Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 59, wczoraj: 1190
ogółem: 7 912 235

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1978/79

Oto tabela II ligi grupy zachodniej w sezonie 1978/79:

A 1. Zawisza Bydgoszcz 30 42 44 - 18 17 8 5

2. Bałtyk Gdynia 30 42 40 - 19 18 6 6

3. Lechia Gdańsk 30 41 43 - 18 16 9 5

4. Zagłębie Wałbrzych 30 39 42 - 26 14 11 5

5. Małapanew Ozimek 30 34 44 - 36 13 8 9

6. Moto Jelcz Oława 30 31 31 - 31 11 9 10

7. ROW Rybnik 30 30 33 - 25 11 8 11

8. Górnik Wałbrzych 30 28 33 - 29 11 6 13

9. Piast Gliwice 30 28 30 - 36 9 10 11

10. Stilon Gorzów Wlkp. 30 27 25 - 30 6 15 9

11. Stoczniowiec Gdańsk 30 27 26 - 37 10 7 13

12. Olimpia Poznań 30 26 20 - 39 8 10 12
S 13. Warta Poznań 30 24 30 - 40 11 2 17
S 14. Zagłębie Lubin 30 22 23 - 34 5 12 13
S 15. Gwardia Koszalin 30 22 22 - 43 6 10 14
S 16. Goplania Inowrocław 30 17 25 - 50 7 3 20
 

Oto rezultaty II ligi grupy zachodniej w sezonie 1978/79:

Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Lubin
kolejka: 1
  ROW Rybnik 2:0 Małapanew Ozimek
  Olimpia Poznań 1:1 Moto Jelcz Oława
  Goplania Inowrocław 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Zagłębie Lubin 3:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 1:0 Gwardia Koszalin
  Górnik Wałbrzych 0:1 Zawisza Bydgoszcz
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:2 Warta Poznań
  Lechia Gdańsk 2:0 Piast Gliwice
kolejka: 2
  Piast Gliwice 1:0 ROW Rybnik
  Warta Poznań 1:3 Lechia Gdańsk
  Zawisza Bydgoszcz 3:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Gwardia Koszalin 2:1 Górnik Wałbrzych
  Stoczniowiec Gdańsk 0:0 Bałtyk Gdynia
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Zagłębie Lubin
  Moto Jelcz Oława 1:0 Goplania Inowrocław
  Małapanew Ozimek 3:0 Olimpia Poznań
kolejka: 3
  Olimpia Poznań 1:0 ROW Rybnik
  Goplania Inowrocław 0:2 Małapanew Ozimek
  Zagłębie Lubin 1:1 Moto Jelcz Oława
  Bałtyk Gdynia 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Górnik Wałbrzych 3:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Gwardia Koszalin
  Lechia Gdańsk 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Piast Gliwice 1:0 Warta Poznań
kolejka: 4
  Goplania Inowrocław 2:4 ROW Rybnik
  Zagłębie Lubin 0:0 Olimpia Poznań
  Bałtyk Gdynia 3:0 Małapanew Ozimek
  Górnik Wałbrzych 2:0 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 3:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Piast Gliwice 1:1 Gwardia Koszalin
  Warta Poznań 2:1 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 5
  Goplania Inowrocław 2:4 ROW Rybnik
  Zagłębie Lubin 0:0 Olimpia Poznań
  Bałtyk Gdynia 3:0 Małapanew Ozimek
  Górnik Wałbrzych 2:0 Moto Jelcz Oława
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 3:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Piast Gliwice 1:1 Gwardia Koszalin
  Warta Poznań 2:1 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 6
  ROW Rybnik 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Gwardia Koszalin 3:1 Warta Poznań
  Stoczniowiec Gdańsk 2:1 Piast Gliwice
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Lechia Gdańsk
  Moto Jelcz Oława 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Małapanew Ozimek 0:0 Górnik Wałbrzych
  Olimpia Poznań 1:2 Bałtyk Gdynia
  Goplania Inowrocław 1:0 Zagłębie Lubin
kolejka: 7
  Zagłębie Lubin 3:0 ROW Rybnik
  Górnik Wałbrzych 4:0 Olimpia Poznań
  Bałtyk Gdynia 3:1 Goplania Inowrocław
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:2 Małapanew Ozimek
  Lechia Gdańsk 2:0 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Warta Poznań 0:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Zawisza Bydgoszcz 1:2 Gwardia Koszalin
kolejka: 8
  ROW Rybnik 4:0 Gwardia Koszalin
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 4:2 Warta Poznań
  Moto Jelcz Oława 1:0 Piast Gliwice
  Małapanew Ozimek 1:0 Lechia Gdańsk
  Olimpia Poznań 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Goplania Inowrocław 1:0 Górnik Wałbrzych
  Zagłębie Lubin 0:2 Bałtyk Gdynia
kolejka: 9
  Bałtyk Gdynia 1:0 ROW Rybnik
  Górnik Wałbrzych 1:1 Zagłębie Lubin
  Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 Goplania Inowrocław
  Lechia Gdańsk 6:0 Olimpia Poznań
  Piast Gliwice 3:3 Małapanew Ozimek
  Warta Poznań 3:1 Moto Jelcz Oława
  Zawisza Bydgoszcz 0:2 Zagłębie Wałbrzych
  Gwardia Koszalin 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 10
  ROW Rybnik 2:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Zagłębie Wałbrzych 4:1 Gwardia Koszalin
  Moto Jelcz Oława 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Małapanew Ozimek 1:0 Warta Poznań
  Olimpia Poznań 1:2 Piast Gliwice
  Goplania Inowrocław 2:4 Lechia Gdańsk
  Zagłębie Lubin 4:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Bałtyk Gdynia 2:1 Górnik Wałbrzych
kolejka: 11
  Górnik Wałbrzych 0:2 ROW Rybnik
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 2:0 Zagłębie Lubin
  Piast Gliwice 1:0 Goplania Inowrocław
  Warta Poznań 0:2 Olimpia Poznań
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Małapanew Ozimek
  Gwardia Koszalin 0:0 Moto Jelcz Oława
  Stoczniowiec Gdańsk 0:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 12
  Moto Jelcz Oława 3:0 Stoczniowiec Gdańsk
  ROW Rybnik 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Małapanew Ozimek 4:0 Gwardia Koszalin
  Olimpia Poznań 0:0
  Goplania Inowrocław 0:1 Warta Poznań
  Zagłębie Lubin 1:0 Piast Gliwice
  Bałtyk Gdynia 1:1 Lechia Gdańsk
  Górnik Wałbrzych 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 13
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 ROW Rybnik
  Lechia Gdańsk 1:0 Górnik Wałbrzych
  Piast Gliwice 1:0 Bałtyk Gdynia
  Warta Poznań 4:1 Zagłębie Lubin
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Goplania Inowrocław
  Gwardia Koszalin 0:1 Olimpia Poznań
  Stoczniowiec Gdańsk 0:3 Małapanew Ozimek
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Moto Jelcz Oława
kolejka: 14
  ROW Rybnik 0:0 Moto Jelcz Oława
  Małapanew Ozimek 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Olimpia Poznań 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Goplania Inowrocław 1:0 Gwardia Koszalin
  Zagłębie Lubin 0:1 Zawisza Bydgoszcz
  Bałtyk Gdynia 1:0 Warta Poznań
  Górnik Wałbrzych 0:0 Piast Gliwice
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Lechia Gdańsk
kolejka: 15
  Lechia Gdańsk 0:0 ROW Rybnik
  Piast Gliwice 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Warta Poznań 1:0 Górnik Wałbrzych
  Zawisza Bydgoszcz 1:1 Bałtyk Gdynia
  Gwardia Koszalin 1:1 Zagłębie Lubin
  Stoczniowiec Gdańsk 3:0 Goplania Inowrocław
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Olimpia Poznań
  Moto Jelcz Oława 1:1 Małapanew Ozimek
kolejka: 16
  Małapanew Ozimek 1:3 ROW Rybnik
  Moto Jelcz Oława 2:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Goplania Inowrocław
  Stoczniowiec Gdańsk 2:1 Zagłębie Lubin
  Gwardia Koszalin 1:3 Bałtyk Gdynia
  Zawisza Bydgoszcz 4:1 Górnik Wałbrzych
  Warta Poznań 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Piast Gliwice 0:1 Lechia Gdańsk
kolejka: 17
  ROW Rybnik 1:0 Piast Gliwice
  Lechia Gdańsk 1:0 Warta Poznań
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Zawisza Bydgoszcz
  Górnik Wałbrzych 1:0 Gwardia Koszalin
  Bałtyk Gdynia 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Zagłębie Lubin 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Goplania Inowrocław 4:1 Moto Jelcz Oława
  Olimpia Poznań 0:1 Małapanew Ozimek
kolejka: 18
  ROW Rybnik 1:1 Olimpia Poznań
  Małapanew Ozimek 3:1 Goplania Inowrocław
  Moto Jelcz Oława 1:0 Zagłębie Lubin
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Bałtyk Gdynia
  Stoczniowiec Gdańsk 3:0 Górnik Wałbrzych
  Gwardia Koszalin 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zawisza Bydgoszcz 4:0 Lechia Gdańsk
  Warta Poznań 2:2 Piast Gliwice
kolejka: 19
  ROW Rybnik 0:0 Goplania Inowrocław
  Olimpia Poznań 0:0 Zagłębie Lubin
  Małapanew Ozimek 1:2 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 2:1 Górnik Wałbrzych
  Zagłębie Wałbrzych 2:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Lechia Gdańsk
  Gwardia Koszalin 0:0 Piast Gliwice
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Warta Poznań
kolejka: 20
  ROW Rybnik 0:0 Goplania Inowrocław
  Olimpia Poznań 0:0 Zagłębie Lubin
  Małapanew Ozimek 1:2 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 2:1 Górnik Wałbrzych
  Zagłębie Wałbrzych 2:2 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Lechia Gdańsk
  Gwardia Koszalin 0:0 Piast Gliwice
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Warta Poznań
kolejka: 21
  Zawisza Bydgoszcz 2:1 ROW Rybnik
  Warta Poznań 2:0 Gwardia Koszalin
  Piast Gliwice 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Lechia Gdańsk 3:1 Zagłębie Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 Moto Jelcz Oława
  Górnik Wałbrzych 1:0 Małapanew Ozimek
  Bałtyk Gdynia 1:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Lubin 1:0 Goplania Inowrocław
kolejka: 22
  ROW Rybnik 3:0 Zagłębie Lubin
  Olimpia Poznań 2:1 Górnik Wałbrzych
  Goplania Inowrocław 0:3 Bałtyk Gdynia
  Małapanew Ozimek 4:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Moto Jelcz Oława 1:1 Lechia Gdańsk
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Piast Gliwice
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Warta Poznań
  Gwardia Koszalin 0:1 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 23
  Gwardia Koszalin 0:0 ROW Rybnik
  Zawisza Bydgoszcz 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Warta Poznań 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Piast Gliwice 2:1 Moto Jelcz Oława
  Lechia Gdańsk 3:0 Małapanew Ozimek
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Olimpia Poznań
  Górnik Wałbrzych 5:1 Goplania Inowrocław
  Bałtyk Gdynia 1:0 Zagłębie Lubin
kolejka: 24
  ROW Rybnik 4:0 Bałtyk Gdynia
  Zagłębie Lubin 0:0 Górnik Wałbrzych
  Goplania Inowrocław 2:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Olimpia Poznań 0:0 Lechia Gdańsk
  Małapanew Ozimek 2:2 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 1:0 Warta Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Zawisza Bydgoszcz
  Stoczniowiec Gdańsk 5:1 Gwardia Koszalin
kolejka: 25
  Stoczniowiec Gdańsk 2:0 ROW Rybnik
  Gwardia Koszalin 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Zawisza Bydgoszcz 2:1 Moto Jelcz Oława
  Warta Poznań 1:2 Małapanew Ozimek
  Piast Gliwice 5:0 Olimpia Poznań
  Lechia Gdańsk 1:0 Goplania Inowrocław
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:1 Zagłębie Lubin
  Górnik Wałbrzych 0:1 Bałtyk Gdynia
kolejka: 26
  ROW Rybnik 0:1 Górnik Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 3:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Lubin 4:1 Lechia Gdańsk
  Goplania Inowrocław 2:0 Piast Gliwice
  Olimpia Poznań 1:0 Warta Poznań
  Małapanew Ozimek 0:2 Zawisza Bydgoszcz
  Moto Jelcz Oława 2:0 Gwardia Koszalin
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 27
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Moto Jelcz Oława
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 ROW Rybnik
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 Olimpia Poznań
  Gwardia Koszalin 3:1 Małapanew Ozimek
  Warta Poznań 2:1 Goplania Inowrocław
  Piast Gliwice 3:0 Zagłębie Lubin
  Lechia Gdańsk 1:0 Bałtyk Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Górnik Wałbrzych
kolejka: 28
  ROW Rybnik 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Górnik Wałbrzych 2:1 Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 4:0 Piast Gliwice
  Zagłębie Lubin 2:3 Warta Poznań
  Goplania Inowrocław 0:3 Zawisza Bydgoszcz
  Olimpia Poznań 3:1 Gwardia Koszalin
  Małapanew Ozimek 2:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Moto Jelcz Oława 2:3 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 29
  Moto Jelcz Oława 3:1 ROW Rybnik
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Małapanew Ozimek
  Stoczniowiec Gdańsk 0:0 Olimpia Poznań
  Gwardia Koszalin 3:1 Goplania Inowrocław
  Zawisza Bydgoszcz 2:0
  Warta Poznań 2:1 Bałtyk Gdynia
  Piast Gliwice 2:2 Górnik Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 30
  ROW Rybnik 0:2 Lechia Gdańsk
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 Piast Gliwice
  Górnik Wałbrzych 4:0 Warta Poznań
  Bałtyk Gdynia 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Goplania Inowrocław 4:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Zagłębie Lubin 0:0 Gwardia Koszalin
  Olimpia Poznań 1:4 Zagłębie Wałbrzych
  Małapanew Ozimek 1:1 Moto Jelcz Oława

Tabela i rezultaty: www.hppn.pl
       

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaHuragan Minkowice Oławskie
Moto-Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
2017-06-17, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Moto - Jelcz Oława 7:0 Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Stradomia 3:7 GKS Mirków/Długołęka
Polonia Wrocław 2:0 Burza Chwalibożyce
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:3 Zenit Międzybórz
LZS Solniki Małe 5:7 Skra Wojnowice
Polonia Miłoszyce 5:1 Pogoń Syców
Błękitni Siedlce 0:0 Burza Bystrzyca Oławska

Współpraca