free counters

Aktualności

Mamy lidera!

• autor: Wiktor, 2018-09-15 18:27

Piłkarze oławskiego Moto-Jelcza ograli na własnym boisku Strzeliniankę Strzelin 2:0 (1:0) i przy dzisiejszej porażce dotychczasowego lidera - Pogoni Oleśnica - przynajmniej do niedzielnego popołudnia objęli prowadzenie w tabeli okręgówki. Pierwszą bramkę dla MJO zdobył dziś Krzysztof Waliś, który w 9. minucie uderzył mocno z dystansu, a piłka po dość sporym rykoszecie wpadła do siatki Strzelinianki. W 58. minucie tuż przed polem karnym gości faulowany był Jakub Kulczycki, a pięknym strzałem z rzutu wolnego bramkarza pokonał Jakub Skorłutowski.

Pogoń Oleśnica przegrała na własnym boisku z Energetykiem Siechnice 0:5. Moto-Jelcz liderem pozostanie przynajmniej do końca jutrzejszego meczu Czarnych Jelcz-Laskowice z Zachodem Sobótka.

Aktualizacja (16 września): Zachód Sobótka przegrał z Czarnymi Jelcz-Laskowice 1:3. Moto-Jelcz po 5. kolejce jest samodzielnym liderem okręgówki i ma dwa punkty przewagi nad GKS-em Kobierzyce!

[TABELA]

MOTO-JELCZ OŁAWA - STRZELINIANKA STRZELIN 2:0 (1:0)
BRAMKI: Krzysztof Waliś 9, Jakub Skorłutowski 58.

MOTO-JELCZ OŁAWA: 12. Adrian Leśkiewicz - 2. Andrzej Gancarczyk (60, 8. Kacper Makowski), 14Łukasz Anklewicz kapitan, 16Tomasz Watral ??ta kartka, 11Wiktor Gajdek - 15Maciej Sobota (65, 20. Bartłomiej Musiał), 5Jakub Skorłutowski bramka, 4Krzysztof Waliś bramka (46, 13. Jakub Skorupa), 18Mateusz Dobkowski (75, 3. Artur Gancarczyk) - 17. Krzysztof Telatyński (60, 10. Mateusz Prusak), 9Jakub Kulczycki (60, 19. Adrian Gelles).

STRZELINIANKA STRZELIN: 1. Piotr Szczegielniak - 5. Tomasz Gocz, 6. Marek Robak, 9. Kacper Chytry, 10. Jarosław Wróblewski kapitan​ (76, 12. Konrad Wiśniowski), 11. Miłosz Korzyński, 19. Emil Lubecki, 21. Kacper Cukier (70, 20. Hubert Wróblewski), 22. Marcel Wolny ??ta kartka (60, 16. Sebastian Pawlak), 27. Eliasz Augustyn ??ta kartka (60, 3. Tomasz Sołek), 44. Jakub Sułkowski.

Żółte kartki: Watral - Augustyn, Wolny (za faule).