free counters

Aktualności

Mamy to!

• autor: Wiktor, 2018-05-26 19:13

Burza Bystrzyca pokonała Polonię Wrocław 2:1 (1:0), a Moto-Jelcz rozbił Orła Marszowice 6:0 (3:0). Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek jesteśmy pewni awansu do okręgówki! W dzisiejszym spotkaniu podopieczni Jarosława Fliśnika zupełnie zdominowali rywala. W 21. minucie wynik otworzył Mateusz Dobkowski, który wykorzystał podanie od Kaspra Morawskiego. W 41. minucie po raz kolejny Skrockiego pokonał Dobkowski, który precyzyjnym strzałem z pola karnego nie dał bramkarzowi najmniejszych szans. W 44. minucie "Gwiazda" oddał przepiękny strzał z 20. metra i trafił w samo okienko bramki Orła, kompletując tym samym hat-tricka. Pięć minut po zmianie stron ładnym plasowanym strzałem z dystansu na 4:0 podwyższył Jakub Skorłutowski. W 59. minucie przebojowy rajd lewą stroną boiska zaliczył Andrzej Gancarczyk, dograł do kapitana zespołu - Kaspra Morawskiego, a ten przyjął piłkę w powietrzy i atomowym strzałem z woleja nie dał szans Jackowi Skrockiemu. W 88. minucie Jakub Skorłutowski po raz kolejny spróbował szczęścia z dystansu - piłka zahaczyła o nogi jednego z obrońców i trafiła wprost pod nogi Artura Gancarczyka, który zapakował bezradnemu Skrockiemu szóstą bramkę.

ORZEŁ MARSZOWICE - MOTO-JELCZ OŁAWA 0:6 (0:3)
BRAMKI: Mateusz Dobkowski 21, 41, 44, Jakub Skorłutowski 50, Kasper Morawski 59, Artur Gancarczyk 88

MOTO-JELCZ OŁAWA: Adrian Leśkiewicz - Paweł Bekieszczuk, Łukasz Anklewicz ??ta kartka, Tomasz Watral (6Jakub Pożarycki), Kacper Makowski (55 Andrzej Gancarczyk) - Karol Nikodem (46 Maciej Sobota),Krzysztof Waliś (55 Mateusz Prusak), Jakub Skorłutowski bramka, Mateusz Dobkowski bramkabramkabramka (60 Artur Gancarczyk bramka) - Kasper Morawski kapitan bramka - Jakub Kulczycki ??ta kartka (70 Wojciech Czerniak).

Żółte kartki: Mułyk (zagranie ręką) - Kulczycki (faul), Anklewicz (krytyka orzeczeń sędziego).

[TABELA]

WYNIKI 22. KOLEJKI A-KLASY:
Orzeł Marszowice - Moto-Jelcz Oława 0:6 (0:3)
Sparta Wrocław - Zenit Międzybórz
KS Dobroszów - Pogoń II Oleśnica 2:1
Burza Bystrzyca - Polonia Wrocław 2:1 (1:0) Widawa Kiełczów - LZS Solniki Małe
FC Wrocław Academy - Huragan Minkowice Oławskie 0:3 (walkower, goście wycofali się z rozgrywek)

Zdjęcie użytkownika Moto-Jelcz Oława.Zdjęcie użytkownika Moto-Jelcz Oława.Zdjęcie użytkownika Moto-Jelcz Oława.Zdjęcie użytkownika Moto-Jelcz Oława.