Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 108, wczoraj: 1190
ogółem: 7 912 284

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1988/89

Oto tabela II ligi zachodniej w sezonie 1988/89:

A 1. Zagłębie Lubin 30 53 60 - 19 21 5 4
A 2. Zawisza Bydgoszcz 30 45 47 - 20 14 14 2

3. Gwardia Warszawa 30 41 35 - 18 14 11 5

4. Zagłębie Wałbrzych 30 40 47 - 26 15 6 9

5. Polonia Bytom 30 37 32 - 22 12 11 7

6. Moto Jelcz Oława 30 37 36 - 28 17 4 9
S 7. Piast Nowa Ruda 30 33 29 - 27 12 9 9

8. Odra Wodzisław Śl. 30 29 40 - 33 9 10 11

9. Stilon Gorzów Wlkp. 30 29 24 - 25 11 7 12

10. Bałtyk Gdynia 30 28 36 - 39 11 6 13
S 11. Górnik Pszów 30 24 27 - 39 10 5 15
S 12. Chemik Police 30 21 26 - 41 6 9 15
S 13. Arka Gdynia 30 17 23 - 46 6 9 15
S 14. Radomiak Radom 30 17 21 - 44 6 8 16
S 15. Piast Gliwice 30 15 22 - 51 6 8 16
S 16. Ślęza Wrocław 30 14 21 - 48 4 10 16


Oto rezultaty II ligi zachodniej w sezonie 1988/89:

Zagłębie Lubin
kolejka: 1
  Górnik Pszów 4:1 Piast Gliwice
  Polonia Bytom 1:1 Gwardia Warszawa
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Chemik Police 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.

Zagłębie Wałbrzych
0:1
Zagłębie Lubin
  Ślęza Wrocław 0:1 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 0:1 Piast Nowa Ruda
  Arka Gdynia 1:1 Radomiak Radom
kolejka: 2
  Bałtyk Gdynia 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 Górnik Pszów
  Zagłębie Lubin 2:0 Polonia Bytom
  Piast Gliwice 0:2 Ślęza Wrocław
  Radomiak Radom 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Gwardia Warszawa 0:0 Chemik Police
  Piast Nowa Ruda 2:1 Arka Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Moto Jelcz Oława
kolejka: 3
  Polonia Bytom 4:3 Bałtyk Gdynia
  Chemik Police 1:2 Zagłębie Lubin
  Arka Gdynia 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Piast Nowa Ruda
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Radomiak Radom
  Ślęza Wrocław 1:2 Górnik Pszów
  Moto Jelcz Oława 0:1 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Piast Gliwice
kolejka: 4
  Zagłębie Lubin 1:0 Moto Jelcz Oława
  Gwardia Warszawa 1:0 Arka Gdynia
  Ślęza Wrocław 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Bałtyk Gdynia 1:1 Chemik Police
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Piast Nowa Ruda 2:3 Radomiak Radom
  Piast Gliwice 1:1 Polonia Bytom
  Górnik Pszów 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 5
  Polonia Bytom 2:0 Górnik Pszów
  Moto Jelcz Oława 1:0 Bałtyk Gdynia
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Piast Nowa Ruda
  Radomiak Radom 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Ślęza Wrocław
  Arka Gdynia 1:1 Zagłębie Lubin
  Chemik Police 2:0 Piast Gliwice
  Zawisza Bydgoszcz 2:2 Gwardia Warszawa
kolejka: 6
  Bałtyk Gdynia 0:1 Arka Gdynia
  Ślęza Wrocław 1:1 Polonia Bytom
  Piast Gliwice 2:2 Moto Jelcz Oława
  Gwardia Warszawa 1:0 Radomiak Radom
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Piast Nowa Ruda
  Zagłębie Wałbrzych 5:2 Odra Wodzisław Śl.
  Górnik Pszów 1:0 Chemik Police
  Zagłębie Lubin 0:1 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 7
  Radomiak Radom 1:4 Zagłębie Lubin
  Piast Nowa Ruda 1:1 Gwardia Warszawa
  Chemik Police 0:0 Ślęza Wrocław
  Arka Gdynia 0:1 Piast Gliwice
  Zawisza Bydgoszcz 2:0 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 3:1 Górnik Pszów
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Polonia Bytom 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 8
  Gwardia Warszawa 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Chemik Police
  Zagłębie Lubin 0:0 Piast Nowa Ruda
  Bałtyk Gdynia 2:0 Radomiak Radom
  Piast Gliwice 0:2 Zawisza Bydgoszcz
  Górnik Pszów 0:0 Arka Gdynia
  Polonia Bytom 1:1 Odra Wodzisław Śl.
20.09.88 Ślęza Wrocław 0:1 Moto Jelcz Oława
kolejka: 9
  Odra Wodzisław Śl. 2:2 Gwardia Warszawa
  Zawisza Bydgoszcz 4:2 Górnik Pszów
  Piast Nowa Ruda 4:0 Bałtyk Gdynia
  Arka Gdynia 0:0 Ślęza Wrocław
  Moto Jelcz Oława 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Zagłębie Lubin
  Radomiak Radom 0:0 Piast Gliwice
  Chemik Police 1:1 Polonia Bytom
kolejka: 10
  Zagłębie Lubin 1:0 Gwardia Warszawa
  Piast Gliwice 1:2 Piast Nowa Ruda
  Ślęza Wrocław 4:3 Zawisza Bydgoszcz
  Polonia Bytom 1:1 Moto Jelcz Oława
  Górnik Pszów 2:0 Radomiak Radom
  Zagłębie Wałbrzych 4:0 Arka Gdynia
  Chemik Police 3:0 Odra Wodzisław Śl.
  Bałtyk Gdynia 0:2 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 11
  Odra Wodzisław Śl. 0:2 Zagłębie Lubin
  Piast Nowa Ruda 2:0 Górnik Pszów
  Arka Gdynia 1:2 Polonia Bytom
  Zawisza Bydgoszcz 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Piast Gliwice
  Radomiak Radom 3:1 Ślęza Wrocław
  Moto Jelcz Oława 2:0 Chemik Police
  Gwardia Warszawa 1:0 Bałtyk Gdynia
kolejka: 12
  Bałtyk Gdynia 1:1 Zagłębie Lubin
  Piast Gliwice 1:2 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 3:0 Radomiak Radom
  Górnik Pszów 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Polonia Bytom 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Ślęza Wrocław 0:0 Piast Nowa Ruda
  Moto Jelcz Oława 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Chemik Police 0:2 Arka Gdynia
kolejka: 13
  Zagłębie Lubin 5:1 Piast Gliwice
  Gwardia Warszawa 2:0 Górnik Pszów
  Radomiak Radom 1:0 Polonia Bytom
  Zawisza Bydgoszcz 3:1 Chemik Police
  Odra Wodzisław Śl. 3:0 Bałtyk Gdynia
  Piast Nowa Ruda 2:0 Zagłębie Wałbrzych
  Arka Gdynia 0:0 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Ślęza Wrocław
kolejka: 14
  Polonia Bytom 1:0 Piast Nowa Ruda
  Piast Gliwice 1:0 Bałtyk Gdynia
  Górnik Pszów 0:2 Zagłębie Lubin
  Arka Gdynia 3:0 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Ślęza Wrocław 0:0 Gwardia Warszawa
  Chemik Police 1:0 Radomiak Radom
  Moto Jelcz Oława 1:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 15
  Zagłębie Lubin 7:0 Ślęza Wrocław
  Piast Nowa Ruda 0:0 Chemik Police
  Gwardia Warszawa 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Zawisza Bydgoszcz 3:1 Arka Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:3 Polonia Bytom
  Odra Wodzisław Śl. 5:1 Piast Gliwice
  Bałtyk Gdynia 3:0 Górnik Pszów
  Radomiak Radom 0:1 Moto Jelcz Oława
kolejka: 16
  Piast Gliwice 1:0 Górnik Pszów
  Gwardia Warszawa 1:1 Polonia Bytom
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:2 Chemik Police
  Zagłębie Lubin 4:1 Zagłębie Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 2:1 Ślęza Wrocław
  Piast Nowa Ruda 1:0 Moto Jelcz Oława
  Radomiak Radom 2:1 Arka Gdynia
kolejka: 17
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Bałtyk Gdynia
  Górnik Pszów 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Polonia Bytom 0:1 Zagłębie Lubin
  Ślęza Wrocław 0:0 Piast Gliwice
  Zawisza Bydgoszcz 3:1 Radomiak Radom
  Chemik Police 1:0 Gwardia Warszawa
  Arka Gdynia 0:0 Piast Nowa Ruda
  Moto Jelcz Oława 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 18
  Bałtyk Gdynia 3:1 Polonia Bytom
  Zagłębie Lubin 3:1 Chemik Police
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 Arka Gdynia
  Piast Nowa Ruda 1:2 Zawisza Bydgoszcz
  Radomiak Radom 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Górnik Pszów 1:1 Ślęza Wrocław
  Gwardia Warszawa 0:1 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 0:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 19
  Moto Jelcz Oława 0:0 Zagłębie Lubin
  Arka Gdynia 1:1 Gwardia Warszawa
  Odra Wodzisław Śl. 5:0 Ślęza Wrocław
  Chemik Police 1:1 Bałtyk Gdynia
  Zawisza Bydgoszcz 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Radomiak Radom 1:1 Piast Nowa Ruda
  Polonia Bytom 2:0 Piast Gliwice
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Górnik Pszów
kolejka: 20
  Górnik Pszów 0:1 Polonia Bytom
  Bałtyk Gdynia 4:2 Moto Jelcz Oława
  Piast Nowa Ruda 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Radomiak Radom
  Ślęza Wrocław 1:3 Zagłębie Wałbrzych
  Zagłębie Lubin 3:0 Arka Gdynia
  Piast Gliwice 2:0 Chemik Police
  Gwardia Warszawa 0:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 21
  Arka Gdynia 0:1 Bałtyk Gdynia
  Polonia Bytom 0:0 Ślęza Wrocław
  Moto Jelcz Oława 2:0 Piast Gliwice
  Radomiak Radom 0:3 Gwardia Warszawa
  Piast Nowa Ruda 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Chemik Police 1:1 Górnik Pszów
  Zawisza Bydgoszcz 2:1 Zagłębie Lubin
kolejka: 22
  Zagłębie Lubin 3:1 Radomiak Radom
  Gwardia Warszawa 0:0 Piast Nowa Ruda
  Ślęza Wrocław 3:1 Chemik Police
  Piast Gliwice 1:1 Arka Gdynia
  Bałtyk Gdynia 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Górnik Pszów 2:0 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Polonia Bytom
kolejka: 23
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Gwardia Warszawa
  Chemik Police 1:2 Zagłębie Wałbrzych
  Piast Nowa Ruda 1:3 Zagłębie Lubin
  Radomiak Radom 2:1 Bałtyk Gdynia
  Zawisza Bydgoszcz 5:0 Piast Gliwice
  Arka Gdynia 2:0 Górnik Pszów
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Polonia Bytom
  Moto Jelcz Oława 1:0 Ślęza Wrocław
kolejka: 24
  Gwardia Warszawa 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Górnik Pszów 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Bałtyk Gdynia 2:1 Piast Nowa Ruda
  Ślęza Wrocław 1:1 Arka Gdynia
  Zagłębie Wałbrzych 3:0 Moto Jelcz Oława
  Zagłębie Lubin 1:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Piast Gliwice 2:0 Radomiak Radom
  Polonia Bytom 3:0 Chemik Police
kolejka: 25
  Gwardia Warszawa 2:1 Zagłębie Lubin
  Piast Nowa Ruda 1:0 Piast Gliwice
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 Ślęza Wrocław
  Moto Jelcz Oława 1:0 Polonia Bytom
  Radomiak Radom 0:0 Górnik Pszów
  Arka Gdynia 0:2 Zagłębie Wałbrzych
  Odra Wodzisław Śl. 2:2 Chemik Police
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Bałtyk Gdynia
kolejka: 26
  Zagłębie Lubin 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Górnik Pszów 2:0 Piast Nowa Ruda
  Polonia Bytom 3:0 Arka Gdynia
  Zagłębie Wałbrzych 2:2 Zawisza Bydgoszcz
  Piast Gliwice 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Ślęza Wrocław 2:0 Radomiak Radom
  Chemik Police 1:2 Moto Jelcz Oława
  Bałtyk Gdynia 2:1 Gwardia Warszawa
kolejka: 27
  Zagłębie Lubin 2:0 Bałtyk Gdynia
  Gwardia Warszawa 3:1 Piast Gliwice
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 Górnik Pszów
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Polonia Bytom
  Piast Nowa Ruda 2:1 Ślęza Wrocław
  Odra Wodzisław Śl. 2:3 Moto Jelcz Oława
  Arka Gdynia 2:1 Chemik Police
  Radomiak Radom 1:3 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 28
  Piast Gliwice 1:2 Zagłębie Lubin
  Górnik Pszów 0:4 Gwardia Warszawa
  Polonia Bytom 1:0 Radomiak Radom
  Chemik Police 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Bałtyk Gdynia 0:1 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 6:1 Piast Nowa Ruda
  Moto Jelcz Oława 4:1 Arka Gdynia
  Ślęza Wrocław 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 29
  Piast Nowa Ruda 0:0 Polonia Bytom
  Bałtyk Gdynia 5:1 Piast Gliwice
  Zagłębie Lubin 2:1 Górnik Pszów
  Odra Wodzisław Śl. 8:0 Arka Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Gwardia Warszawa 2:0 Ślęza Wrocław
  Radomiak Radom 2:1 Chemik Police
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 Moto Jelcz Oława
kolejka: 30
  Ślęza Wrocław 1:4 Zagłębie Lubin
  Chemik Police 1:2 Piast Nowa Ruda
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Gwardia Warszawa
  Arka Gdynia 1:2 Zawisza Bydgoszcz
  Polonia Bytom 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Piast Gliwice 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Górnik Pszów 3:1 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 3:1 Radomiak Radom

Rezultaty i tabela: www.hppn.pl
                

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaHuragan Minkowice Oławskie
Moto-Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
2017-06-17, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Moto - Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Stradomia 3:7 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Wrocław 2:0 Burza Chwalibożyce
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:3 Zenit Międzybórz
LZS Solniki Małe 5:7 Skra Wojnowice
Polonia Miłoszyce 5:1 Pogoń Syców
Błękitni Siedlce 0:0 Burza Bystrzyca Oławska

Współpraca