free counters

Aktualności

Pożegnanie klasy A

• autor: Marecki1973, 2018-06-25 11:06

Zwycięstwem 5:0 zakończył się mecz "Moto-Jelcza" z wicemistrzem A-klasy - Polonią Wrocław. Znokautowaniem najgroźniejszego rywala oławianie potwierdzili dominację w minionych już rozgrywkach. Podopieczni Jarosława Fliśnika kończą sezon z 68 punktami na koncie, które zdobyli wygrywając 22 z 24 meczów i remisując dwa pozostałe. MJO zdobył 99 goli i stracił ich zaledwie 13. Ligę zakończyliśmy z 16 punktami przewagi nad drugim zespołem. Czekamy na powtórkę w przyszłym sezonie okręgówki! Bramki dla MJO zdobywali: Łukasz Anklewicz, Karol Grabowski, Mateusz Dobkowski, Mateusz Prusak oraz Kasper Morawski. Dla Mateusza Dobkowskiego był to 13 gol w tym sezonie - tym samym skrzydłowy został najelpszym strzelcem MJO. Karol Grabowski zaliczył w meczu z Polonią debiut, który okrasił golem.

Skład MJO: Adrian Leśkiewicz - Kacper Makowski, Łukasz Anklewicz kapitan bramka, Jakub Pożarycki (7Tomasz Watral), Wiktor Gajdek (55 Karol Grabowski bramka) - Bartłomiej Musiał (70 Maciej Sobota), Krzysztof Waliś ??ta kartka (55 Jakub Skorłutowski), Michał Żurawski (46 Kasper Morawski bramka), Mateusz Dobkowski bramka Mateusz Prusak bramka - Adrian Gelles (46 Jakub Kulczycki).

Kibice: wyjazdowym meczem z Polonią Wrocław pożegnaliśmy, miejmy nadzieję że na zawsze, klasę A. Piłkarze MJO wyszli na boisko z flagą "Moto-Jelcz nigdy nie zginie", którą powiesili w sektorze oławskich fanów. W pierwszej połowie dopingujemy z dłuższymi przerwami. Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy meczu na płocie wywieszamy transparent o treści: "W otchłań zesłani, powracamy, by pokrzyżować Wam plany" i robimy to co kibice lubią najbardziej: odpalamy sporą ilość pirotechniki. Po meczu przybijamy piątki z piłkarzami, trenerem i kierownikiem drużyny, dziękując im za jakże udany sezon. Podziękowania należą się także naszym przyjaciołom z Bielawianki Bielawa, Chojniczanki Chojnice, Rokity Brzeg Dolny, Śląska Wrocław i chłopakom z Lubszy za obecność i wspólny doping. Po meczy wszyscy udajemy się na wspólne z piłkarzami oblewanie awansu.