Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1060, wczoraj: 4841
ogółem: 8 490 262

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Aktualności

Skład okręgówki

  • autor: Marecki1973, 2018-06-27 13:56

Tak prawdopodobnie będzie wyglądać skład wrocławskiej klasy okręgowej:

 

 

1. Moto-Jelcz Oława (awans)
2. Parasol Wrocław (awans)
3. Orzeł Pawłowice (Wrocław) (awans)
4. Olimpia Podgaj (awans)
5. MKP Wołów (spadek)
6. Wiwa Goszcz (spadek)
7. Pogoń Oleśnica (spadek)
8. Zachód Sobótka
9. Mechanik Brzezina
10. GKS Kobierzyce
11. Polonia Środa Śląska
12. KS Żórawina
13. Strzelinianka Strzelin
14. Widawa Bierutów
15. Energetyk Siechnice
16. Kolektyw Radwanice

Oczywiście skład grupy może się jeszcze zmienić, np. w przypadku nieotrzymania licencji.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [50]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

OFICJALNA STRONA KLUBU

Kliknij na buton

 

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaParasol Wrocław
Moto-Jelcz Oława   Parasol Wrocław
2018-09-22, 16:00:00

Stadion MJO

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaStrzelinianka Strzelin
Moto-Jelcz Oława 2:0 Strzelinianka Strzelin
2018-09-15, 16:00:00
Stadion MJO
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Moto - Jelcz Oława - Parasol Wrocław
Mechanik Brzezina - Widawa Bierutów
KS Żórawina - Kolektyw Radwanice
Zachód Sobótka - Wiwa Goszcz
Energetyk Siechnice - Czarni Jelcz - Laskowice
Olimpia Podgaj - Pogoń Oleśnica
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin - Polonia Środa Śląska

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Moto - Jelcz Oława 2:0 Strzelinianka Strzelin
Parasol Wrocław 1:0 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
GKS Kobierzyce 7:4 Olimpia Podgaj
Pogoń Oleśnica 0:5 Energetyk Siechnice
Czarni Jelcz - Laskowice 3:1 Zachód Sobótka
Wiwa Goszcz 0:1 KS Żórawina
Kolektyw Radwanice 5:2 Mechanik Brzezina
Widawa Bierutów 1:0 Polonia Środa Śląska

Współpraca