Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1452, wczoraj: 1651
ogółem: 8 074 701

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1984/85

Oto tabela II ligi zachodniej w sezonie 1984/85:

A 1. Zagłębie Lubin 30 40 38 - 21 16 8 6

2. Gwardia Warszawa 30 38 56 - 30 17 4 9

3. Szombierki Bytom 30 37 31 - 20 13 11 6

4. Odra Wodzisław Śl. 30 36 46 - 34 12 12 6

5. Zawisza Bydgoszcz 30 35 41 - 29 12 11 7

6. Olimpia Poznań 30 33 35 - 30 10 13 7

7. Piast Gliwice 30 32 32 - 30 12 8 10

8. Stal Stocznia Szczecin 30 31 23 - 28 11 9 10

9. Moto Jelcz Oława 30 30 30 - 27 10 10 10

10. Chrobry Głogów 30 27 20 - 28 7 13 10

11. Ślęza Wrocław 30 26 33 - 37 7 12 11

12. Zagłębie Wałbrzych 30 26 31 - 38 8 10 12
S 13. Victoria Jaworzno 30 24 15 - 28 7 10 13
S 14. Stilon Gorzów Wlkp. 30 24 20 - 36 5 14 11
S 15. Chemik Police 30 22 20 - 35 5 12 13
S 16. AKS Górnik Niwka Sosnowiec 30 19 28 - 48 7 5 18


Oto rezultaty II ligi zachodniej w sezonie 1984/85:


kolejka: 1
  Chemik Police 2:3 Moto Jelcz Oława
  Ślęza Wrocław 1:1 Piast Gliwice
  Stal Stocznia Szczecin 1:1 Olimpia Poznań
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:2 Odra Wodzisław Śl.
  Zawisza Bydgoszcz 2:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Chrobry Głogów 0:0 Zagłębie Lubin
  Victoria Jaworzno 0:1 Szombierki Bytom
  Zagłębie Wałbrzych 4:2 Gwardia Warszawa
kolejka: 2
  Szombierki Bytom 3:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Odra Wodzisław Śl. 4:0 Stal Stocznia Szczecin
  Piast Gliwice 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 0:0 Victoria Jaworzno
  Gwardia Warszawa 1:0 Chemik Police
  Olimpia Poznań 1:0 Chrobry Głogów
  Zagłębie Lubin 1:0 Zawisza Bydgoszcz
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Ślęza Wrocław
kolejka: 3
  Victoria Jaworzno 1:0 Gwardia Warszawa
  Chemik Police 3:0 Piast Gliwice
  Ślęza Wrocław 2:0 Zagłębie Lubin
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 Moto Jelcz Oława
  Olimpia Poznań 0:3 Odra Wodzisław Śl.
  Stal Stocznia Szczecin 0:1 Szombierki Bytom
  Zawisza Bydgoszcz 1:1 Chrobry Głogów
kolejka: 4
  Piast Gliwice 2:0 Victoria Jaworzno
  Szombierki Bytom 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Zawisza Bydgoszcz 2:1 Olimpia Poznań
  Moto Jelcz Oława 2:1 Stal Stocznia Szczecin
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Chemik Police
  Gwardia Warszawa 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Zagłębie Lubin 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Chrobry Głogów 2:0 Ślęza Wrocław
kolejka: 5
  Olimpia Poznań 3:1 Szombierki Bytom
  Stal Stocznia Szczecin 1:4 Gwardia Warszawa
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 Piast Gliwice
  Ślęza Wrocław 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Chemik Police 0:0 Zagłębie Lubin
  Zagłębie Wałbrzych 3:0 Chrobry Głogów
  Victoria Jaworzno 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Odra Wodzisław Śl. 0:3 Moto Jelcz Oława
kolejka: 6
  Ślęza Wrocław 0:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Lubin 2:0 Victoria Jaworzno
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Moto Jelcz Oława 1:0 Szombierki Bytom
  Gwardia Warszawa 1:2 Odra Wodzisław Śl.
  Chrobry Głogów 3:0 Chemik Police
  Piast Gliwice 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Zawisza Bydgoszcz 4:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 7
  Odra Wodzisław Śl. 2:0 Piast Gliwice
  Olimpia Poznań 2:1 Moto Jelcz Oława
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:3 Zagłębie Lubin
  Chemik Police 3:1 Zawisza Bydgoszcz
  Stal Stocznia Szczecin 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Victoria Jaworzno 0:0 Chrobry Głogów
  Szombierki Bytom 2:1 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Ślęza Wrocław
kolejka: 8
  Gwardia Warszawa 2:0 Moto Jelcz Oława
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Olimpia Poznań
  Zagłębie Lubin 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Chrobry Głogów 0:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Ślęza Wrocław 0:0 Chemik Police
  Piast Gliwice 0:0 Szombierki Bytom
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:2 Odra Wodzisław Śl.
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Victoria Jaworzno
kolejka: 9
  Szombierki Bytom 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Zagłębie Lubin
  Olimpia Poznań 3:3 Gwardia Warszawa
  Moto Jelcz Oława 3:0 Piast Gliwice
  Stal Stocznia Szczecin 0:1 Chrobry Głogów
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:3 Zawisza Bydgoszcz
  Victoria Jaworzno 0:0 Ślęza Wrocław
  Chemik Police 2:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 10
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Victoria Jaworzno
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Piast Gliwice 1:2 Gwardia Warszawa
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Moto Jelcz Oława
  Ślęza Wrocław 2:3 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Zagłębie Lubin 0:1 Szombierki Bytom
  Chrobry Głogów 0:1 Odra Wodzisław Śl.
  Chemik Police 1:1 Olimpia Poznań
kolejka: 11
  Moto Jelcz Oława 2:0 Zagłębie Lubin
  Olimpia Poznań 0:0 Piast Gliwice
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Gwardia Warszawa 5:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Victoria Jaworzno 1:0 Chemik Police

Stal Stocznia Szczecib
2:0
Ślęza Wrocław
  Szombierki Bytom 1:0 Chrobry Głogów
kolejka: 12
  Zawisza Bydgoszcz 3:1 Szombierki Bytom
  Chemik Police 1:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Ślęza Wrocław 2:2 Odra Wodzisław Śl.
  Victoria Jaworzno 1:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Stal Stocznia Szczecin
  Zagłębie Lubin 1:1 Gwardia Warszawa
  Chrobry Głogów 2:1 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Piast Gliwice
kolejka: 13
  Gwardia Warszawa 2:0 Chrobry Głogów
  Szombierki Bytom 0:0 Ślęza Wrocław
  Moto Jelcz Oława 0:2 Zawisza Bydgoszcz
  Olimpia Poznań 3:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Chemik Police
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:1 Victoria Jaworzno
  Piast Gliwice 0:0 Zagłębie Lubin
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 14
  Zagłębie Lubin 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 Olimpia Poznań
  Chrobry Głogów 0:3 Piast Gliwice
  Chemik Police 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Gwardia Warszawa
  Victoria Jaworzno 1:2 Stal Stocznia Szczecin
  Ślęza Wrocław 2:2 Moto Jelcz Oława
28.11.84 Zagłębie Wałbrzych 1:5 Szombierki Bytom
kolejka: 15
  Gwardia Warszawa 4:0 Ślęza Wrocław
  Stal Stocznia Szczecin 3:2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Chrobry Głogów
  Olimpia Poznań 2:2 Zagłębie Lubin
  Moto Jelcz Oława 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 Victoria Jaworzno
  Piast Gliwice 2:2 Zawisza Bydgoszcz
  Szombierki Bytom 1:1 Chemik Police
kolejka: 16
  Moto Jelcz Oława 0:0 Chemik Police
  Piast Gliwice 1:0 Ślęza Wrocław
  Olimpia Poznań 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Odra Wodzisław Śl. 3:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:2 Zawisza Bydgoszcz
  Zagłębie Lubin 2:1 Chrobry Głogów
  Szombierki Bytom 0:0 Victoria Jaworzno
  Gwardia Warszawa 3:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 17
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 Szombierki Bytom
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Piast Gliwice
  Victoria Jaworzno 1:0 Moto Jelcz Oława
  Chemik Police 0:3 Gwardia Warszawa
  Chrobry Głogów 1:1 Olimpia Poznań
  Ślęza Wrocław 4:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Zagłębie Lubin
kolejka: 18
  Gwardia Warszawa 4:0 Victoria Jaworzno
  Piast Gliwice 3:0 Chemik Police
  Zagłębie Lubin 1:0 Ślęza Wrocław
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:2 Zagłębie Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 2:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Odra Wodzisław Śl. 0:2 Olimpia Poznań
  Szombierki Bytom 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Chrobry Głogów 1:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 19
  Victoria Jaworzno 1:2 Piast Gliwice
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Szombierki Bytom
  Olimpia Poznań 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Moto Jelcz Oława
  Chemik Police 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:1 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Zagłębie Lubin
  Ślęza Wrocław 5:1 Chrobry Głogów
kolejka: 20
  Szombierki Bytom 1:0 Olimpia Poznań
  Gwardia Warszawa 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Piast Gliwice 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Zawisza Bydgoszcz 1:2 Ślęza Wrocław
  Zagłębie Lubin 1:0 Chemik Police
  Chrobry Głogów 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Victoria Jaworzno
  Moto Jelcz Oława 0:0 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 21
  Olimpia Poznań 1:0 Ślęza Wrocław
  Victoria Jaworzno 0:1 Zagłębie Lubin
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Szombierki Bytom 3:0 Moto Jelcz Oława
  Odra Wodzisław Śl. 3:1 Gwardia Warszawa
  Chemik Police 0:0 Chrobry Głogów
  Stal Stocznia Szczecin 2:2 Piast Gliwice
  Zagłębie Wałbrzych 2:2 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 22
  Piast Gliwice 3:1 Odra Wodzisław Śl.
  Moto Jelcz Oława 1:1 Olimpia Poznań
  Zagłębie Lubin 2:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Zawisza Bydgoszcz 2:0 Chemik Police
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Chrobry Głogów 0:0 Victoria Jaworzno
  Gwardia Warszawa 0:2 Szombierki Bytom
  Ślęza Wrocław 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 23
  Moto Jelcz Oława 2:0 Gwardia Warszawa
  Olimpia Poznań 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Stal Stocznia Szczecin 1:4 Zagłębie Lubin
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:2 Chrobry Głogów
  Chemik Police 0:0 Ślęza Wrocław
  Szombierki Bytom 0:0 Piast Gliwice
  Odra Wodzisław Śl. 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Victoria Jaworzno 1:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 24
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Szombierki Bytom
  Zagłębie Lubin 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Gwardia Warszawa 2:1 Olimpia Poznań
  Piast Gliwice 1:0 Moto Jelcz Oława
  Chrobry Głogów 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Zawisza Bydgoszcz 3:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Ślęza Wrocław 2:0 Victoria Jaworzno
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Chemik Police
kolejka: 25
  Victoria Jaworzno 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Gwardia Warszawa 3:0 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:1 Ślęza Wrocław
  Szombierki Bytom 1:0 Zagłębie Lubin
  Olimpia Poznań 2:0 Chemik Police
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Chrobry Głogów
kolejka: 26
  Zagłębie Lubin 3:1 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 2:0 Olimpia Poznań
  Zawisza Bydgoszcz 3:2 Odra Wodzisław Śl.
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Gwardia Warszawa
  Chemik Police 0:0 Victoria Jaworzno
  Ślęza Wrocław 0:1 Stal Stocznia Szczecin
  Chrobry Głogów 0:0 Szombierki Bytom
kolejka: 27
  Szombierki Bytom 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 4:1 Chemik Police
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Ślęza Wrocław
  Olimpia Poznań 1:1 Victoria Jaworzno
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Gwardia Warszawa 1:2 Zagłębie Lubin
  Moto Jelcz Oława 0:0 Chrobry Głogów
  Piast Gliwice 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 28
  Chrobry Głogów 0:0 Gwardia Warszawa
  Ślęza Wrocław 3:1 Szombierki Bytom
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Olimpia Poznań
  Chemik Police 0:1 Stal Stocznia Szczecin
  Victoria Jaworzno 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Zagłębie Lubin 2:0 Piast Gliwice
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 29
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Zagłębie Lubin
  Olimpia Poznań 4:2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Piast Gliwice 1:2 Chrobry Głogów
  Odra Wodzisław Śl. 3:2 Chemik Police
  Gwardia Warszawa 3:1 Zawisza Bydgoszcz
  Stal Stocznia Szczecin 2:0 Victoria Jaworzno
  Moto Jelcz Oława 2:2 Ślęza Wrocław
  Szombierki Bytom 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 30
  Ślęza Wrocław 2:5 Gwardia Warszawa
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:1 Stal Stocznia Szczecin
  Chrobry Głogów 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Lubin 3:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 0:2 Moto Jelcz Oława
  Victoria Jaworzno 3:3 Odra Wodzisław Śl.
  Zawisza Bydgoszcz 1:2 Piast Gliwice
  Chemik Police 2:0 Szombierki Bytom

 Rezultaty i tabela : www.hppn.pl
         

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaPolonia Wrocław
Moto-Jelcz Oława   Polonia Wrocław
2017-11-19, 11:00:00

Oława, ul. Sportowa 1

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Skra WojnowiceMoto-Jelcz Oława
Skra Wojnowice 1:5 Moto-Jelcz Oława
2017-11-12, 11:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Moto - Jelcz Oława - Polonia Wrocław
Zenit Międzybórz - Burza Bystrzyca Oławska
FC Academy Wrocław - KS Dobroszów
Widawa Kiełczów - Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie - Sparta Wrocław
LZS Solniki Małe - Skra Wojnowice
Pogoń II Oleśnica - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Skra Wojnowice 1:5 Moto - Jelcz Oława
Polonia Wrocław 2:2 Pogoń II Oleśnica
Sparta Wrocław 3:2 LZS Solniki Małe
KS Dobroszów 3:0 Huragan Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oławska 5:4 Widawa Kiełczów
Orzeł Marszowice 0:2 FC Academy Wrocław
Zenit Międzybórz pauza

Współpraca