free counters

Aktualności

Łatwe trzy punkty

• autor: Wiktor, 2018-05-05 18:41

Bez większych problemów trzy punkty zainkasowali dziś podopieczni Jarosława Fliśnika. Oławski Moto-Jelcz pokonał na własnym boisku Huragan Minkowice Oławskie 5:0 (3:0). Pierwszego gola oławianie zdobyli już w 7. minucie, gdy piłkę wyłożoną na 11. metr przez Mateusza Dobkowskiego wpakował do bramki Maciej Sobota. W 20. minucie do wybijającego piłkę bramkarza gości ruszył Jakub Kulczycki. Golkiper gości nie wytrzymał presji i trafił snajpera MJO prosto w plecy, a futbolówka szczęśliwie dla nas wleciała do bramki. W 27. minucie szarżę pod bramką gości przeprowadził Łukasz Anklewicz, wbił piłkę w pole karne, a do niej dopadł Mateusz Dobkowski, który podwyższył na 3:0. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 62. minuty. Po ewidentnym faulu Dawida Kowalika na Jakubie Kulczyckim sędzia podyktował rzut karny, który pewnie na gola zamienił Kasper Morawski. W 83. minucie arbiter podyktował jeszcze jedną jedenastkę po tym, jak w polu karnym podcięty został Artur Gancarczyk. Tym razem skutecznym egzekutorem okazał się Łukasz Anklewicz.

W przerwie spotkania spośród osób, które zakupiły dziś bilety-cegiełki rozlosowano piątkę, która otrzymała nagrody - kalendarze MJO, kartony przekąsek oraz piłkę.

MOTO-JELCZ OŁAWA - HURAGAN MINKOWICE OŁAWSKIE 5:0 (3:0)
BRAMKI: Maciej Sobota 7, Jakub Kulczycki 20, Mateusz Dobkowski 27, Kasper Morawski 62 (k), Łukasz Anklewicz 83 (k).

MOTO-JELCZ OŁAWA: Piotr Kosecki - Karol Nikodem (46 Paweł Bekieszczuk), Łukasz Anklewicz bramka, Tomasz Watral kapitan, Kacper Makowski (46 Andrzej Gancarczyk) - Jakub Skorłutowski, Jakub Mańkowski (56 Krzysztof Waliś) - Maciej Sobota bramka (60 Mateusz Żygadło), Kasper Morawski kapitan (65 Krzysztof Telatyński), Mateusz Dobkowski bramka (60 Artur Gancarczyk) - Jakub Kulczycki bramka.