Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1719, wczoraj: 2311
ogółem: 9 022 100

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Aktualności

Przygotowania do nowego sezonu

  • autor: Marecki1973, 2019-07-26 10:07

Piłkarze drużyny seniorów z początkiem lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. odbył się już jeden mecz kontrolny, w którym oławianie pokonali Polonię Trzebnica 6-3. W planach są jeszcze kolejne cztery mecze kontrolne:

sobota 27 lipca: Zagłębie Lubin (U 18) - MJO (Lubin, godzina 11:00)

2:1, bramka dla MJO: Jakub Skorułtowski

sobota 3 sierpnia: Iskra Kochlice - MJO (Kochlice, godzina 17:00)

wygrana MJO 2-4

niedziela 4 sierpnia: MJO - Barycz Sułów (Oława, godzina 11:00)

przegrana MJO 1-3

sobota 10 sierpnia: MJO - Kuźnia Jawor (Oława, godzina 11:00)

przegrana MJO 3-4: bramki zdobywali Dołgan, Telatyński, Kubiś

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [112]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Polonia TrzebnicaMoto-Jelcz Oława
Polonia Trzebnica   Moto-Jelcz Oława
2019-08-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaPolonia Świdnica
Moto-Jelcz Oława 2:1 Polonia Świdnica
2019-08-18, 11:00:00
Stadion MJO, ul. Sportowa 1
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Polonia Trzebnica - Moto - Jelcz Oława
Unia Bardo - Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz
Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów
Polonia Świdnica - LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) - Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce - GKS Mirków/Długołęka

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Moto - Jelcz Oława 2:1 Polonia Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 Sokół Wielka Lipa
Lechia Dzierżoniów 1:3 Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice 2:0 LKS Bystrzyca Górna
Wiwa Goszcz 2:3 Unia Bardo
Bielawianka Bielawa 2:0 Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice 5:0 Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka 3:1 Polonia Trzebnica

Współpraca