Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

1% PODATKU DLA NIKOLI

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 524, wczoraj: 727
ogółem: 9 700 914

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Aktualności

Sparingi zima 2020

  • autor: Marecki1973, 2020-01-30 20:02

W ramach przygotowań do rundy wiosennej piłkarze "Moto-Jelcza" Oława zaplanowane mają mecze kontrole z następującymi drużynami:

Rodło Opole (klasa okręgowa) - 01.02.2020, godzina 12:00, mecz w Opolu, wynik 2:3

Polonia Trzebnica - Moto-Jelcz Oława - 08.02.2020, godzina 10:00, mecz w Trzebnicy, wynik 5-0

Stal Brzeg (III liga) - 19.02.2020, godzina 18:30, mecz w Brzegu, wynik 3-1

Moto-Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska, 22.02.2020, wygrana 4-0.

GKS Kobierzyce - Moto-Jelcz Oława, 22.02.2020, 4-3 (0-3).

Śląsk II Wrocław (III liga) - Moto-Jelcz Oława, 29.02.2020, 12:00, 10-0.

Lista rywali oraz terminy mogą jeszcze ulec zmianie - będziemy o tym na bieżąco informować.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [0]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Unia Bardo   Moto-Jelcz Oława
2020-08-08, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz Oława 1:0 Piast Żerniki (Wrocław)
2020-08-01, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Unia Bardo - Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów - Sokół Marcinkowice
GKS Mirków/Długołęka - Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna - Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice - MKP Wołów
Pogoń Pieszyce - Mechanik Brzezina
AKS Strzegom - Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) - Orzeł Lubawka

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Moto - Jelcz Oława 1:0 Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Lubawka 0:5 AKS Strzegom
Nysa Kłodzko 4:0 Pogoń Pieszyce
Mechanik Brzezina 4:1 Orzeł Prusice
MKP Wołów 4:0 LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica 5:0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa 2:1 GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa 4:1 Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice 4:2 Piast Nowa Ruda

Współpraca