Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1516, wczoraj: 1651
ogółem: 8 074 765

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1977/78

Oto tabela II ligi południowej w sezonie 1977/78:

A 1. GKS Katowice 30 47 46 - 17 20 7 3

2. Górnik Wałbrzych 30 41 44 - 26 17 7 6

3. GKS Tychy 30 32 41 - 34 10 12 8

4. Resovia Rzeszów 30 32 29 - 24 11 10 9

5. ROW Rybnik 30 32 26 - 21 11 10 9

6. Star Starachowice 30 32 32 - 33 10 12 8

7. Małapanew Ozimek 30 32 33 - 42 13 6 11

8. Siarka Tarnobrzeg 30 30 26 - 24 9 12 9

9. Piast Gliwice 30 28 33 - 32 10 8 12

10. Moto Jelcz Oława 30 28 26 - 27 8 12 10

11. Stal Stalowa Wola 30 28 29 - 34 8 12 10

12. Wisłoka Dębica 30 28 34 - 40 10 8 12
S 13. BKS Stal Bielsko-Biała 30 27 32 - 34 8 11 11
S 14. Hutnik Kraków 30 24 39 - 45 8 8 14
S 15. Odra Wodzisław Śl. 30 21 26 - 40 7 7 16
S 16. Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 18 27 - 50 6 6 18


Oto rezultaty II ligi południowej  w sezonie 1977/78:

kolejka: 1
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:2 Stal Stalowa Wola
  Górnik Wałbrzych 2:1 Siarka Tarnobrzeg
  Hutnik Kraków 1:1 GKS Katowice
  Małapanew Ozimek 1:0 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Odra Wodzisław Śl. 3:1 Star Starachowice
  Resovia Rzeszów 1:1 GKS Tychy
  ROW Rybnik 4:1 Wisłoka Dębica
kolejka: 2
  BKS Stal Bielsko-Biała 0:1 ROW Rybnik
  GKS Katowice 2:1 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 2:0 Górnik Wałbrzych
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Hutnik Kraków
  Stal Stalowa Wola 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Star Starachowice 2:0 Małapanew Ozimek
  GKS Tychy 0:0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Wisłoka Dębica 0:1 Resovia Rzeszów
kolejka: 3
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1 Wisłoka Dębica
  Hutnik Kraków 0:2 Górnik Wałbrzych
  Małapanew Ozimek 0:0 Stal Stalowa Wola
  Moto Jelcz Oława 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 GKS Tychy
  Piast Gliwice 0:0 Star Starachowice
  Resovia Rzeszów 2:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  ROW Rybnik 0:0 GKS Katowice
kolejka: 4
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Górnik Wałbrzych 2:1 Moto Jelcz Oława
  Hutnik Kraków 1:2 Piast Gliwice
  GKS Katowice 3:0 Resovia Rzeszów
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 ROW Rybnik
  Stal Stalowa Wola 1:1 Star Starachowice
  GKS Tychy 3:0 Małapanew Ozimek
  Wisłoka Dębica 1:3 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 5
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1 GKS Katowice
  Małapanew Ozimek 4:1 Wisłoka Dębica
  Moto Jelcz Oława 0:3 Hutnik Kraków
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Piast Gliwice 1:0 Stal Stalowa Wola
  Resovia Rzeszów 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  ROW Rybnik 1:0 Górnik Wałbrzych
  Star Starachowice 1:0 GKS Tychy
kolejka: 6
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Małapanew Ozimek
  Górnik Wałbrzych 1:0 Resovia Rzeszów
  Hutnik Kraków 1:2 ROW Rybnik
  GKS Katowice 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Moto Jelcz Oława 2:1 Piast Gliwice
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  GKS Tychy 4:1 Stal Stalowa Wola
  Wisłoka Dębica 4:0 Star Starachowice
kolejka: 7
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1 Górnik Wałbrzych
  Małapanew Ozimek 1:4 GKS Katowice
  Odra Wodzisław Śl. 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  Piast Gliwice 2:2 GKS Tychy
  Resovia Rzeszów 1:1 Hutnik Kraków
  ROW Rybnik 1:0 Moto Jelcz Oława
  Stal Stalowa Wola 1:1 Wisłoka Dębica
  Star Starachowice 0:0 BKS Stal Bielsko-Biała
kolejka: 8
  BKS Stal Bielsko-Biała 4:0 Stal Stalowa Wola
  Górnik Wałbrzych 3:2 Odra Wodzisław Śl.
  Hutnik Kraków 3:2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  GKS Katowice 5:2 Star Starachowice
  Moto Jelcz Oława 1:0 Resovia Rzeszów
  ROW Rybnik 1:1 Piast Gliwice
  Siarka Tarnobrzeg 6:1 Małapanew Ozimek
  Wisłoka Dębica 1:1 GKS Tychy
kolejka: 9
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1 Moto Jelcz Oława
  Małapanew Ozimek 0:4 Górnik Wałbrzych
  Odra Wodzisław Śl. 0:2 Hutnik Kraków
  Piast Gliwice 2:0 Wisłoka Dębica
  Resovia Rzeszów 0:0 ROW Rybnik
  Stal Stalowa Wola 1:1 GKS Katowice
  Star Starachowice 2:0 Siarka Tarnobrzeg
  GKS Tychy 2:2 BKS Stal Bielsko-Biała
kolejka: 10
  BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 Wisłoka Dębica
  Górnik Wałbrzych 2:1 Star Starachowice
  Hutnik Kraków 2:2 Małapanew Ozimek
  GKS Katowice 0:1 GKS Tychy
  Moto Jelcz Oława 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Resovia Rzeszów 2:0 Piast Gliwice
  ROW Rybnik 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Stal Stalowa Wola
kolejka: 11
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0 Resovia Rzeszów
  Małapanew Ozimek 1:1 Moto Jelcz Oława
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 ROW Rybnik
  Piast Gliwice 2:2 BKS Stal Bielsko-Biała
  Stal Stalowa Wola 0:1 Górnik Wałbrzych
  Star Starachowice 1:1 Hutnik Kraków
  GKS Tychy 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Wisłoka Dębica 0:2 GKS Katowice
kolejka: 12
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0 Piast Gliwice
  Górnik Wałbrzych 1:1 GKS Tychy
  Hutnik Kraków 2:1 Stal Stalowa Wola
  GKS Katowice 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Moto Jelcz Oława 3:0 Star Starachowice
  Resovia Rzeszów 1:1 Odra Wodzisław Śl.
  ROW Rybnik 2:0 Małapanew Ozimek
  Siarka Tarnobrzeg 0:2 Wisłoka Dębica
kolejka: 13
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  Małapanew Ozimek 2:0 Resovia Rzeszów
  Piast Gliwice 0:1 GKS Katowice
  Odra Wodzisław Śl. 3:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Stal Stalowa Wola 0:1 Moto Jelcz Oława
  Star Starachowice 1:1 ROW Rybnik
  GKS Tychy 1:0 Hutnik Kraków
  Wisłoka Dębica 0:0 Górnik Wałbrzych
kolejka: 14
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1 Małapanew Ozimek
  Górnik Wałbrzych 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Hutnik Kraków 3:0 Wisłoka Dębica
  Moto Jelcz Oława 1:1 GKS Tychy
  Odra Wodzisław Śl. 1:0 Piast Gliwice
  Resovia Rzeszów 1:1 Star Starachowice
  ROW Rybnik 1:1 Stal Stalowa Wola
  Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Katowice
kolejka: 15
  BKS Stal Bielsko-Biała 3:2 Hutnik Kraków
  GKS Katowice 1:2 Górnik Wałbrzych
  Piast Gliwice 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Stal Stalowa Wola 3:0 Resovia Rzeszów
  Star Starachowice 3:0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  GKS Tychy 1:0 ROW Rybnik
  Wisłoka Dębica 1:0 Moto Jelcz Oława
  Małapanew Ozimek 3:0 Odra Wodzisław Śl.
kolejka: 16
  Stal Stalowa Wola 1:0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Górnik Wałbrzych
  GKS Katowice 2:1 Hutnik Kraków
  Piast Gliwice 0:1 Małapanew Ozimek
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Moto Jelcz Oława
  Star Starachowice 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  GKS Tychy 1:1 Resovia Rzeszów
  Wisłoka Dębica 1:1 ROW Rybnik
kolejka: 17
  ROW Rybnik 0:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Moto Jelcz Oława 0:2 GKS Katowice
  Górnik Wałbrzych 1:1 Piast Gliwice
  Hutnik Kraków 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  Odra Wodzisław Śl. 2:0 Stal Stalowa Wola
  Małapanew Ozimek 2:1 Star Starachowice
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0 GKS Tychy
  Resovia Rzeszów 3:0 Wisłoka Dębica
kolejka: 18
  Wisłoka Dębica 3:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Górnik Wałbrzych 4:2 Hutnik Kraków
  Stal Stalowa Wola 2:0 Małapanew Ozimek
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Moto Jelcz Oława
  GKS Tychy 3:0 Odra Wodzisław Śl.
  Star Starachowice 1:0 Piast Gliwice
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Resovia Rzeszów
  GKS Katowice 0:0 ROW Rybnik
kolejka: 19
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Moto Jelcz Oława 0:0 Górnik Wałbrzych
  Piast Gliwice 1:0 Hutnik Kraków
  Resovia Rzeszów 0:0 GKS Katowice
  ROW Rybnik 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Star Starachowice 2:1 Stal Stalowa Wola
  Małapanew Ozimek 3:2 GKS Tychy
  Odra Wodzisław Śl. 0:1 Wisłoka Dębica
kolejka: 20
  GKS Katowice 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Wisłoka Dębica 1:0 Małapanew Ozimek
  Hutnik Kraków 0:0 Moto Jelcz Oława
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Stal Stalowa Wola 0:0 Piast Gliwice
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Resovia Rzeszów
  Górnik Wałbrzych 3:0 ROW Rybnik
  GKS Tychy 1:1 Star Starachowice
kolejka: 21
  Małapanew Ozimek 3:2 BKS Stal Bielsko-Biała
  Resovia Rzeszów 0:0 Górnik Wałbrzych
  ROW Rybnik 1:2 Hutnik Kraków
  Odra Wodzisław Śl. 2:1 GKS Katowice
  Piast Gliwice 1:1 Moto Jelcz Oława
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:2 Siarka Tarnobrzeg
  Stal Stalowa Wola 0:0 GKS Tychy
  Star Starachowice 1:1 Wisłoka Dębica
kolejka: 22
  Górnik Wałbrzych 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  GKS Katowice 2:1 Małapanew Ozimek
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  GKS Tychy 4:2 Piast Gliwice
  Hutnik Kraków 1:4 Resovia Rzeszów
  Moto Jelcz Oława 0:0 ROW Rybnik
  Wisłoka Dębica 1:1 Stal Stalowa Wola
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Star Starachowice
kolejka: 23
  Stal Stalowa Wola 2:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Odra Wodzisław Śl. 1:2 Górnik Wałbrzych
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:2 Hutnik Kraków
  Star Starachowice 0:1 GKS Katowice
  Resovia Rzeszów 1:0 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 1:0 ROW Rybnik
  Małapanew Ozimek 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  GKS Tychy 2:1 Wisłoka Dębica
kolejka: 24
  Moto Jelcz Oława 3:0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Górnik Wałbrzych 1:2 Małapanew Ozimek
  Hutnik Kraków 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Wisłoka Dębica 1:3 Piast Gliwice
  ROW Rybnik 3:0 Resovia Rzeszów
  GKS Katowice 1:1 Stal Stalowa Wola
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Star Starachowice
  BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 GKS Tychy
kolejka: 25
  Wisłoka Dębica 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Star Starachowice 2:0 Górnik Wałbrzych
  Małapanew Ozimek 2:1 Hutnik Kraków
  GKS Tychy 0:2 GKS Katowice
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 0:2 Resovia Rzeszów
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:2 ROW Rybnik
  Stal Stalowa Wola 3:2 Siarka Tarnobrzeg
kolejka: 26
  Resovia Rzeszów 3:0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  Moto Jelcz Oława 0:0 Małapanew Ozimek
  ROW Rybnik 1:0 Odra Wodzisław Śl.
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 Piast Gliwice
  Górnik Wałbrzych 2:0 Stal Stalowa Wola
  Hutnik Kraków 2:1 Star Starachowice
  Siarka Tarnobrzeg 2:1 GKS Tychy
  GKS Katowice 1:0 Wisłoka Dębica
kolejka: 27
  Piast Gliwice 5:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  GKS Tychy 1:3 Górnik Wałbrzych
  Stal Stalowa Wola 2:1 Hutnik Kraków
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 GKS Katowice
  Star Starachowice 1:1 Moto Jelcz Oława
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Resovia Rzeszów
  Małapanew Ozimek 1:0 ROW Rybnik
  Wisłoka Dębica 2:0 Siarka Tarnobrzeg
kolejka: 28
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Resovia Rzeszów 3:0 Małapanew Ozimek
  GKS Katowice 3:1 Piast Gliwice
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1 Odra Wodzisław Śl.
  Moto Jelcz Oława 1:1 Stal Stalowa Wola
  ROW Rybnik 0:1 Star Starachowice
  Hutnik Kraków 1:2 GKS Tychy
  Górnik Wałbrzych 3:3 Wisłoka Dębica
kolejka: 29
  Małapanew Ozimek 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 Górnik Wałbrzych
  Wisłoka Dębica 3:0 Hutnik Kraków
  GKS Tychy 4:2 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 2:0 Odra Wodzisław Śl.
  Star Starachowice 1:0 Resovia Rzeszów
  Stal Stalowa Wola 2:1 ROW Rybnik
  GKS Katowice 2:0 Siarka Tarnobrzeg
kolejka: 30
  Hutnik Kraków 0:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Górnik Wałbrzych 0:1 GKS Katowice
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Piast Gliwice
  Resovia Rzeszów 1:0 Stal Stalowa Wola
  Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1 Star Starachowice
  ROW Rybnik 1:0 GKS Tychy
  Moto Jelcz Oława 2:0 Wisłoka Dębica
  Odra Wodzisław Śl. 0:0 Małapanew Ozimek

Tabela i rezultaty : www.hppn.pl
     

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaPolonia Wrocław
Moto-Jelcz Oława   Polonia Wrocław
2017-11-19, 11:00:00

Oława, ul. Sportowa 1

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Skra WojnowiceMoto-Jelcz Oława
Skra Wojnowice 1:5 Moto-Jelcz Oława
2017-11-12, 11:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Moto - Jelcz Oława - Polonia Wrocław
Zenit Międzybórz - Burza Bystrzyca Oławska
FC Academy Wrocław - KS Dobroszów
Widawa Kiełczów - Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie - Sparta Wrocław
LZS Solniki Małe - Skra Wojnowice
Pogoń II Oleśnica - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Skra Wojnowice 1:5 Moto - Jelcz Oława
Polonia Wrocław 2:2 Pogoń II Oleśnica
Sparta Wrocław 3:2 LZS Solniki Małe
KS Dobroszów 3:0 Huragan Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oławska 5:4 Widawa Kiełczów
Orzeł Marszowice 0:2 FC Academy Wrocław
Zenit Międzybórz pauza

Współpraca