Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1731, wczoraj: 1838
ogółem: 8 908 791

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Relacja spotkania

herb Energetyk Siechnice
1:2
(0:1)
herb Moto-Jelcz Oława
Energetyk Siechnice   Moto-Jelcz Oława

2018-08-25, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Moto-Jelcz Oława Informacje o kadrze Moto-Jelcz Oława

1. Adrian Leśkiewicz   
2. Karol Nikodem  zmiana 89" Wiktor Gajdek   
3. Łukasz Anklewicz kapitan   
4. Paweł Skorupa  zmiana 60" Jakub Skorupa   
5. Adrian Kolano   
6. Jakub Skorłutowski  zmiana 70" Jakub Kulczycki bramka   
7. Krzysztof Waliś   
8. Paweł Bekieszczuk  zmiana 60" Bartłomiej Musiał   
9. Mateusz Prusak bramka   
10. Mateusz Dobkowski  zmiana 85" Maciej Sobota   
11. Krzysztof Telatyński  zmiana 55" Adrian Gelles   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Mechanik BrzezinaMoto-Jelcz Oława
Mechanik Brzezina   Moto-Jelcz Oława
2019-06-19, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Widawa BierutówMoto-Jelcz Oława
Widawa Bierutów 0:7 Moto-Jelcz Oława
2019-06-08, 17:00:00
Stadion Miejski w Bierutowie, ul. Namysłowska
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 28
Moto - Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska
Energetyk Siechnice - Zachód Sobótka
Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin - Czarni Jelcz - Laskowice
GKS Kobierzyce - Kolektyw Radwanice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - Mechanik Brzezina
Olimpia Podgaj - KS Żórawina
Parasol Wrocław - Widawa Bierutów

Wyniki

Ostatnia kolejka 27
Widawa Bierutów 0:7 Moto - Jelcz Oława
Czarni Jelcz - Laskowice 5:1 Pogoń Oleśnica
KS Żórawina 1:2 Energetyk Siechnice
Zachód Sobótka 6:2 Strzelinianka Strzelin
Mechanik Brzezina 6:4 Olimpia Podgaj
Polonia Środa Śląska 2:2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Kolektyw Radwanice 0:1 Parasol Wrocław
Wiwa Goszcz 3:2 GKS Kobierzyce

Współpraca