Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 922, wczoraj: 1002
ogółem: 7 970 958

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1985/86

Oto tabela II ligi zachodniej w sezonie 1985/86:

A 1. Olimpia Poznań 30 40 33 - 20 16 8 6

2. Zawisza Bydgoszcz 30 34 44 - 33 12 10 8

3. Odra Wodzisław Śl. 30 33 36 - 26 12 9 9

4. Ślęza Wrocław 30 31 29 - 28 10 11 9

5. Szombierki Bytom 30 30 33 - 34 11 8 11

6. Arka Gdynia 30 30 24 - 30 10 10 10

7. Radomiak Radom 30 29 31 - 27 9 11 10

8. GKS Jastrzębie 30 29 31 - 31 11 7 12

9. Piast Gliwice 30 29 27 - 27 9 11 10

10. Chrobry Głogów 30 29 25 - 26 6 17 7

11. Gwardia Warszawa 30 29 34 - 40 12 5 13

12. Dozamet Nowa Sól 30 29 25 - 32 10 9 11
S 13. Stal Stocznia Szczecin 30 29 27 - 39 11 7 12
S 14. Odra Opole 30 28 38 - 35 8 12 10
S 15. Moto Jelcz Oława 30 26 33 - 41 9 8 13
S 16. Zagłębie Wałbrzych 30 25 25 - 26 7 11 12


Oto rezultaty II ligi zachodniej w sezonie 1985/86:

kolejka: 1
  Gwardia Warszawa 2:1 Ślęza Wrocław
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Zawisza Bydgoszcz
  Odra Opole 0:0 Chrobry Głogów
  Dozamet Nowa Sól 1:1 Radomiak Radom
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Moto Jelcz Oława
  GKS Jastrzębie 2:0 Zagłębie Wałbrzych
  Szombierki Bytom 1:0 Piast Gliwice
  Arka Gdynia 0:1 Olimpia Poznań
kolejka: 2
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Szombierki Bytom
  Piast Gliwice 1:0 Arka Gdynia
  Olimpia Poznań 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Moto Jelcz Oława 2:1 Gwardia Warszawa
  Ślęza Wrocław 1:1 Dozamet Nowa Sól
  Radomiak Radom 1:0 GKS Jastrzębie
  Zagłębie Wałbrzych 2:2 Odra Opole
  Chrobry Głogów 1:1 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 3
  Odra Wodzisław Śl. 4:0 Arka Gdynia
  Dozamet Nowa Sól 3:1 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  GKS Jastrzębie 3:0 Ślęza Wrocław
  Odra Opole 1:0 Radomiak Radom
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Gwardia Warszawa 0:2 Olimpia Poznań
  Szombierki Bytom 2:0 Chrobry Głogów
kolejka: 4
  Olimpia Poznań 1:0 Dozamet Nowa Sól
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Piast Gliwice
  Arka Gdynia 1:2 Gwardia Warszawa
  Ślęza Wrocław 2:2 Odra Opole
  Radomiak Radom 3:1 Stal Stocznia Szczecin
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Szombierki Bytom
  Moto Jelcz Oława 2:0 GKS Jastrzębie
  Chrobry Głogów 2:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 5
  Zawisza Bydgoszcz 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Szombierki Bytom 0:0 Radomiak Radom
  Gwardia Warszawa 0:1 Odra Wodzisław Śl.
  Odra Opole 2:2 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 3:1 Chrobry Głogów
  GKS Jastrzębie 0:0 Olimpia Poznań
  Dozamet Nowa Sól 3:0 Arka Gdynia
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Ślęza Wrocław
kolejka: 6
  Olimpia Poznań 1:0 Odra Opole
  Radomiak Radom 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Moto Jelcz Oława 5:0 Stal Stocznia Szczecin
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Dozamet Nowa Sól
  Gwardia Warszawa 1:0 Piast Gliwice
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Chrobry Głogów
  Arka Gdynia 0:0 GKS Jastrzębie
  Ślęza Wrocław 2:0 Szombierki Bytom
kolejka: 7
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Ślęza Wrocław
  Piast Gliwice 1:2 Zagłębie Wałbrzych
  Odra Opole 0:0 Arka Gdynia
  Chrobry Głogów 1:1 Radomiak Radom
  Stal Stocznia Szczecin 2:1 Olimpia Poznań
  GKS Jastrzębie 0:1 Odra Wodzisław Śl.
  Szombierki Bytom 4:0 Moto Jelcz Oława
  Dozamet Nowa Sól 0:1 Gwardia Warszawa
kolejka: 8
  Olimpia Poznań 3:1 Szombierki Bytom
  Dozamet Nowa Sól 0:0 Piast Gliwice
  Gwardia Warszawa 1:3 GKS Jastrzębie
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Odra Opole
  Radomiak Radom 0:2 Zagłębie Wałbrzych
  Ślęza Wrocław 1:1 Chrobry Głogów
  Moto Jelcz Oława 3:3 Zawisza Bydgoszcz
  Arka Gdynia 1:0 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 9
  Stal Stocznia Szczecin 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Szombierki Bytom 3:2 Arka Gdynia
  Odra Opole 0:1 Gwardia Warszawa
  Zawisza Bydgoszcz 5:1 Olimpia Poznań
  Piast Gliwice 0:4 Radomiak Radom
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Ślęza Wrocław
  GKS Jastrzębie 1:0 Dozamet Nowa Sól
  Chrobry Głogów 2:2 Moto Jelcz Oława
kolejka: 10
  Gwardia Warszawa 3:0 Stal Stocznia Szczecin
  Odra Wodzisław Śl. 3:1 Szombierki Bytom
  Olimpia Poznań 3:1 Chrobry Głogów
  Dozamet Nowa Sól 1:0 Odra Opole
  Arka Gdynia 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  GKS Jastrzębie 1:1 Piast Gliwice
  Ślęza Wrocław 1:0 Radomiak Radom
  Moto Jelcz Oława 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 11
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Stal Stocznia Szczecin 0:1 Dozamet Nowa Sól
  Piast Gliwice 0:1 Ślęza Wrocław
  Radomiak Radom 3:0 Moto Jelcz Oława
  Szombierki Bytom 4:0 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Olimpia Poznań
  Odra Opole 3:0 GKS Jastrzębie
  Chrobry Głogów 0:0 Arka Gdynia
kolejka: 12
  Olimpia Poznań 1:0 Radomiak Radom
  Odra Wodzisław Śl. 0:1 Chrobry Głogów
  Dozamet Nowa Sól 1:2 Szombierki Bytom
  Gwardia Warszawa 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Arka Gdynia 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 1:0 Ślęza Wrocław
  GKS Jastrzębie 1:2 Stal Stocznia Szczecin
  Odra Opole 4:0 Piast Gliwice
kolejka: 13
  Radomiak Radom 1:1 Arka Gdynia
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Dozamet Nowa Sól
  Szombierki Bytom 0:2 GKS Jastrzębie
  Piast Gliwice 3:0 Moto Jelcz Oława
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Odra Wodzisław Śl.
  Stal Stocznia Szczecin 2:1 Odra Opole
  Chrobry Głogów 1:1 Gwardia Warszawa
  Ślęza Wrocław 2:0 Olimpia Poznań
kolejka: 14
  Gwardia Warszawa 2:0 Zagłębie Wałbrzych
  Olimpia Poznań 1:0 Moto Jelcz Oława
  GKS Jastrzębie 1:2 Zawisza Bydgoszcz
  Dozamet Nowa Sól 0:0 Chrobry Głogów
  Odra Wodzisław Śl. 4:3 Radomiak Radom
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Piast Gliwice
  Arka Gdynia 3:1 Ślęza Wrocław
  Odra Opole 0:1 Szombierki Bytom
kolejka: 15
  Chrobry Głogów 3:0 GKS Jastrzębie
  Ślęza Wrocław 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Szombierki Bytom 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Zawisza Bydgoszcz 2:2 Odra Opole
  Radomiak Radom 2:1 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 4:0 Dozamet Nowa Sól
  Moto Jelcz Oława 0:0 Arka Gdynia
  Piast Gliwice 0:1 Olimpia Poznań
kolejka: 16
  Ślęza Wrocław 3:0 Gwardia Warszawa
  Zawisza Bydgoszcz 5:2 Stal Stocznia Szczecin
  Chrobry Głogów 3:0 Odra Opole
  Radomiak Radom 2:0 Dozamet Nowa Sól
  Moto Jelcz Oława 0:2 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 1:2 GKS Jastrzębie
  Piast Gliwice 0:1 Szombierki Bytom
  Olimpia Poznań 5:0 Arka Gdynia
kolejka: 17
  Szombierki Bytom 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Arka Gdynia 1:0 Piast Gliwice
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Olimpia Poznań
  Gwardia Warszawa 0:0 Moto Jelcz Oława
  Dozamet Nowa Sól 1:0 Ślęza Wrocław
  GKS Jastrzębie 1:0 Radomiak Radom
  Odra Opole 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Chrobry Głogów
kolejka: 18
  Arka Gdynia 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Moto Jelcz Oława 1:0 Dozamet Nowa Sól
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 Piast Gliwice
  Ślęza Wrocław 0:0 GKS Jastrzębie
  Radomiak Radom 1:0 Odra Opole
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Olimpia Poznań 1:0 Gwardia Warszawa
  Chrobry Głogów 0:0 Szombierki Bytom
kolejka: 19
  Piast Gliwice 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Dozamet Nowa Sól 0:1 Olimpia Poznań
  Gwardia Warszawa 0:1 Arka Gdynia
  Odra Opole 3:2 Ślęza Wrocław
  Stal Stocznia Szczecin 1:1 Radomiak Radom
  Szombierki Bytom 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  GKS Jastrzębie 1:0 Moto Jelcz Oława
  Zawisza Bydgoszcz 2:0 Chrobry Głogów
kolejka: 20
  Zagłębie Wałbrzych 1:2 Zawisza Bydgoszcz
  Radomiak Radom 0:0 Szombierki Bytom
  Odra Wodzisław Śl. 2:0 Gwardia Warszawa
  Moto Jelcz Oława 2:2 Odra Opole
  Chrobry Głogów 1:1 Piast Gliwice
  Olimpia Poznań 3:0 GKS Jastrzębie
  Arka Gdynia 2:1 Dozamet Nowa Sól
  Ślęza Wrocław 0:0 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 21
  Odra Opole 0:0 Olimpia Poznań
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Moto Jelcz Oława
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Radomiak Radom
  Dozamet Nowa Sól 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Piast Gliwice 3:1 Gwardia Warszawa
  Chrobry Głogów 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  GKS Jastrzębie 2:0 Arka Gdynia
  Szombierki Bytom 1:1 Ślęza Wrocław
kolejka: 22
  Ślęza Wrocław 1:0 Zawisza Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Piast Gliwice
  Arka Gdynia 0:0 Odra Opole
  Radomiak Radom 2:0 Chrobry Głogów
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 GKS Jastrzębie
  Moto Jelcz Oława 3:1 Szombierki Bytom
  Gwardia Warszawa 3:1 Dozamet Nowa Sól
  Olimpia Poznań 2:1 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 23
  Szombierki Bytom 3:2 Olimpia Poznań
  Piast Gliwice 0:0 Dozamet Nowa Sól
  GKS Jastrzębie 5:1 Gwardia Warszawa
  Odra Opole 1:2 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Radomiak Radom
  Chrobry Głogów 0:1 Ślęza Wrocław
  Zawisza Bydgoszcz 4:2 Moto Jelcz Oława
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Arka Gdynia
kolejka: 24
  Odra Wodzisław Śl. 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Arka Gdynia 3:1 Szombierki Bytom
  Gwardia Warszawa 3:0 Odra Opole
  Olimpia Poznań 1:0 Zawisza Bydgoszcz
  Radomiak Radom 0:0 Piast Gliwice
  Ślęza Wrocław 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Dozamet Nowa Sól 2:1 GKS Jastrzębie
  Moto Jelcz Oława 0:0 Chrobry Głogów
kolejka: 25
  Stal Stocznia Szczecin 1:1 Gwardia Warszawa
  Szombierki Bytom 1:2 Odra Wodzisław Śl.
  Chrobry Głogów 1:0 Olimpia Poznań
  Odra Opole 5:0 Dozamet Nowa Sól
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Arka Gdynia
  Piast Gliwice 1:0 GKS Jastrzębie
  Radomiak Radom 0:2 Ślęza Wrocław
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Moto Jelcz Oława
kolejka: 26
  Odra Wodzisław Śl. 3:0 Zawisza Bydgoszcz
  Dozamet Nowa Sól 2:1 Stal Stocznia Szczecin
  Ślęza Wrocław 0:3 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 0:2 Radomiak Radom
  Gwardia Warszawa 1:3 Szombierki Bytom
  Olimpia Poznań 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  GKS Jastrzębie 0:0 Odra Opole
  Arka Gdynia 1:0 Chrobry Głogów
kolejka: 27
  Radomiak Radom 0:0 Olimpia Poznań
  Chrobry Głogów 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Szombierki Bytom 0:0 Dozamet Nowa Sól
  Zawisza Bydgoszcz 1:2 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Arka Gdynia
  Ślęza Wrocław 0:2 Moto Jelcz Oława
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 GKS Jastrzębie
  Piast Gliwice 3:1 Odra Opole
kolejka: 28
  Arka Gdynia 2:1 Radomiak Radom
  Dozamet Nowa Sól 3:2 Zawisza Bydgoszcz
  GKS Jastrzębie 3:1 Szombierki Bytom
  Moto Jelcz Oława 1:1 Piast Gliwice
  Odra Wodzisław Śl. 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Odra Opole 3:2 Stal Stocznia Szczecin
  Gwardia Warszawa 1:1 Chrobry Głogów
  Olimpia Poznań 0:0 Ślęza Wrocław
kolejka: 29
  Zagłębie Wałbrzych 1:2 Gwardia Warszawa
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 GKS Jastrzębie
  Moto Jelcz Oława 3:0 Olimpia Poznań
  Chrobry Głogów 1:1 Dozamet Nowa Sól
  Radomiak Radom 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Piast Gliwice 3:0 Stal Stocznia Szczecin
  Ślęza Wrocław 1:1 Arka Gdynia
  Szombierki Bytom 0:1 Odra Opole
kolejka: 30
  GKS Jastrzębie 1:1 Chrobry Głogów
  Odra Wodzisław Śl. 2:3 Ślęza Wrocław
  Stal Stocznia Szczecin 3:0 Szombierki Bytom
  Odra Opole 3:1 Zawisza Bydgoszcz
  Gwardia Warszawa 3:0 Radomiak Radom
  Dozamet Nowa Sól 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Arka Gdynia 2:0 Moto Jelcz Oława
  Olimpia Poznań 0:0 Piast Gliwice

Rezultaty i tabela: www.hppn.pl
        

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaLZS Solniki Małe
Moto-Jelcz Oława   LZS Solniki Małe
2017-09-24, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Burza Bystrzyca OławskaMoto-Jelcz Oława
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto-Jelcz Oława
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Moto - Jelcz Oława - LZS Solniki Małe
Sparta Wrocław - Burza Bystrzyca Oławska
Zenit Międzybórz - FC Academy Wrocław
Skra Wojnowice - KS Dobroszów
Polonia Wrocław - Orzeł Marszowice
Pogoń II Oleśnica - Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Kiełczów - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto - Jelcz Oława
LZS Solniki Małe 2:6 Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów 2:0 Sparta Wrocław
Skra Wojnowice 1:7 Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie 3:3 Zenit Międzybórz
Widawa Kiełczów 0:3 Polonia Wrocław
FC Academy Wrocław

Współpraca