Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 961, wczoraj: 1002
ogółem: 7 970 997

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Aktualności

Kibicowska relacja: Polkowice (23.03.2013)

  • autor: MJO1961, 2017-06-08 22:05

Niezbyt udany był pierwszy w 2013 roku wyjazd. 65 fanatyków Moto-Jelcza (w tym bielawianie, wrocławianie, dolnobrzeżanie oraz fani z Rogowa Sobóckiego) zameldowało się 23 marca w Polkowicach, jednak nie dane było im obejrzeć zmagań kopaczy KS-u. Po pierwszej połowie fanatycy Czarno-biało-zielonych postanowili wrócić do Oławy. Więcej o samym wyjeździe i powodach tych trudności w rozwinięciu!

Po dwóch odwołanych wyjazdach do Turka kolejną planowaną eskapadą były Polkowice. Celem było obejrzenie meczu z Górnikiem, który też stał pod znakiem zapytania z powodu wiosennej mody na odwoływanie spotkań. Organizację wyjazdu zaczynamy od poniedziałku. Zamówienie na bilety wysyłamy we wtorek - do piątku nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy. Jednak władze Górnika w piątek rano przesyłają nam pismo, że sektor dla gości będzie dla nas zamknięty. Powodem takiej decyzji jest zbyt późne zamówienie biletów oraz niepotwierdzenie przez nasz klub planowanego wyjazdu kibiców MJO. Nasze starania oraz argumenty, które przedstawiliśmy, by jednak władze klubu w Polkowicach odstąpiły od zamykania dla nas stadionu, nie powiodły się. Rozmowy prowadziliśmy z władzami Górnika, a także z szefem zajmującym się zabezpieczaniem stadionu w Polkowicach. Dla nich nie było możliwości, aby odstąpić od idiotycznych przepisów PZPN-u, które mówią, że bilety na mecz powinny być zamówione na dwa tygodnie przed oraz lista wyjazdowa winna być przesłana na dwa dni przed danym pojedynkiem, a sam wyjazd musi też potwierdzić nasz klub.

Wbrew tym decyzjom nie odwołujemy kolejnej naszej podróży. Zgodnie z planem wycieczki w sobotę w 65 osób meldujemy się w Polkowicach. Była jedna możliwość oglądnięcia meczu - z trybun gospodarzy - ale organizator po naszym przybyciu zamknął cały stadion. Po obejściu wokół połowy obiektu zaznaczamy naszą obecność śpiewem "PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW" oraz krótkim wspomnieniem o Zagłębiu Lubin, a także - na koniec naszego pobytu w Polkowicach - dopingujemy naszych piłkarzy. Miejscowi w około 15 osób, z trzema flagami, próbowali dopingiem dać nam do zrozumienia, że w "Polkowicach tylko Górnik". Po pierwszej połowie wyjeżdżamy z Polkowic w kierunku Oławy. W domu jesteśmy już przed 21:00.
Podziękowania za wsparcie dla kibiców Śląska Wrocław (10) Bielawianki Bielawa (8) Rokity Brzeg Dolny (5) oraz dla fanów z Rogowa Sobóckiego (7)
 
Więcej zdjęć: TUTAJ

  • Komentarzy [1]
  • czytano: [385]
 

autor: ~OSASUNA FANS 2017-06-23 10:16:27

avatar ROK 2013 BYŁ NIEZBYT UDANYM ROKIEM DLA FANÓW MJO


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaLZS Solniki Małe
Moto-Jelcz Oława   LZS Solniki Małe
2017-09-24, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Burza Bystrzyca OławskaMoto-Jelcz Oława
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto-Jelcz Oława
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Moto - Jelcz Oława - LZS Solniki Małe
Sparta Wrocław - Burza Bystrzyca Oławska
Zenit Międzybórz - FC Academy Wrocław
Skra Wojnowice - KS Dobroszów
Polonia Wrocław - Orzeł Marszowice
Pogoń II Oleśnica - Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Kiełczów - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto - Jelcz Oława
LZS Solniki Małe 2:6 Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów 2:0 Sparta Wrocław
Skra Wojnowice 1:7 Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie 3:3 Zenit Międzybórz
Widawa Kiełczów 0:3 Polonia Wrocław
FC Academy Wrocław

Współpraca