free counters

Aktualności

AWANS JEST NASZ!

• autor: Marecki1973, 2019-06-23 14:22

Po czterech sezonach grania w różnych "klasach" wreszcie awansowaliśmy do ligi. Co prawda, tylko czwartej, ale jednak ligi. Walka o awans do IV ligi z wrocławskiej "okręgówki" trwała do ostatniej ligowej kolejki i sytuacja w czubie tabeli tak wyglądała, że aby awansować należało wygrać ostatnie ligowe spotkanie z KS Żórawina.

Piłkarze MJO już od pierwszych minut meczu ostro zaatakowali bramkę gości, czego efektem był gol zdobyty w 7 minucie przez Karola Nikodema. W dalszej części pierwszej połowy oławianie nadal przeważali i tworzyli sytuacje bramkowe, ale gola udało się zdobyć dopiero w 35 minucie (Mateusz Dobkowski). Po zmianie stron "Moto-Jelcz" nadal atakował i w 54 min. spotkania Jakub Mańkowski podwyższył wynik na 3-0. Przy tak wysokim prowadzeniu oławianie poluzowali trochę grę i wykorzystali to zawodnicy gości, którzy w 75 minucie zdobyli kontaktowego gola. Odpowiedź MJO była natychmiastowa, bo jeszcze w tej samej minucie na 4-1 podwyższył Jakub Kulczycki. Ten sam zawodnik w 83 minucie ponownie trafia do siatki gości, a wynik spotkania ustalił w 84 minucie Janusz Gancarczyk, zdobywając szóstego gola dla nas i tym samym dając wszystkim do zrozumienia, że awans jest nasz!

Po meczu nastąpiło wspólne z kibicami fetowanie awansu na murawie stadionu!

Zapraszamy do oglądania galerii z tego meczu autorstwa Krzysztofa Andrzeja Trybulskiego:

" name="galeria" target="_blank">http://

herb Moto-Jelcz Oława Informacje o kadrze Moto-Jelcz Oława:

Mateusz Kubas, Kamil Kucharski  zmiana 60" Krzysztof Waliś, Tomasz Watral, Jakub Skorłutowski, Mateusz Prusak  zmiana 67" Adrian Gelles, Karol Nikodem bramka  zmiana 60" Jakub Kulczycki bramka bramka   Jakub Mańkowski bramka  zmiana 65" Paweł Skorupa, Marcin Mazur, Janusz Gancarczyk bramka  Mateusz Dobkowski bramka  Łukasz Anklewicz  zmiana 60" Paweł Bekieszczuk  kontuzja 62" Artur Gancarczyk