Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 1190
ogółem: 7 912 243

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1991/92

Tabela II ligi zachodniej w sezonie 1991/92:

A 1. Pogoń Szczecin 32 45 43 - 24 18 9 5
A 2. Szombierki Bytom 32 44 57 - 27 17 10 5

3. Miedź Legnica 32 41 51 - 22 17 7 8

4. Górnik Pszów 32 37 36 - 32 14 9 9

5. Stilon Gorzów Wlkp. 32 35 41 - 30 11 13 8

6. Raków Częstochowa 32 35 45 - 43 13 9 10

7. Polonia Bytom 32 32 36 - 32 9 14 9

8. Lechia Gdańsk 32 32 34 - 36 12 8 12

9. Ślęza Wrocław 32 31 30 - 38 9 13 10

10. Naprzód Rydułtowy 32 29 36 - 37 12 5 15

11. Zagłębie Wałbrzych 32 29 25 - 35 10 9 13

12. Bałtyk Gdynia 32 28 43 - 49 10 8 14

13. Warta Poznań 32 28 31 - 37 7 14 11

14. Polger Police 32 28 25 - 40 7 14 11
S 15. Moto Jelcz Oława 32 26 29 - 33 8 10 14
S 16. Chrobry Głogów 32 24 27 - 45 8 8 16
S 17. Odra Wodzisław Śl. 32 20 31 - 60 6 8 18
W 18. Górnik Wałbrzych 0 0 0 - 0 0 0 0


Rezultaty II ligi zachodniej w sezonie 1991/92:

kolejka: 1
  Zagłębie Wałbrzych vs Górnik Wałbrzych
  Warta Poznań 2:2 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 1:0 Miedź Legnica
  Szombierki Bytom 3:1 Naprzód Rydułtowy
  Raków Częstochowa 1:2 Chrobry Głogów
  Lechia Gdańsk 1:0 Polger Police
  Ślęza Wrocław 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Górnik Pszów 1:1 Polonia Bytom
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:2 Pogoń Szczecin
kolejka: 2
  Chrobry Głogów 1:1 Pogoń Szczecin
  Polonia Bytom 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Odra Wodzisław Śl. 2:2 Górnik Pszów
  Polger Police 1:0 Ślęza Wrocław
  Górnik Wałbrzych vs Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Miedź Legnica 3:0 Warta Poznań
  Naprzód Rydułtowy 1:0 Moto Jelcz Oława
  Raków Częstochowa 5:3 Szombierki Bytom
kolejka: 3
  Szombierki Bytom 2:1 Chrobry Głogów
  Moto Jelcz Oława 1:0 Raków Częstochowa
  Warta Poznań 2:0 Naprzód Rydułtowy
  Zagłębie Wałbrzych 1:3 Miedź Legnica
  Lechia Gdańsk 2:1 Bałtyk Gdynia
  Ślęza Wrocław vs Górnik Wałbrzych
  Górnik Pszów 2:2 Polger Police
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Pogoń Szczecin 0:0 Polonia Bytom
kolejka: 4
  Chrobry Głogów 0:5 Polonia Bytom
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Pogoń Szczecin
  Polger Police 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Górnik Wałbrzych vs Górnik Pszów
  Bałtyk Gdynia 1:1 Ślęza Wrocław
  Miedź Legnica 1:1 Lechia Gdańsk
  Naprzód Rydułtowy 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Raków Częstochowa 1:1 Warta Poznań
  Szombierki Bytom 1:1 Moto Jelcz Oława
kolejka: 5
  Moto Jelcz Oława 3:0 Chrobry Głogów
  Warta Poznań 2:4 Szombierki Bytom
  Zagłębie Wałbrzych 1:2 Raków Częstochowa
  Lechia Gdańsk 2:1 Naprzód Rydułtowy
  Ślęza Wrocław 0:2 Miedź Legnica
  Górnik Pszów 0:1 Bałtyk Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. vs Górnik Wałbrzych
  Pogoń Szczecin 2:0 Polger Police
  Polonia Bytom 1:1 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 6
  Chrobry Głogów 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Polger Police 0:0 Polonia Bytom
  Górnik Wałbrzych vs Pogoń Szczecin
  Bałtyk Gdynia 3:3 Stilon Gorzów Wlkp.
  Miedź Legnica 3:0 Górnik Pszów
  Naprzód Rydułtowy 2:0 Ślęza Wrocław
  Raków Częstochowa 0:0 Lechia Gdańsk
  Szombierki Bytom 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 1:1 Warta Poznań
kolejka: 7
  Warta Poznań 0:0 Chrobry Głogów
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Moto Jelcz Oława
  Lechia Gdańsk 0:0 Szombierki Bytom
  Ślęza Wrocław 0:4 Raków Częstochowa
  Górnik Pszów 3:0 Naprzód Rydułtowy
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Miedź Legnica
  Pogoń Szczecin 2:0 Bałtyk Gdynia
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Polger Police
  Polonia Bytom vs Górnik Wałbrzych
kolejka: 8
  Chrobry Głogów 2:1 Polger Police
  Górnik Wałbrzych vs Odra Wodzisław Śl.
  Bałtyk Gdynia 2:2 Polonia Bytom
  Naprzód Rydułtowy 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Miedź Legnica 1:1 Pogoń Szczecin
  Raków Częstochowa 1:0 Górnik Pszów
  Szombierki Bytom 6:1 Ślęza Wrocław
  Moto Jelcz Oława 2:3 Lechia Gdańsk
  Warta Poznań 0:3 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 9
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Chrobry Głogów
  Lechia Gdańsk 1:0 Warta Poznań
  Ślęza Wrocław 0:0 Moto Jelcz Oława
  Górnik Pszów 1:0 Szombierki Bytom
  Stilon Gorzów Wlkp. 5:0 Raków Częstochowa
  Pogoń Szczecin 1:0 Naprzód Rydułtowy
  Polonia Bytom 3:2 Miedź Legnica
  Odra Wodzisław Śl. 3:4 Bałtyk Gdynia
  Polger Police vs Górnik Wałbrzych
kolejka: 10
  Chrobry Głogów vs Górnik Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 1:2 Polger Police
  Miedź Legnica 3:1 Odra Wodzisław Śl.
  Naprzód Rydułtowy 1:0 Polonia Bytom
  Raków Częstochowa 2:1 Pogoń Szczecin
  Szombierki Bytom 3:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Moto Jelcz Oława 1:2 Górnik Pszów
  Warta Poznań 1:3 Ślęza Wrocław
  Zagłębie Wałbrzych 3:2 Lechia Gdańsk
kolejka: 11
  Lechia Gdańsk 2:1 Chrobry Głogów
  Ślęza Wrocław 3:1 Zagłębie Wałbrzych
  Górnik Pszów 2:0 Warta Poznań
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Moto Jelcz Oława
  Pogoń Szczecin 1:1 Szombierki Bytom
  Polonia Bytom 1:2 Raków Częstochowa
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Naprzód Rydułtowy
  Polger Police 0:4 Miedź Legnica
  Górnik Wałbrzych vs Bałtyk Gdynia
kolejka: 12
  Chrobry Głogów 0:0 Bałtyk Gdynia
  Miedź Legnica vs Górnik Wałbrzych
  Naprzód Rydułtowy 1:1 Polger Police
  Raków Częstochowa 3:0 Odra Wodzisław Śl.
  Szombierki Bytom 3:1 Polonia Bytom
  Moto Jelcz Oława 1:3 Pogoń Szczecin
  Warta Poznań 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Górnik Pszów
  Lechia Gdańsk 0:2 Ślęza Wrocław
kolejka: 13
  Ślęza Wrocław 0:0 Chrobry Głogów
  Górnik Pszów 3:0 Lechia Gdańsk
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Pogoń Szczecin 3:1 Warta Poznań
  Polonia Bytom 1:1 Moto Jelcz Oława
  Odra Wodzisław Śl. 0:3 Szombierki Bytom
  Polger Police 1:1 Raków Częstochowa
  Górnik Wałbrzych vs Naprzód Rydułtowy
  Bałtyk Gdynia 0:0 Miedź Legnica
kolejka: 14
  Chrobry Głogów 2:2 Miedź Legnica
  Naprzód Rydułtowy 3:0 Bałtyk Gdynia
  Raków Częstochowa vs Górnik Wałbrzych
  Szombierki Bytom 2:0 Polger Police
  Moto Jelcz Oława 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Warta Poznań 0:0 Polonia Bytom
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Pogoń Szczecin
  Lechia Gdańsk 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Ślęza Wrocław 0:0 Górnik Pszów
kolejka: 15
  Górnik Pszów 2:0 Chrobry Głogów
  Stilon Gorzów Wlkp. 4:2 Ślęza Wrocław
  Polonia Bytom 2:0 Zagłębie Wałbrzych
  Pogoń Szczecin 1:0 Lechia Gdańsk
  Odra Wodzisław Śl. 2:2 Warta Poznań
  Polger Police 1:0 Moto Jelcz Oława
  Górnik Wałbrzych vs Szombierki Bytom
  Bałtyk Gdynia 2:3 Raków Częstochowa
  Miedź Legnica 1:0 Naprzód Rydułtowy
kolejka: 16
  Chrobry Głogów 2:1 Naprzód Rydułtowy
  Raków Częstochowa 2:0 Miedź Legnica
  Szombierki Bytom 3:1 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława vs Górnik Wałbrzych
  Warta Poznań 0:0 Polger Police
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Lechia Gdańsk 0:0 Polonia Bytom
  Ślęza Wrocław 0:0 Pogoń Szczecin
  Górnik Pszów 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 17
  Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 Chrobry Głogów
  Pogoń Szczecin 1:0 Górnik Pszów
  Polonia Bytom 0:0 Ślęza Wrocław
  Odra Wodzisław Śl. 1:4 Lechia Gdańsk
  Polger Police 1:2 Zagłębie Wałbrzych
  Górnik Wałbrzych vs Warta Poznań
  Bałtyk Gdynia 2:1 Moto Jelcz Oława
  Miedź Legnica 0:0 Szombierki Bytom
  Naprzód Rydułtowy 3:2 Raków Częstochowa
kolejka: 18
  Miedź Legnica 2:1 Moto Jelcz Oława
  Bałtyk Gdynia 2:1 Warta Poznań
  Naprzód Rydułtowy 1:1 Szombierki Bytom
  Chrobry Głogów 0:0 Raków Częstochowa
  Polger Police 0:0 Lechia Gdańsk
  Odra Wodzisław Śl. 2:2 Ślęza Wrocław
  Polonia Bytom 1:2 Górnik Pszów
  Pogoń Szczecin 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 19
  Pogoń Szczecin 1:0 Chrobry Głogów
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:2 Polonia Bytom
  Górnik Pszów 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Ślęza Wrocław 2:0 Polger Police
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Bałtyk Gdynia
  Warta Poznań 2:1 Miedź Legnica
  Moto Jelcz Oława 1:0 Naprzód Rydułtowy
  Szombierki Bytom 0:0 Raków Częstochowa
kolejka: 20
  Chrobry Głogów 1:2 Szombierki Bytom
  Raków Częstochowa 2:0 Moto Jelcz Oława
  Naprzód Rydułtowy 0:1 Warta Poznań
  Miedź Legnica 3:0 Zagłębie Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 5:1 Lechia Gdańsk
  Polger Police 0:0 Górnik Pszów
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Polonia Bytom 1:1 Pogoń Szczecin
kolejka: 21
  Polonia Bytom 3:1 Chrobry Głogów
  Pogoń Szczecin 3:1 Odra Wodzisław Śl.
  Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 Polger Police
  Ślęza Wrocław 2:1 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 1:0 Miedź Legnica
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Naprzód Rydułtowy
  Warta Poznań 1:1 Raków Częstochowa
  Moto Jelcz Oława 1:1 Szombierki Bytom
kolejka: 22
  Chrobry Głogów 0:0 Moto Jelcz Oława
  Szombierki Bytom 1:0 Warta Poznań
  Raków Częstochowa 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Naprzód Rydułtowy 2:1 Lechia Gdańsk
  Miedź Legnica 2:0 Ślęza Wrocław
  Bałtyk Gdynia 3:1 Górnik Pszów
  Polger Police 0:2 Pogoń Szczecin
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Polonia Bytom
kolejka: 23
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Chrobry Głogów
  Polonia Bytom 3:1 Polger Police
  Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 Bałtyk Gdynia
  Górnik Pszów 0:3 Miedź Legnica
  Ślęza Wrocław 2:0 Naprzód Rydułtowy
  Lechia Gdańsk 2:0 Raków Częstochowa
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Szombierki Bytom
  Warta Poznań 1:0 Moto Jelcz Oława
kolejka: 24
  Chrobry Głogów 3:1 Warta Poznań
  Moto Jelcz Oława 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Szombierki Bytom 3:0 Lechia Gdańsk
  Raków Częstochowa 1:1 Ślęza Wrocław
  Naprzód Rydułtowy 0:0 Górnik Pszów
  Miedź Legnica 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Bałtyk Gdynia 1:2 Pogoń Szczecin
  Polger Police 1:0 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 25
  Polger Police 2:0 Chrobry Głogów
  Polonia Bytom 0:0 Bałtyk Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Naprzód Rydułtowy
  Pogoń Szczecin 1:0 Miedź Legnica
  Górnik Pszów 3:1 Raków Częstochowa
  Ślęza Wrocław 2:0 Szombierki Bytom
  Lechia Gdańsk 1:1 Moto Jelcz Oława
  Zagłębie Wałbrzych 0:4 Warta Poznań
kolejka: 26
  Chrobry Głogów 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Warta Poznań 2:0 Lechia Gdańsk
  Moto Jelcz Oława 0:0 Ślęza Wrocław
  Szombierki Bytom 2:0 Górnik Pszów
  Naprzód Rydułtowy 3:1 Pogoń Szczecin
  Raków Częstochowa 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Miedź Legnica 3:1 Polonia Bytom
  Bałtyk Gdynia 1:1 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 27
  Polger Police 2:1 Bałtyk Gdynia
  Odra Wodzisław Śl. 0:2 Miedź Legnica
  Polonia Bytom 0:2 Naprzód Rydułtowy
  Pogoń Szczecin 1:0 Raków Częstochowa
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Szombierki Bytom
  Górnik Pszów 1:0 Moto Jelcz Oława
  Ślęza Wrocław 0:0 Warta Poznań
  Lechia Gdańsk 2:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 28
  Chrobry Głogów 1:0 Lechia Gdańsk
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Ślęza Wrocław
  Warta Poznań 0:0 Górnik Pszów
  Moto Jelcz Oława 4:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Szombierki Bytom 2:0 Pogoń Szczecin
  Raków Częstochowa 1:1 Polonia Bytom
  Naprzód Rydułtowy 3:1 Odra Wodzisław Śl.
  Miedź Legnica 4:0 Polger Police
kolejka: 29
  Bałtyk Gdynia 1:0 Chrobry Głogów
  Polger Police 1:1 Naprzód Rydułtowy
  Odra Wodzisław Śl. 5:1 Raków Częstochowa
  Polonia Bytom 1:0 Szombierki Bytom
  Pogoń Szczecin 4:1 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Warta Poznań
  Górnik Pszów 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Ślęza Wrocław 1:1 Lechia Gdańsk
kolejka: 30
  Chrobry Głogów 4:1 Ślęza Wrocław
  Lechia Gdańsk 3:0 Górnik Pszów
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Moto Jelcz Oława 2:1 Polonia Bytom
  Warta Poznań 2:2 Pogoń Szczecin
  Szombierki Bytom 6:0 Odra Wodzisław Śl.
  Raków Częstochowa 0:2 Polger Police
  Miedź Legnica 2:1 Bałtyk Gdynia
kolejka: 31
  Miedź Legnica 3:1 Chrobry Głogów
  Bałtyk Gdynia 2:1 Naprzód Rydułtowy
  Polger Police 2:2 Szombierki Bytom
  Odra Wodzisław Śl. 1:2 Moto Jelcz Oława
  Polonia Bytom 0:0 Warta Poznań
  Pogoń Szczecin 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 Lechia Gdańsk
  Górnik Pszów 2:1 Ślęza Wrocław
kolejka: 32
  Chrobry Głogów 1:2 Górnik Pszów
  Ślęza Wrocław 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Polonia Bytom
  Lechia Gdańsk 0:1 Pogoń Szczecin
  Warta Poznań 4:1 Odra Wodzisław Śl.
  Moto Jelcz Oława 0:0 Polger Police
  Raków Częstochowa 3:2 Bałtyk Gdynia
  Naprzód Rydułtowy 1:0 Miedź Legnica
kolejka: 33
  Naprzód Rydułtowy 3:0 Chrobry Głogów
  Miedź Legnica 1:0 Raków Częstochowa
  Bałtyk Gdynia 1:0 Szombierki Bytom
  Polger Police 0:0 Warta Poznań
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Polonia Bytom 2:1 Lechia Gdańsk
  Pogoń Szczecin 2:1 Ślęza Wrocław
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Górnik Pszów
kolejka: 34
  Chrobry Głogów 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Górnik Pszów 1:2 Pogoń Szczecin
  Ślęza Wrocław 2:1 Polonia Bytom
  Lechia Gdańsk 3:0
wo
Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 2:2 Polger Police
  Moto Jelcz Oława 0:1 Bałtyk Gdynia
  Szombierki Bytom 1:0 Miedź Legnica
  Raków Częstochowa 5:3 Naprzód Rydułtowy

Rezultaty i tabela: www.hppn.pl
          

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaHuragan Minkowice Oławskie
Moto-Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
2017-06-17, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Moto - Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Stradomia 3:7 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Wrocław 2:0 Burza Chwalibożyce
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:3 Zenit Międzybórz
LZS Solniki Małe 5:7 Skra Wojnowice
Polonia Miłoszyce 5:1 Pogoń Syców
Błękitni Siedlce 0:0 Burza Bystrzyca Oławska

Współpraca