free counters

Aktualności

Lider wraca do Oławy!

• autor: Wiktor, 2019-04-06 19:51

Niezwykle emocjonujące spotkanie było dane zobaczyć kibicom zgromadzonym dziś na boisku w Podgaju. Już na samym początku spotkania gospodarze trafili do bramki MJO i prowadzili 1:0, jednak już na przerwę oławianie schodzili z... trzybramkowym prowadzeniem. Po dwóch golach Adriana Gellesa i dwóch trafieniach Jakuba Skorłutowskiego (jedno z karnego, kolejna jedenastka podyktowana za faul na Januszu Gancarczyku) oławianie wygrywali 4:1. Wydawało się, że druga połowa będzie tylko formalnością, tym bardziej, że w pierwszej części gry podopieczni Jarosława Fliśnika mieli przytłaczającą przewagę. Tak jednak nie było - po przerwie oławianie zagrali fatalnie. Chwilę po wznowieniu gry gospodarze odzyskali nadzieję, trafiając na 2:4 z rzutu karnego. Kilkanaście minut później było już tylko 3:4, a na około 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry piłkarze Olimpii wykorzystali kolejną jedenastkę i był remis. Nasi rywale kilka minut później strzelili jeszcze jedną bramkę, ale - na nasze szczęście - tym razem samobójczą. Oławianie dowieźli jednobramkowe zwycięstwo do końca, a tym razem noga powinęła się liderowi z Goszcza. Wiwa przegrała na wyjeździe z Polonią Środa Śląska 2:4 i dzięki temu Moto-Jelcz znów - po raz pierwszy od 15 września ubiegłego roku - zasiadł na fotelu lidera!

OLIMPIA PODGAJ - MOTO-JELCZ OŁAWA 4:5 (1:4)
BRAMKI: Daniel Kozuchowski 6, Radosław Grzywniak 49 (k), 52, 72 (k) - Jakub Skorłutowski 17 (k), 45, Adrian Gelles 22, 30, Kamil Tatara 82 (s).

MOTO-JELCZ OŁAWA: 1. Mateusz Kubas - 9Karol Nikodem, 22Kamil Dołgan, 16Tomasz Watral kapitan, 25. Marcin Mazur - 10Mateusz Prusak (80, 11. Paweł Bekieszczuk ??ta kartka), 5. Jakub Skorłutowski bramka bramka (70, 7. Jakub Mańkowski), 17. Krzysztof Telatyński (46, 4. Krzysztof Waliś) - 15Janusz Gancarczyk, 19Adrian Gelles bramka bramka (46, 23. Jakub Kulczycki), 18. Mateusz Dobkowski.

Żółte kartki: Bąk - Bekieszczuk.