Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

1% PODATKU DLA NIKOLI

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 594, wczoraj: 3686
ogółem: 9 653 521

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Aktualności

Terminarz IV ligi - grupa wschodnia

  • autor: Marecki1973, 2020-06-17 19:51

Poznaliśmy już ostateczny (miejmy nadzieję) skład IV ligi dolnośląskiej, grupa wschodnia. Zagra w niej łącznie 19 zespołów. Będą to: 

Moto-Jelcz Oława, AKS Strzegom, Sokół Wielka Lipa, Bielawianka Bielawa, Sokół Marcinkowice, Unia Bardo, Piast Nowa Ruda, Piast Żerniki, Lechia Dzierżoniów, GKS Mirków, Orzeł Ząbkowice Śląskie, Polonia Trzebnica, Orzeł Prusice, Pogoń Pieszyce, LKS Bystrzyca Górna, Nysa Kłodzko, Orzeł Lubawka, MKP Wołów, Mechanik Brzezina

Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na weekend 1-2 sierpnia. Oławianie w pierwszej kolejce podejmą u siebie Piasta Żerniki, w drugiej kolejce udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Barda, a w trzeciej będą pauzować.

MECZE DOMOWE

KOLEJKA 1 Moto-Jelcz Oława : Piast Żerniki (Wrocław)

KOLEJKA 4 Moto-Jelcz Oława : Orzeł Lubawka

KOLEJKA 6 Moto-Jelcz Oława : Mechanik Brzezina

KOLEJKA 8 Moto-Jelcz Oława : Polonia Trzebnica

KOLEJKA 10 Moto-Jelcz Oława : Bielawianka Bielawa

KOLEJKA 12 Moto-Jelcz Oława : Piast Nowa Ruda

KOLEJKA 14 Moto-Jelcz Oława : GKS Mirków/Długołęka

KOLEJKA 16 Moto-Jelcz Oława : LKS Bystrzyca Górna

KOLEJKA 18 Moto-Jelcz Oława : Pogoń Pieszyce

MECZE WYJAZDOWE

KOLEJKA 2 Unia Bardo : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 5 Nysa Kłodzko : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 7 MKP Wołów : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 9 Sokół Wielka Lipa : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 11 Sokół Marcinkowice : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 13 Lechia Dzierżoniów : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 15 Orzeł Ząbkowice Śląskie : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 17 Orzeł Prusice : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 19 AKS Strzegom : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 3 PAUZA : Moto-Jelcz Oława

​Pełny terminarz V ligi w rozwinięciu wiadomości.

KOLEJKA 1 PAUZA : Unia Bardo

Moto-Jelcz Oława : Piast Żerniki (Wrocław)

Orzeł Lubawka : AKS Strzegom

Nysa Kłodzko : Pogoń Pieszyce

Mechanik Brzezina : Orzeł Prusice

MKP Wołów : LKS Bystrzyca Górna

Polonia Trzebnica : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Sokół Wielka Lipa : GKS Mirków/Długołęka

Bielawianka Bielawa : Lechia Dzierżoniów

Sokół Marcinkowice : Piast Nowa Ruda

 

KOLEJKA 2 PAUZA : Piast Nowa Ruda

Lechia Dzierżoniów : Sokół Marcinkowice

GKS Mirków/Długołęka : Bielawianka Bielawa

Orzeł Ząbkowice Śląskie : Sokół Wielka Lipa

LKS Bystrzyca Górna : Polonia Trzebnica

Orzeł Prusice : MKP Wołów

Pogoń Pieszyce : Mechanik Brzezina

AKS Strzegom : Nysa Kłodzko

Piast Żerniki (Wrocław) : Orzeł Lubawka

Unia Bardo : Moto-Jelcz Oława

KOLEJKA 3 PAUZA : Moto-Jelcz Oława

Orzeł Lubawka : Unia Bardo

Nysa Kłodzko : Piast Żerniki (Wrocław)

Mechanik Brzezina : AKS Strzegom

MKP Wołów : Pogoń Pieszyce

Polonia Trzebnica : Orzeł Prusice

Sokół Wielka Lipa : LKS Bystrzyca Górna

Bielawianka Bielawa : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Sokół Marcinkowice : GKS Mirków/Długołęka

Piast Nowa Ruda : Lechia Dzierżoniów

 

KOLEJKA 4 PAUZA : Lechia Dzierżoniów

GKS Mirków/Długołęka : Piast Nowa Ruda

Orzeł Ząbkowice Śląskie : Sokół Marcinkowice

LKS Bystrzyca Górna : Bielawianka Bielawa

Orzeł Prusice : Sokół Wielka Lipa

Pogoń Pieszyce : Polonia Trzebnica

AKS Strzegom : MKP Wołów

Piast Żerniki (Wrocław) : Mechanik Brzezina

Unia Bardo : Nysa Kłodzko

Moto-Jelcz Oława : Orzeł Lubawka

 

KOLEJKA 5 PAUZA : Orzeł Lubawka

Nysa Kłodzko : Moto-Jelcz Oława

Mechanik Brzezina : Unia Bardo

MKP Wołów : Piast Żerniki (Wrocław)

Polonia Trzebnica : AKS Strzegom

Sokół Wielka Lipa : Pogoń Pieszyce

Bielawianka Bielawa : Orzeł Prusice

Sokół Marcinkowice : LKS Bystrzyca Górna

Piast Nowa Ruda : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Lechia Dzierżoniów : GKS Mirków/Długołęka

 

KOLEJKA 6 PAUZA : GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Ząbkowice Śląskie : Lechia Dzierżoniów

LKS Bystrzyca Górna : Piast Nowa Ruda

Orzeł Prusice : Sokół Marcinkowice

Pogoń Pieszyce : Bielawianka Bielawa

AKS Strzegom : Sokół Wielka Lipa

Piast Żerniki (Wrocław) : Polonia Trzebnica

Unia Bardo : MKP Wołów

Moto-Jelcz Oława : Mechanik Brzezina

Orzeł Lubawka : Nysa Kłodzko

 

 

KOLEJKA 7 PAUZA : Nysa Kłodzko

Mechanik Brzezina : Orzeł Lubawka  

MKP Wołów : Moto-Jelcz Oława

Polonia Trzebnica : Unia Bardo

Sokół Wielka Lipa : Piast Żerniki (Wrocław)

Bielawianka Bielawa : AKS Strzegom

Sokół Marcinkowice : Pogoń Pieszyce

Piast Nowa Ruda : Orzeł Prusice

Lechia Dzierżoniów : LKS Bystrzyca Górna

GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Ząbkowice Śląskie

 

KOLEJKA 8 PAUZA : Orzeł Ząbkowice Śląskie

LKS Bystrzyca Górna : GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Prusice : Lechia Dzierżoniów

Pogoń Pieszyce : Piast Nowa Ruda

AKS Strzegom : Sokół Marcinkowice

Piast Żerniki (Wrocław) : Bielawianka Bielawa

Unia Bardo : Sokół Wielka Lipa

Moto-Jelcz Oława : Polonia Trzebnica

Orzeł Lubawka : MKP Wołów

Nysa Kłodzko : Mechanik Brzezina

 

KOLEJKA 9 PAUZA : Mechanik Brzezina

MKP Wołów : Nysa Kłodzko

Polonia Trzebnica : Orzeł Lubawka

Sokół Wielka Lipa : Moto-Jelcz Oława

Bielawianka Bielawa : Unia Bardo

Sokół Marcinkowice : Piast Żerniki (Wrocław)

Piast Nowa Ruda : AKS Strzegom

Lechia Dzierżoniów : Pogoń Pieszyce

GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Prusice Orzeł

Ząbkowice Śląskie : LKS Bystrzyca Górna

 

KOLEJKA 10 PAUZA : LKS Bystrzyca Górna

Orzeł Prusice : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Pogoń Pieszyce : GKS Mirków/Długołęka

AKS Strzegom : Lechia Dzierżoniów

Piast Żerniki (Wrocław) : Piast Nowa Ruda

Unia Bardo : Sokół Marcinkowice

Moto-Jelcz Oława : Bielawianka Bielawa

Orzeł Lubawka : Sokół Wielka Lipa

Nysa Kłodzko : Polonia Trzebnica

Mechanik Brzezina : MKP Wołów

 

KOLEJKA 11 PAUZA : MKP Wołów

Polonia Trzebnica : Mechanik Brzezina

Sokół Wielka Lipa : Nysa Kłodzko

Bielawianka Bielawa : Orzeł Lubawka

Sokół Marcinkowice : Moto-Jelcz Oława

Piast Nowa Ruda : Unia Bardo

Lechia Dzierżoniów : Piast Żerniki (Wrocław)

GKS Mirków/Długołęka : AKS Strzegom

Orzeł Ząbkowice Śląskie : Pogoń Pieszyce

LKS Bystrzyca Górna : Orzeł Prusice

 

KOLEJKA 12 PAUZA : Orzeł Prusice

Pogoń Pieszyce : LKS Bystrzyca Górna

AKS Strzegom : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Piast Żerniki (Wrocław) : GKS Mirków/Długołęka

Unia Bardo : Lechia Dzierżoniów

Moto-Jelcz Oława : Piast Nowa Ruda

Orzeł Lubawka : Sokół Marcinkowice

Nysa Kłodzko : Bielawianka Bielawa

Mechanik Brzezina : Sokół Wielka Lipa

MKP Wołów : Polonia Trzebnica

 

KOLEJKA 13 PAUZA : Polonia Trzebnica

Sokół Wielka Lipa : MKP Wołów

Bielawianka Bielawa : Mechanik Brzezina

Sokół Marcinkowice : Nysa Kłodzko

Piast Nowa Ruda : Orzeł Lubawka

Lechia Dzierżoniów : Moto-Jelcz Oława

GKS Mirków/Długołęka : Unia Bardo

Orzeł Ząbkowice Śląskie : Piast Żerniki (Wrocław)

LKS Bystrzyca Górna : AKS Strzegom

Orzeł Prusice : Pogoń Pieszyce

 

KOLEJKA 14 PAUZA : Pogoń Pieszyce

AKS Strzegom : Orzeł Prusice

Piast Żerniki (Wrocław) : LKS Bystrzyca Górna

Unia Bardo : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Moto-Jelcz Oława : GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Lubawka : Lechia Dzierżoniów

Nysa Kłodzko : Piast Nowa Ruda

Mechanik Brzezina : Sokół Marcinkowice

MKP Wołów : Bielawianka Bielawa

Polonia Trzebnica : Sokół Wielka Lipa

 

KOLEJKA 15 PAUZA : Sokół Wielka Lipa

Bielawianka Bielawa : Polonia Trzebnica

Sokół Marcinkowice : MKP Wołów

Piast Nowa Ruda : Mechanik Brzezina

Lechia Dzierżoniów : Nysa Kłodzko

GKS Mirków/Długołęka : Orzeł Lubawka

Orzeł Ząbkowice Śląskie : Moto-Jelcz Oława

LKS Bystrzyca Górna : Unia Bardo

Orzeł Prusice : Piast Żerniki (Wrocław)

Pogoń Pieszyce : AKS Strzegom

 

KOLEJKA 16 PAUZA : AKS Strzegom

Piast Żerniki (Wrocław) : Pogoń Pieszyce

Unia Bardo : Orzeł Prusice

Moto-Jelcz Oława : LKS Bystrzyca Górna

Orzeł Lubawka : Orzeł Ząbkowice Śląskie

Nysa Kłodzko : GKS Mirków/Długołęka

Mechanik Brzezina : Lechia Dzierżoniów

MKP Wołów : Piast Nowa Ruda

Polonia Trzebnica : Sokół Marcinkowice

Sokół Wielka Lipa : Bielawianka Bielawa

 

KOLEJKA 17 PAUZA : Bielawianka Bielawa

Sokół Marcinkowice : Sokół Wielka Lipa

Piast Nowa Ruda : Polonia Trzebnica

Lechia Dzierżoniów : MKP Wołów

GKS Mirków/Długołęka : Mechanik Brzezina

Orzeł Ząbkowice Śląskie : Nysa Kłodzko

LKS Bystrzyca Górna : Orzeł Lubawka

Orzeł Prusice : Moto-Jelcz Oława

Pogoń Pieszyce : Unia Bardo

AKS Strzegom : Piast Żerniki (Wrocław)

 

KOLEJKA 18 PAUZA : Piast Żerniki (Wrocław)

Unia Bardo : AKS Strzegom

Moto-Jelcz Oława : Pogoń Pieszyce

Orzeł Lubawka : Orzeł Prusice

Nysa Kłodzko : LKS Bystrzyca Górna

Mechanik Brzezina : Orzeł Ząbkowice Śląskie

MKP Wołów : GKS Mirków/Długołęka

Polonia Trzebnica : Lechia Dzierżoniów

Sokół Wielka Lipa : Piast Nowa Ruda

Bielawianka Bielawa : Sokół Marcinkowice

 

KOLEJKA 19 PAUZA : Sokół Marcinkowice

Piast Nowa Ruda : Bielawianka Bielawa

Lechia Dzierżoniów : Sokół Wielka Lipa

GKS Mirków/Długołęka : Polonia Trzebnica

Orzeł Ząbkowice Śląskie : MKP Wołów

LKS Bystrzyca Górna : Mechanik Brzezina

Orzeł Prusice : Nysa Kłodzko

Pogoń Pieszyce : Orzeł Lubawka

AKS Strzegom : Moto-Jelcz Oława

Piast Żerniki (Wrocław) : Unia Bardo


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [0]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sląsk II WrocławMoto-Jelcz Oława
Sląsk II Wrocław 10:0 Moto-Jelcz Oława
2020-02-29, 12:00:00
Stadion Oporowska
     
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Moto - Jelcz Oława 0:1 Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda 1:1 Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna 0:2 Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa 6:1 Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka 1:0 Polonia Świdnica
Lechia Dzierżoniów 2:3 Pogoń Pieszyce
Orzeł Prusice 2:2 Polonia Trzebnica

Współpraca