free counters

Aktualności

Widawa napędziła stracha

• autor: Wiktor, 2018-05-19 19:32

Sporego stracha napędzili piłkarze Widawy Kiełczów podopiecznym Jarosława Fliśnika. Przyjezdni zostali pierwszym ligowcem, który w wiosennych meczach zdobył gola na stadionie w Oławie w meczu przeciwko MJO. W 9. minucie były zawodnik naszej drużyny - Grzegorz Lew - pokonał Mateusza Kubasa i przez dziewięć minut oławianie przegrywali. Właśnie wtedy Karol Nikodem wykorzystał świetne podanie Morawskiego i było 1:1. Na podział punktów zanosiło się aż do 77. minuty, kiedy to Nikodem minął bramkarza i został przez niego sfaulowany. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Łukasz Anklewicz. Trzy minuty później drugiego w tym spotkaniu gola zdobył Karol Nikodem, po tym, jak wygrał przebitkę z obrońcą i pewnie pokonał bramkarza drużyny przyjezdnej. Bardzo dobry mecz w swoim wykonaniu Nikodem podsumował hat-trickiem, którego skompletował w 92. minucie spotkania. Mańkowski strącił piłkę głową do napastnika KS-u, a ten po raz kolejny bez problemów wykorzystał sytuację sam na sam.

W przerwie spotkania po raz kolejny rozlosowano nagrody. Trzech szczęśliwców, którzy zakupili przed meczem bilety-cegiełki wygrało nagrody ufundowane przez firmy Lorenz oraz Fabo.

MOTO-JELCZ OŁAWA: Mateusz Kubas - Paweł Bekieszczuk (69 Maciej Sobota), Łukasz Anklewicz kapitan bramka, Jakub Mańkowski, Andrzej Gancarczyk (65 Wiktor Gajdek) - Karol Nikodem bramkabramkabramka, Kasper Morawski kapitan (61 Jakub Skorłutowski), Krzysztof Waliś ??ta kartka (65 Jakub Pożarycki), Mateusz Dobkowski (8Artur Gancarczyk) - Mateusz Prusak - Jakub Kulczycki (50 Kacper Makowski).

[TABELA A-KLASY]

WYNIKI 21. KOLEJKI:
Huragan Minkowice Oławskie - Burza Bystrzyca 0:2
LZS Solniki Małe - FC Wrocław Academy 3:0 (walkower, goście wycofali się z rozgrywek)
Moto-Jelcz Oława - Widawa Kiełczów 4:1
Pogoń II Oleśnica - Orzeł Marszowice 0:1
Zenit Międzybórz - KS Dobroszów 3:0
Polonia Wrocław - Skra Wojnowice 3:1