Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 154, wczoraj: 1190
ogółem: 7 912 330

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1989/90

Oto tabela II ligi zachodniej w sezonie 1989/90:

A 1. Hutnik Kraków 38 57 50 - 18 18 17 3
A 2. Igloopol Dębica 38 55 60 - 33 18 14 6

3. Stal Stalowa Wola 38 51 43 - 20 17 15 6

4. Polonia Bytom 38 48 37 - 20 15 17 6

5. Zagłębie Wałbrzych 38 46 38 - 24 17 11 10

6. Gwardia Warszawa 38 44 44 - 34 13 16 9

7. Stal Rzeszów 38 44 37 - 31 15 13 10

8. Górnik Wałbrzych 38 43 35 - 30 13 16 9

9. Stilon Gorzów Wlkp. 38 42 38 - 33 14 13 11

10. Odra Wodzisław Śl. 38 39 45 - 41 13 12 13

11. Lechia Gdańsk 38 37 36 - 36 11 15 12

12. Siarka Tarnobrzeg 38 35 35 - 41 15 8 15

13. Szombierki Bytom 38 34 42 - 42 12 10 16

14. Miedź Legnica 38 34 34 - 36 11 12 15

15. Pogoń Szczecin 38 34 36 - 40 11 14 13

16. Resovia Rzeszów 38 33 30 - 32 13 9 16
S 17. GKS Jastrzębie 38 31 29 - 42 10 12 16
S 18. Moto Jelcz Oława 38 27 22 - 39 7 18 13
S 19. Bałtyk Gdynia 38 22 30 - 55 6 12 20
S W 20. Stal Stocznia Szczecin 38 4 7 - 81 1 6 31


Oto rezultaty II ligi zachodniej w sezonie 1989/90:


Miedź Legnica
kolejka: 1
  Polonia Bytom 1:0 Górnik Wałbrzych
  Odra Wodzisław Śl. 3:0 Bałtyk Gdynia
  Igloopol Dębica 2:2 Pogoń Szczecin
  Hutnik Kraków 1:1 Resovia Rzeszów
  Stal Rzeszów 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stal Stocznia Szczecin 1:1 Moto Jelcz Oława
  Lechia Gdańsk 3:1 GKS Jastrzębie
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Stal Stalowa Wola
  Miedź Legnica 0:3 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Szombierki Bytom
kolejka: 2
  Gwardia Warszawa 0:1 Stal Stalowa Wola
  Szombierki Bytom 2:0 Siarka Tarnobrzeg
  GKS Jastrzębie 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 1:0 Lechia Gdańsk
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Resovia Rzeszów 0:1 Stal Rzeszów
  Pogoń Szczecin 1:2 Hutnik Kraków
  Bałtyk Gdynia 1:2 Igloopol Dębica
  Górnik Wałbrzych 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Miedź Legnica 1:2 Polonia Bytom
kolejka: 3
  Polonia Bytom 2:0 Gwardia Warszawa
  Odra Wodzisław Śl. 1:2 Miedź Legnica
  Igloopol Dębica 2:4 Górnik Wałbrzych
  Hutnik Kraków 1:0 Bałtyk Gdynia
  Stal Rzeszów 0:2 Pogoń Szczecin
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Resovia Rzeszów
  Lechia Gdańsk 1:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Moto Jelcz Oława
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 GKS Jastrzębie
  Stal Stalowa Wola 2:0 Szombierki Bytom
kolejka: 4
  Gwardia Warszawa 2:1 Szombierki Bytom
  GKS Jastrzębie 0:0 Stal Stalowa Wola
  Moto Jelcz Oława 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Resovia Rzeszów 2:0 Lechia Gdańsk
  Pogoń Szczecin 1:1 Stal Stocznia Szczecin
  Bałtyk Gdynia 0:0 Stal Rzeszów
  Górnik Wałbrzych 1:0 Hutnik Kraków
  Miedź Legnica 1:1 Igloopol Dębica
  Polonia Bytom 1:0 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 5
  Odra Wodzisław Śl. 2:2 Gwardia Warszawa
  Igloopol Dębica 0:0 Polonia Bytom
  Hutnik Kraków 1:0 Miedź Legnica
  Stal Rzeszów 0:0 Górnik Wałbrzych
  Stal Stocznia Szczecin 0:1 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 1:1 Pogoń Szczecin
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Resovia Rzeszów
  Siarka Tarnobrzeg 3:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stal Stalowa Wola 2:0 Moto Jelcz Oława
  Szombierki Bytom 4:2 GKS Jastrzębie
kolejka: 6
  Gwardia Warszawa 0:0 GKS Jastrzębie
  Moto Jelcz Oława 2:1 Szombierki Bytom
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 Stal Stalowa Wola
  Resovia Rzeszów 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  Pogoń Szczecin 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 1:1 Lechia Gdańsk
  Górnik Wałbrzych 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Miedź Legnica 1:1 Stal Rzeszów
  Polonia Bytom 0:0 Hutnik Kraków
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 Igloopol Dębica
kolejka: 7
  Igloopol Dębica 3:3 Gwardia Warszawa
  Hutnik Kraków 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Stal Rzeszów 1:1 Polonia Bytom
  Stal Stocznia Szczecin 0:2 Miedź Legnica
  Lechia Gdańsk 0:2 Górnik Wałbrzych
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Bałtyk Gdynia
  Siarka Tarnobrzeg 0:2 Pogoń Szczecin
  Stal Stalowa Wola 1:0 Resovia Rzeszów
  Szombierki Bytom 3:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  GKS Jastrzębie 1:1 Moto Jelcz Oława
kolejka: 8
  Gwardia Warszawa 0:0 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 GKS Jastrzębie
  Resovia Rzeszów 0:3 Szombierki Bytom
  Pogoń Szczecin 0:0 Stal Stalowa Wola
  Bałtyk Gdynia 0:1 Siarka Tarnobrzeg
  Górnik Wałbrzych 1:3 Zagłębie Wałbrzych
  Miedź Legnica 0:1 Lechia Gdańsk
  Polonia Bytom 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Odra Wodzisław Śl. 1:2 Stal Rzeszów
  Igloopol Dębica 2:2 Hutnik Kraków
kolejka: 9
  Hutnik Kraków 3:0 Gwardia Warszawa
  Stal Rzeszów 0:0 Igloopol Dębica
  Stal Stocznia Szczecin 1:2 Odra Wodzisław Śl.
  Lechia Gdańsk 2:1 Polonia Bytom
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Miedź Legnica
  Siarka Tarnobrzeg 1:2 Górnik Wałbrzych
  Stal Stalowa Wola 3:1 Bałtyk Gdynia
  Szombierki Bytom 3:0 Pogoń Szczecin
  GKS Jastrzębie 1:0 Resovia Rzeszów
  Moto Jelcz Oława 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 10
  Gwardia Warszawa 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Resovia Rzeszów 2:0 Moto Jelcz Oława
  Pogoń Szczecin 1:0 GKS Jastrzębie
  Bałtyk Gdynia 1:0 Szombierki Bytom
  Górnik Wałbrzych 1:0 Stal Stalowa Wola
  Miedź Legnica 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Polonia Bytom 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Odra Wodzisław Śl. 3:1 Lechia Gdańsk
  Igloopol Dębica 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Hutnik Kraków 1:1 Stal Rzeszów
kolejka: 11
  Stal Rzeszów 0:0 Gwardia Warszawa
  Stal Stocznia Szczecin 0:2 Hutnik Kraków
  Lechia Gdańsk 1:1 Igloopol Dębica
  Zagłębie Wałbrzych 4:1 Odra Wodzisław Śl.
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Polonia Bytom
  Stal Stalowa Wola 1:0 Miedź Legnica
  Szombierki Bytom 0:1 Górnik Wałbrzych
  GKS Jastrzębie 1:0 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 3:1 Pogoń Szczecin
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 Resovia Rzeszów
kolejka: 12
  Gwardia Warszawa 2:0 Resovia Rzeszów
  Pogoń Szczecin 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Bałtyk Gdynia 1:0 Moto Jelcz Oława
  Górnik Wałbrzych 0:0 GKS Jastrzębie
  Miedź Legnica 2:1 Szombierki Bytom
  Polonia Bytom 0:0 Stal Stalowa Wola
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Igloopol Dębica 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Hutnik Kraków 1:0 Lechia Gdańsk
  Stal Rzeszów 3:1 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 13
  Stal Stocznia Szczecin 0:3 Gwardia Warszawa
  Lechia Gdańsk 2:0 Stal Rzeszów
  Zagłębie Wałbrzych 0:2 Hutnik Kraków
  Siarka Tarnobrzeg 0:1 Igloopol Dębica
  Stal Stalowa Wola 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Szombierki Bytom 1:0 Polonia Bytom
  GKS Jastrzębie 2:1 Miedź Legnica
  Moto Jelcz Oława 1:1 Górnik Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Bałtyk Gdynia
  Resovia Rzeszów 2:0 Pogoń Szczecin
kolejka: 14
  Gwardia Warszawa 2:1 Pogoń Szczecin
  Bałtyk Gdynia 2:1 Resovia Rzeszów
  Górnik Wałbrzych 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Miedź Legnica 1:0 Moto Jelcz Oława
  Polonia Bytom 2:0 GKS Jastrzębie
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 Szombierki Bytom
  Igloopol Dębica 2:1 Stal Stalowa Wola
  Stal Rzeszów 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Hutnik Kraków 2:0 Siarka Tarnobrzeg
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Lechia Gdańsk
kolejka: 15
  Lechia Gdańsk 1:1 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Siarka Tarnobrzeg 3:2 Stal Rzeszów
  Stal Stalowa Wola 0:0 Hutnik Kraków
  Szombierki Bytom 0:0 Igloopol Dębica
  GKS Jastrzębie 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Moto Jelcz Oława 0:0 Polonia Bytom
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Miedź Legnica
  Resovia Rzeszów 2:1 Górnik Wałbrzych
  Pogoń Szczecin 2:1 Bałtyk Gdynia
kolejka: 16
  Gwardia Warszawa 3:1 Bałtyk Gdynia
  Górnik Wałbrzych 1:1 Pogoń Szczecin
  Miedź Legnica 0:0 Resovia Rzeszów
  Polonia Bytom 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Odra Wodzisław Śl. 3:0 Moto Jelcz Oława
  Igloopol Dębica 5:0 GKS Jastrzębie
  Hutnik Kraków 4:0 Szombierki Bytom
  Stal Rzeszów 0:2 Stal Stalowa Wola
  Stal Stocznia Szczecin 0:2 Siarka Tarnobrzeg
  Lechia Gdańsk 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 17
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Gwardia Warszawa
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Lechia Gdańsk
  Stal Stalowa Wola 3:0 Stal Stocznia Szczecin
  Szombierki Bytom 2:0 Stal Rzeszów
  GKS Jastrzębie 1:1 Hutnik Kraków
  Moto Jelcz Oława 0:0 Igloopol Dębica
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Resovia Rzeszów 0:0 Polonia Bytom
  Pogoń Szczecin 2:2 Miedź Legnica
  Bałtyk Gdynia 0:0 Górnik Wałbrzych
kolejka: 18
  Gwardia Warszawa 0:2 Górnik Wałbrzych
  Miedź Legnica 1:1 Bałtyk Gdynia
  Polonia Bytom 0:0 Pogoń Szczecin
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Resovia Rzeszów
  Igloopol Dębica 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stal Rzeszów 0:1 GKS Jastrzębie
  Hutnik Kraków 1:1 Moto Jelcz Oława
  Stal Stocznia Szczecin 1:1 Szombierki Bytom
  Lechia Gdańsk 2:2 Stal Stalowa Wola
  Zagłębie Wałbrzych 1:2 Siarka Tarnobrzeg
kolejka: 19
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Gwardia Warszawa
  Stal Stalowa Wola 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Szombierki Bytom 1:1 Lechia Gdańsk
  GKS Jastrzębie 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Moto Jelcz Oława 2:0 Stal Rzeszów
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Hutnik Kraków
  Resovia Rzeszów 2:0 Igloopol Dębica
  Pogoń Szczecin 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Bałtyk Gdynia 2:3 Polonia Bytom
  Górnik Wałbrzych 0:0 Miedź Legnica
kolejka: 20
  Górnik Wałbrzych 3:2 Polonia Bytom
  Bałtyk Gdynia 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Pogoń Szczecin 0:1 Igloopol Dębica
  Resovia Rzeszów 0:2 Hutnik Kraków
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Stal Rzeszów
  Moto Jelcz Oława 3:1 Stal Stocznia Szczecin
  GKS Jastrzębie 2:2 Lechia Gdańsk
  Stal Stalowa Wola 2:1 Siarka Tarnobrzeg
  Gwardia Warszawa 1:1 Miedź Legnica
  Szombierki Bytom 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 21
  Stal Stalowa Wola 1:0 Gwardia Warszawa
  Siarka Tarnobrzeg 0:2 Szombierki Bytom
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 GKS Jastrzębie
  Lechia Gdańsk 1:0 Moto Jelcz Oława
  Stal Stocznia Szczecin 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stal Rzeszów 1:1 Resovia Rzeszów
  Hutnik Kraków 1:1 Pogoń Szczecin
  Igloopol Dębica 3:0 Bałtyk Gdynia
  Odra Wodzisław Śl. 3:1 Górnik Wałbrzych
  Polonia Bytom 1:0 Miedź Legnica
kolejka: 22
  Gwardia Warszawa 0:0 Polonia Bytom
  Miedź Legnica 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Górnik Wałbrzych 0:0 Igloopol Dębica
  Bałtyk Gdynia 0:0 Hutnik Kraków
  Pogoń Szczecin 0:1 Stal Rzeszów
  Resovia Rzeszów 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Lechia Gdańsk
  Moto Jelcz Oława 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  GKS Jastrzębie 0:2 Siarka Tarnobrzeg
  Szombierki Bytom 2:2 Stal Stalowa Wola
kolejka: 23
  Szombierki Bytom 0:0 Gwardia Warszawa
  Stal Stalowa Wola 0:0 GKS Jastrzębie
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Moto Jelcz Oława
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Lechia Gdańsk 0:0 Resovia Rzeszów
  Stal Stocznia Szczecin 0:4 Pogoń Szczecin
  Stal Rzeszów 2:1 Bałtyk Gdynia
  Hutnik Kraków 2:0 Górnik Wałbrzych
  Igloopol Dębica 2:1 Miedź Legnica
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Polonia Bytom
kolejka: 24
  Gwardia Warszawa 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Polonia Bytom 0:1 Igloopol Dębica
  Miedź Legnica 0:0 Hutnik Kraków
  Górnik Wałbrzych 0:0 Stal Rzeszów
  Bałtyk Gdynia 3:0 Stal Stocznia Szczecin
  Pogoń Szczecin 0:0 Lechia Gdańsk
  Resovia Rzeszów 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 Siarka Tarnobrzeg
  Moto Jelcz Oława 0:0 Stal Stalowa Wola
  GKS Jastrzębie 1:0 Szombierki Bytom
kolejka: 25
  GKS Jastrzębie 1:1 Gwardia Warszawa
  Szombierki Bytom 1:0 Moto Jelcz Oława
  Stal Stalowa Wola 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Siarka Tarnobrzeg 2:1 Resovia Rzeszów
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Pogoń Szczecin
  Lechia Gdańsk 4:2 Bałtyk Gdynia
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Górnik Wałbrzych
  Stal Rzeszów 2:1 Miedź Legnica
  Hutnik Kraków 2:1 Polonia Bytom
  Igloopol Dębica 1:1 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 26
  Gwardia Warszawa 1:0 Igloopol Dębica
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Hutnik Kraków
  Polonia Bytom 1:0 Stal Rzeszów
  Miedź Legnica 3:0
wo
Stal Stocznia Szczecin
  Górnik Wałbrzych 0:0 Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Pogoń Szczecin 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Resovia Rzeszów 0:0 Stal Stalowa Wola
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Szombierki Bytom
  Moto Jelcz Oława 1:0 GKS Jastrzębie
kolejka: 27
  Moto Jelcz Oława 2:0 Gwardia Warszawa
  GKS Jastrzębie 3:3 Stilon Gorzów Wlkp.
  Szombierki Bytom 1:0 Resovia Rzeszów
  Stal Stalowa Wola 2:0 Pogoń Szczecin
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Bałtyk Gdynia
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Górnik Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 1:0 Miedź Legnica
  Stal Stocznia Szczecin 0:3
wo
Polonia Bytom
  Stal Rzeszów 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Hutnik Kraków 2:1 Igloopol Dębica
kolejka: 28
  Gwardia Warszawa 0:1 Hutnik Kraków
  Igloopol Dębica 4:0 Stal Rzeszów
  Polonia Bytom 2:0 Lechia Gdańsk

Odra Wodzisław Śl.
3:0
wo
Stal Stocznia Szczecin
  Miedź Legnica 2:0 Zagłębie Wałbrzych
  Górnik Wałbrzych 2:1 Siarka Tarnobrzeg
  Bałtyk Gdynia 1:1 Stal Stalowa Wola
  Pogoń Szczecin 0:0 Szombierki Bytom
  Resovia Rzeszów 1:0 GKS Jastrzębie
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Moto Jelcz Oława
kolejka: 29
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Gwardia Warszawa
  Moto Jelcz Oława 0:0 Resovia Rzeszów
  GKS Jastrzębie 3:0 Pogoń Szczecin
  Szombierki Bytom 1:1 Bałtyk Gdynia
  Stal Stalowa Wola 0:0 Górnik Wałbrzych
  Siarka Tarnobrzeg 2:1 Miedź Legnica
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Polonia Bytom
  Lechia Gdańsk 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Stal Stocznia Szczecin 0:3
wo
Igloopol Dębica
  Stal Rzeszów 2:0 Hutnik Kraków
kolejka: 30
  Gwardia Warszawa 0:0 Stal Rzeszów
  Hutnik Kraków 3:0
wo
Stal Stocznia Szczecin
  Igloopol Dębica 1:0 Lechia Gdańsk
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Polonia Bytom 3:0 Siarka Tarnobrzeg
  Miedź Legnica 1:0 Stal Stalowa Wola
  Górnik Wałbrzych 3:0 Szombierki Bytom
  Bałtyk Gdynia 0:0 GKS Jastrzębie
  Pogoń Szczecin 2:0 Moto Jelcz Oława
  Resovia Rzeszów 3:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 31
  Resovia Rzeszów 3:1 Gwardia Warszawa
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Pogoń Szczecin
  Moto Jelcz Oława 0:0 Bałtyk Gdynia
  GKS Jastrzębie 1:0 Górnik Wałbrzych
  Szombierki Bytom 2:3 Miedź Legnica
  Stal Stalowa Wola 0:0 Polonia Bytom
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Igloopol Dębica
  Lechia Gdańsk 0:0 Hutnik Kraków
  Stal Stocznia Szczecin 0:3
wo
Stal Rzeszów
kolejka: 32
  Gwardia Warszawa 3:0
wo
Stal Stocznia Szczecin
  Stal Rzeszów 0:0 Lechia Gdańsk
  Hutnik Kraków 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Igloopol Dębica 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Odra Wodzisław Śl. 1:2 Stal Stalowa Wola
  Polonia Bytom 3:2 Szombierki Bytom
  Miedź Legnica 1:0 GKS Jastrzębie
  Górnik Wałbrzych 0:0 Moto Jelcz Oława
  Bałtyk Gdynia 1:4 Stilon Gorzów Wlkp.
  Pogoń Szczecin 1:0 Resovia Rzeszów
kolejka: 33
  Pogoń Szczecin 0:3 Gwardia Warszawa
  Resovia Rzeszów 2:0 Bałtyk Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Górnik Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 0:3 Miedź Legnica
  GKS Jastrzębie 0:0 Polonia Bytom
  Szombierki Bytom 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Stal Stalowa Wola 2:2 Igloopol Dębica
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Stal Rzeszów
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Hutnik Kraków
  Lechia Gdańsk 3:0
wo
Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 34
  Gwardia Warszawa 1:1 Lechia Gdańsk
  Stal Stocznia Szczecin 0:3
wo
Zagłębie Wałbrzych
  Stal Rzeszów 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Hutnik Kraków 1:1 Stal Stalowa Wola
  Igloopol Dębica 1:0 Szombierki Bytom
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 GKS Jastrzębie
  Polonia Bytom 0:0 Moto Jelcz Oława
  Górnik Wałbrzych 0:0 Resovia Rzeszów

Miedź Legnica
0:0
Stilon Gorzów Wlkp.
  Bałtyk Gdynia 0:2 Pogoń Szczecin
kolejka: 35
  Bałtyk Gdynia 1:3 Gwardia Warszawa
  Pogoń Szczecin 3:1 Górnik Wałbrzych
  Resovia Rzeszów 1:0 Miedź Legnica
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:2 Polonia Bytom
  Moto Jelcz Oława 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  GKS Jastrzębie 0:1 Igloopol Dębica
  Szombierki Bytom 1:1 Hutnik Kraków
  Stal Stalowa Wola 1:0 Stal Rzeszów
  Siarka Tarnobrzeg 3:0
wo
Stal Stocznia Szczecin
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Lechia Gdańsk
kolejka: 36
  Gwardia Warszawa 3:1 Zagłębie Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 4:0 Siarka Tarnobrzeg
  Stal Stocznia Szczecin 0:3
wo
Stal Stalowa Wola
  Stal Rzeszów 4:1 Szombierki Bytom
  Hutnik Kraków 4:0 GKS Jastrzębie
  Igloopol Dębica 6:1 Moto Jelcz Oława
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Polonia Bytom 1:0 Resovia Rzeszów
  Miedź Legnica 0:0 Pogoń Szczecin
  Górnik Wałbrzych 2:1 Bałtyk Gdynia
kolejka: 37
  Górnik Wałbrzych 2:2 Gwardia Warszawa
  Bałtyk Gdynia 2:2 Miedź Legnica
  Pogoń Szczecin 1:0 Polonia Bytom
  Resovia Rzeszów 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:3 Igloopol Dębica
  GKS Jastrzębie 0:1 Stal Rzeszów
  Moto Jelcz Oława 0:3 Hutnik Kraków
  Szombierki Bytom 3:0
wo
Stal Stocznia Szczecin
  Stal Stalowa Wola 4:0 Lechia Gdańsk
  Siarka Tarnobrzeg 1:2 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 38
  Gwardia Warszawa 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Stal Stalowa Wola
  Lechia Gdańsk 1:0 Szombierki Bytom
  Stal Stocznia Szczecin 0:3
wo
GKS Jastrzębie
  Stal Rzeszów 4:1 Moto Jelcz Oława
  Hutnik Kraków 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Igloopol Dębica 4:1 Resovia Rzeszów
  Odra Wodzisław Śl. 3:1 Pogoń Szczecin
  Polonia Bytom 1:1 Bałtyk Gdynia
  Miedź Legnica 0:2 Górnik Wałbrzych

Tabela i wyniki: www.hppn.pl
              

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaHuragan Minkowice Oławskie
Moto-Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
2017-06-17, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Moto - Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Stradomia 3:7 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Wrocław 2:0 Burza Chwalibożyce
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:3 Zenit Międzybórz
LZS Solniki Małe 5:7 Skra Wojnowice
Polonia Miłoszyce 5:1 Pogoń Syców
Błękitni Siedlce 0:0 Burza Bystrzyca Oławska

Współpraca