free counters

Aktualności

Zdziesiątkowani polegli w Ząbkowicach

• autor: Wiktor, 2020-11-02 11:10

Niestety, piłkarze oławskiego Moto-Jelcza przegrali kolejny mecz, tym razem ulegając na wyjeździe Orłowi Ząbkowice Śląskie 2:3 (2:1), pomimo tego, że po piętnastu minutach prowadziliśmy 2:0. Czarno-biało-zieloni wciąż zmagają się z ogromnymi problemami kadrowymi. Gola na wagę zwycięstwa Orzeł zdobył w 93. minucie.

ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE - MOTO-JELCZ OŁAWA 3:2 (1:2)
BRAMKI: Dawid Kuriata 22, Mateusz Łaszczewski 55, Michał Łaski 90+3 - Karol Nikodem 7, Adrian Gelles 15.

MOTO-JELCZ OŁAWA: 1. Radosław Florczyk ??ta kartka - 93. Kamil Dołgan ??ta kartka13. Jakub Skorupa4. Krzysztof Waliś ??ta kartka, 3Artur Gancarczyk - 9. Karol Nikodem bramka5. Jakub Skorłutowski19. Adrian Gelles bramka (56, 23. Jakub Kulczycki), 11. Michał Pluciński99. Bartłomiej Musiał 2?,cz 90, 15. Janusz Gancarczyk kapitan ??ta kartka.