowski
zmiana
Krzysztof Telatyński
Mateusz Prusak
zmiana
Andrzej Gancarczyk
Kacper Makowski
Adrian Leśkiewicz

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sląsk II WrocławMoto-Jelcz Oława
Sląsk II Wrocław 10:0 Moto-Jelcz Oława
2020-02-29, 12:00:00
Stadion Oporowska
     
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Moto - Jelcz Oława 0:1 Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda 1:1 Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna 0:2 Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa 6:1 Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka 1:0 Polonia Świdnica
Lechia Dzierżoniów 2:3 Pogoń Pieszyce
Orzeł Prusice 2:2 Polonia Trzebnica

Współpraca