Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1219, wczoraj: 1354
ogółem: 7 974 007

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1979/80

Oto tabela II ligi zachodniej w sezonie 1979/80

A 1. Bałtyk Gdynia 30 44 46 - 20 18 8 4

2. Zagłębie Wałbrzych 30 41 40 - 17 17 7 6

3. Stal Stocznia Szczecin 30 35 31 - 23 11 13 6

4. Górnik Wałbrzych 30 34 32 - 20 14 6 10

5. Stoczniowiec Gdańsk 30 32 34 - 27 11 10 9

6. Lechia Gdańsk 30 31 30 - 31 10 11 9

7. Piast Gliwice 30 30 34 - 29 10 10 10

8. Pogoń Szczecin 30 30 29 - 28 11 8 11

9. Moto Jelcz Oława 30 29 28 - 27 10 9 11

10. Olimpia Poznań 30 29 25 - 33 8 13 9

11. Stilon Gorzów Wlkp. 30 29 23 - 24 11 7 12

12. ROW Rybnik 30 26 32 - 29 8 10 12
S 13. Chemik Bydgoszcz 30 26 27 - 33 9 8 13
S 14. Małapanew Ozimek 30 25 25 - 42 8 9 13
S 15. Włókniarz Pabianice 30 24 25 - 37 8 8 14
S 16. Odra Wrocław 30 15 17 - 58 5 5 20


Oto rezultaty II ligi zachodniej w sezonie 1979/80:

kolejka: 1
  Stal Stocznia Szczecin 2:0 Małapanew Ozimek
  Górnik Wałbrzych 2:0 ROW Rybnik
  Bałtyk Gdynia 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Odra Wrocław 0:1 Lechia Gdańsk
  Chemik Bydgoszcz 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 0:1 Pogoń Szczecin
  Włókniarz Pabianice 1:1 Olimpia Poznań
  Piast Gliwice 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 2
  Małapanew Ozimek 1:1 Piast Gliwice
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Włókniarz Pabianice
  Olimpia Poznań 1:1 Moto Jelcz Oława
  Pogoń Szczecin 3:1 Chemik Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 3:1 Odra Wrocław
  Lechia Gdańsk 1:1 Bałtyk Gdynia
  Stoczniowiec Gdańsk 0:1 Górnik Wałbrzych
  ROW Rybnik 2:2 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 3
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Małapanew Ozimek
  Piast Gliwice 0:0 ROW Rybnik
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Górnik Wałbrzych 2:0 Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 3:1 Zagłębie Wałbrzych
  Odra Wrocław 2:0 Pogoń Szczecin
  Chemik Bydgoszcz 0:0 Olimpia Poznań
  Moto Jelcz Oława 4:1 Włókniarz Pabianice
kolejka: 4
  Stoczniowiec Gdańsk 3:0 Piast Gliwice
  ROW Rybnik 0:1 Małapanew Ozimek
  Włókniarz Pabianice 2:1 Chemik Bydgoszcz
  Pogoń Szczecin 1:1 Bałtyk Gdynia
  Olimpia Poznań 1:0 Odra Wrocław
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Górnik Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Lechia Gdańsk 1:1 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 5
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 ROW Rybnik
  Małapanew Ozimek 0:4 Stoczniowiec Gdańsk
  Piast Gliwice 2:2 Lechia Gdańsk
  Stal Stocznia Szczecin 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Górnik Wałbrzych 1:0 Pogoń Szczecin
  Bałtyk Gdynia 2:1 Olimpia Poznań
  Odra Wrocław 1:0 Włókniarz Pabianice
  Chemik Bydgoszcz 3:1 Moto Jelcz Oława
kolejka: 6
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Piast Gliwice
  Lechia Gdańsk 4:0 Małapanew Ozimek
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 ROW Rybnik
  Moto Jelcz Oława 2:0 Odra Wrocław
  Włókniarz Pabianice 0:1 Bałtyk Gdynia
  Olimpia Poznań 2:1 Górnik Wałbrzych
  Pogoń Szczecin 3:4 Stal Stocznia Szczecin
  Chemik Bydgoszcz 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 7
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Stoczniowiec Gdańsk
  ROW Rybnik 2:0 Lechia Gdańsk
  Małapanew Ozimek 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Piast Gliwice 2:0 Pogoń Szczecin
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Olimpia Poznań
  Górnik Wałbrzych 1:0 Włókniarz Pabianice
  Bałtyk Gdynia 1:0 Moto Jelcz Oława
  Odra Wrocław 1:3 Chemik Bydgoszcz
kolejka: 8
  Olimpia Poznań 0:0 Piast Gliwice
  Pogoń Szczecin 2:0 Małapanew Ozimek
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 ROW Rybnik
  Lechia Gdańsk 2:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Chemik Bydgoszcz 0:0 Bałtyk Gdynia
  Moto Jelcz Oława 1:1 Górnik Wałbrzych
  Włókniarz Pabianice 0:2 Stal Stocznia Szczecin
  Odra Wrocław 0:3 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 9
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Lechia Gdańsk
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  ROW Rybnik 1:2 Pogoń Szczecin
  Małapanew Ozimek 1:2 Olimpia Poznań
  Piast Gliwice 3:0 Włókniarz Pabianice
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Moto Jelcz Oława
  Górnik Wałbrzych 1:0 Chemik Bydgoszcz
  Bałtyk Gdynia 4:0 Odra Wrocław
kolejka: 10
  Moto Jelcz Oława 0:0 Piast Gliwice
  Włókniarz Pabianice 0:0 Małapanew Ozimek
  Olimpia Poznań 1:1 ROW Rybnik
  Pogoń Szczecin 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Zagłębie Wałbrzych 4:0 Lechia Gdańsk
  Odra Wrocław 1:0 Górnik Wałbrzych
  Chemik Bydgoszcz 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Bałtyk Gdynia 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 11
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 5:0 Pogoń Szczecin
  Stoczniowiec Gdańsk 2:0 Olimpia Poznań
  ROW Rybnik 4:0 Włókniarz Pabianice
  Małapanew Ozimek 1:3 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 1:0 Chemik Bydgoszcz
  Stal Stocznia Szczecin 2:0 Odra Wrocław
  Górnik Wałbrzych 3:0 Bałtyk Gdynia
kolejka: 12
  Odra Wrocław 1:2 Piast Gliwice
  Chemik Bydgoszcz 0:0 Małapanew Ozimek
  Moto Jelcz Oława 2:1 ROW Rybnik
  Włókniarz Pabianice 3:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Olimpia Poznań 2:0 Lechia Gdańsk
  Pogoń Szczecin 0:1 Zagłębie Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 3:0 Stal Stocznia Szczecin
  Górnik Wałbrzych 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 13
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:2 Pogoń Szczecin
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Olimpia Poznań
  Lechia Gdańsk 2:1 Włókniarz Pabianice
  Stoczniowiec Gdańsk 0:0 Moto Jelcz Oława
  ROW Rybnik 1:1 Chemik Bydgoszcz
  Małapanew Ozimek 0:1 Odra Wrocław
  Piast Gliwice 3:0 Bałtyk Gdynia
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Górnik Wałbrzych
kolejka: 14
  Górnik Wałbrzych 0:1 Piast Gliwice
  Bałtyk Gdynia 1:3 Małapanew Ozimek
  Chemik Bydgoszcz 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Odra Wrocław 2:2 ROW Rybnik
  Moto Jelcz Oława 1:0 Lechia Gdańsk
  Włókniarz Pabianice 2:0 Zagłębie Wałbrzych
  Olimpia Poznań 1:0 Pogoń Szczecin
  Stal Stocznia Szczecin 3:1 Stilon Gorzów Wlkp.
kolejka: 15
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:1 Olimpia Poznań
  Pogoń Szczecin 2:0 Włókniarz Pabianice
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Moto Jelcz Oława
  Lechia Gdańsk 1:1 Chemik Bydgoszcz
  Stoczniowiec Gdańsk 3:0 Odra Wrocław
  ROW Rybnik 2:2 Bałtyk Gdynia
  Małapanew Ozimek 1:2 Górnik Wałbrzych
  Piast Gliwice 1:1 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 16
  Małapanew Ozimek 1:1 Stal Stocznia Szczecin
  ROW Rybnik 0:0 Górnik Wałbrzych
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 2:0 Odra Wrocław
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Chemik Bydgoszcz
  Pogoń Szczecin 0:0 Moto Jelcz Oława
  Olimpia Poznań 1:1 Włókniarz Pabianice
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 Piast Gliwice
kolejka: 17
  Piast Gliwice 3:1 Małapanew Ozimek
  Włókniarz Pabianice 1:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Moto Jelcz Oława 1:0 Olimpia Poznań
  Chemik Bydgoszcz 1:0 Pogoń Szczecin
  Odra Wrocław 1:4 Zagłębie Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 1:0 Lechia Gdańsk
  Górnik Wałbrzych 4:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Stal Stocznia Szczecin 2:0 ROW Rybnik
kolejka: 18
  Małapanew Ozimek 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  ROW Rybnik 1:0 Piast Gliwice
  Stoczniowiec Gdańsk 0:1 Stal Stocznia Szczecin
  Lechia Gdańsk 1:3 Górnik Wałbrzych
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Bałtyk Gdynia
  Pogoń Szczecin 4:0 Odra Wrocław
  Olimpia Poznań 2:0 Chemik Bydgoszcz
  Włókniarz Pabianice 2:0 Moto Jelcz Oława
kolejka: 19
  Piast Gliwice 0:2 Stoczniowiec Gdańsk
  Małapanew Ozimek 1:0 ROW Rybnik
  Chemik Bydgoszcz 3:1 Włókniarz Pabianice
  Bałtyk Gdynia 1:0 Pogoń Szczecin
  Odra Wrocław 2:1 Olimpia Poznań
  Górnik Wałbrzych 1:2 Zagłębie Wałbrzych
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Moto Jelcz Oława
  Stal Stocznia Szczecin 3:1 Lechia Gdańsk
kolejka: 20
  ROW Rybnik 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Stoczniowiec Gdańsk 2:0 Małapanew Ozimek
  Lechia Gdańsk 1:0 Piast Gliwice
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Pogoń Szczecin 0:0 Górnik Wałbrzych
  Olimpia Poznań 0:0 Bałtyk Gdynia
  Włókniarz Pabianice 1:0 Odra Wrocław
  Moto Jelcz Oława 2:0 Chemik Bydgoszcz
kolejka: 21
  Piast Gliwice 0:2 Zagłębie Wałbrzych
  Małapanew Ozimek 1:1 Lechia Gdańsk
  ROW Rybnik 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Odra Wrocław 1:1 Moto Jelcz Oława
  Bałtyk Gdynia 1:1 Włókniarz Pabianice
  Górnik Wałbrzych 0:0 Olimpia Poznań
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Pogoń Szczecin
  Stilon Gorzów Wlkp. 4:0 Chemik Bydgoszcz
kolejka: 22
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Lechia Gdańsk 0:0 ROW Rybnik
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Małapanew Ozimek
  Pogoń Szczecin 2:1 Piast Gliwice
  Olimpia Poznań 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Włókniarz Pabianice 1:0 Górnik Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 0:1 Bałtyk Gdynia
  Chemik Bydgoszcz 2:0 Odra Wrocław
kolejka: 23
  Piast Gliwice 4:0 Olimpia Poznań
  Małapanew Ozimek 0:0 Pogoń Szczecin
  ROW Rybnik 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 1:0 Chemik Bydgoszcz
  Górnik Wałbrzych 2:1 Moto Jelcz Oława
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Włókniarz Pabianice
  Stilon Gorzów Wlkp. 0:0 Odra Wrocław
kolejka: 24
  Lechia Gdańsk 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Zagłębie Wałbrzych 4:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Pogoń Szczecin 2:0 ROW Rybnik
  Olimpia Poznań 3:3 Małapanew Ozimek
  Włókniarz Pabianice 2:2 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 3:2 Stal Stocznia Szczecin
  Chemik Bydgoszcz 0:2 Górnik Wałbrzych
  Odra Wrocław 1:2 Bałtyk Gdynia
kolejka: 25
  Piast Gliwice 3:0 Moto Jelcz Oława
  Małapanew Ozimek 0:0 Włókniarz Pabianice
  ROW Rybnik 5:0 Olimpia Poznań
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Pogoń Szczecin
  Lechia Gdańsk 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Górnik Wałbrzych 3:0 Odra Wrocław
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Chemik Bydgoszcz
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Bałtyk Gdynia
kolejka: 26
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Pogoń Szczecin 0:0 Lechia Gdańsk
  Olimpia Poznań 1:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Włókniarz Pabianice 2:1 ROW Rybnik
  Moto Jelcz Oława 0:1 Małapanew Ozimek
  Chemik Bydgoszcz 1:1 Piast Gliwice
  Odra Wrocław 1:1 Stal Stocznia Szczecin
  Bałtyk Gdynia 1:0 Górnik Wałbrzych
kolejka: 27
  Piast Gliwice 0:0 Odra Wrocław
  Małapanew Ozimek 2:2 Chemik Bydgoszcz
  ROW Rybnik 1:0 Moto Jelcz Oława
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Włókniarz Pabianice
  Lechia Gdańsk 1:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Pogoń Szczecin
  Stal Stocznia Szczecin 0:1 Bałtyk Gdynia
  Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 Górnik Wałbrzych
kolejka: 28
  Pogoń Szczecin 1:1 Stilon Gorzów Wlkp.
  Olimpia Poznań 0:3 Zagłębie Wałbrzych
  Włókniarz Pabianice 1:2 Lechia Gdańsk
  Moto Jelcz Oława 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Chemik Bydgoszcz 0:1 ROW Rybnik
  Odra Wrocław 1:3 Małapanew Ozimek
  Bałtyk Gdynia 5:1 Piast Gliwice
  Górnik Wałbrzych 0:0 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 29
  Piast Gliwice 2:0 Górnik Wałbrzych
  Małapanew Ozimek 0:5 Bałtyk Gdynia
  Stoczniowiec Gdańsk 4:2 Chemik Bydgoszcz
  ROW Rybnik 5:0 Odra Wrocław
  Lechia Gdańsk 0:0 Moto Jelcz Oława
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Włókniarz Pabianice
  Pogoń Szczecin 2:1 Olimpia Poznań
  Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 30
  Olimpia Poznań 0:0 Stilon Gorzów Wlkp.
  Włókniarz Pabianice 1:2 Pogoń Szczecin
  Moto Jelcz Oława 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Chemik Bydgoszcz 3:0 Lechia Gdańsk
  Odra Wrocław 0:3 Stoczniowiec Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 3:0 ROW Rybnik
  Górnik Wałbrzych 1:0 Małapanew Ozimek
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Piast Gliwice


Rezultaty i tabela: www.hppn.pl
          

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaLZS Solniki Małe
Moto-Jelcz Oława   LZS Solniki Małe
2017-09-24, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Burza Bystrzyca OławskaMoto-Jelcz Oława
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto-Jelcz Oława
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Moto - Jelcz Oława - LZS Solniki Małe
Sparta Wrocław - Burza Bystrzyca Oławska
Zenit Międzybórz - FC Academy Wrocław
Skra Wojnowice - KS Dobroszów
Polonia Wrocław - Orzeł Marszowice
Pogoń II Oleśnica - Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Kiełczów - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto - Jelcz Oława
LZS Solniki Małe 2:6 Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów 2:0 Sparta Wrocław
Skra Wojnowice 1:7 Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie 3:3 Zenit Międzybórz
Widawa Kiełczów 0:3 Polonia Wrocław
FC Academy Wrocław

Współpraca