free counters

Aktualności

Niespodzianki nie było

• autor: Marecki1973, 2020-11-21 16:55

Piłkarze Moto-Jelcza Oława przegrali na wyjeździe z wyżej notowanym AKS-em Strzegom 0:2 (0:0). Obie bramki gospodarze zdobyli w samej końcówce spotkania (w 78. i 81. minucie).

Rundę jesienną oławscy piłkarze kończą na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 30 punktów.

AKS STRZEGOM - MOTO-JELCZ OŁAWA 2:0 (0:0)
BRAMKI: Damian Migalski 78, Dawid Domaradzki 81.

MOTO-JELCZ OŁAWA: 1. Radosław Florczyk - 93Kamil Dołgan5. Jakub Skorłutowski13. Jakub Skorupa10. Mateusz Prusak9. Karol Nikodem ??ta kartka (75, 99. Bartłomiej Musiał), 4. Krzysztof Waliś11. Michał Pluciński (80, 17. Krzysztof Telatyński), 8. Krzysztof Gancarczyk kapitan ??ta kartka18. Mateusz Dobkowski15. Janusz Gancarczyk kapitan  (65, 23. Jakub Kulczycki).