Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 953, wczoraj: 1002
ogółem: 7 970 989

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1976/77

Oto tabela II ligi gr. południowej w sezonie 1976/77:

A 1. Polonia Bytom 30 39 44 - 24 16 7 7

2. Piast Gliwice 30 35 39 - 23 13 9 8

3. GKS Katowice 30 34 37 - 27 13 8 9

4. Siarka Tarnobrzeg 30 34 29 - 24 12 10 8

5. BKS Stal Bielsko-Biała 30 34 30 - 27 11 12 7

6. Małapanew Ozimek 30 32 42 - 34 11 10 9

7. Moto Jelcz Oława 30 32 29 - 33 11 10 9

8. Górnik Wałbrzych 30 31 34 - 32 12 7 11

9. Wisłoka Dębica 30 30 34 - 31 7 16 7

10. Stal Stalowa Wola 30 29 26 - 29 8 13 9

11. Hutnik Kraków 30 28 38 - 37 8 12 10

12. Star Starachowice 30 28 31 - 30 10 8 12
S 13. Urania Ruda Śląska 30 27 31 - 35 7 13 10
S 14. Stal Rzeszów 30 26 23 - 40 7 12 11
S 15. Sparta Zabrze 30 22 29 - 43 5 12 13
S 16. Unia Tarnów 30 19 36 - 63 6 7 17


Oto rezultaty II ligi gr. południowej w sezonie 1976/77:

Małapanew Ozimek
kolejka: 1
  Górnik Wałbrzych 1:0 Star Starachowice
  Hutnik Kraków 2:2 Wisłoka Dębica
  GKS Katowice 2:0 Sparta Zabrze
  Piast Gliwice 1:0 Polonia Bytom
  Małapanew Ozimek 2:0 Moto Jelcz Oława
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Stal Rzeszów
  Unia Tarnów 1:1 Stal Stalowa Wola
  Urania Ruda Śląska 1:1 BKS Stal Bielsko-Biała
kolejka: 2
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Małapanew Ozimek
  Moto Jelcz Oława 0:0 GKS Katowice
  Polonia Bytom 3:0 Urania Ruda Śląska
  Stal Rzeszów 0:2 Piast Gliwice
  Stal Stalowa Wola 0:0 Hutnik Kraków
  Star Starachowice 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Sparta Zabrze 4:0 Unia Tarnów
  Wisłoka Dębica 3:1 Górnik Wałbrzych
kolejka: 3
  Hutnik Kraków 3:0 Sparta Zabrze
  GKS Katowice 0:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Małapanew Ozimek 0:2 Polonia Bytom
  Piast Gliwice 3:0 Star Starachowice
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Górnik Wałbrzych
  Urania Ruda Śląska 2:1 Stal Rzeszów
  Wisłoka Dębica 3:1 Stal Stalowa Wola
  Unia Tarnów 2:2 Moto Jelcz Oława
kolejka: 4
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Unia Tarnów
  Górnik Wałbrzych 0:1 Stal Stalowa Wola
  Moto Jelcz Oława 1:0 Hutnik Kraków
  Polonia Bytom 0:0 GKS Katowice
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Piast Gliwice
  Sparta Zabrze 3:0 Wisłoka Dębica
  Stal Rzeszów 0:0 Małapanew Ozimek
  Star Starachowice 1:1 Urania Ruda Śląska
kolejka: 5
  Hutnik Kraków 2:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  GKS Katowice 1:0 Stal Rzeszów
  Małapanew Ozimek 3:1 Star Starachowice
  Piast Gliwice 2:1 Górnik Wałbrzych
  Stal Stalowa Wola 2:0 Sparta Zabrze
  Urania Ruda Śląska 4:1 Siarka Tarnobrzeg
  Wisłoka Dębica 0:1 Moto Jelcz Oława
  Unia Tarnów 1:2 Polonia Bytom
kolejka: 6
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 Wisłoka Dębica
  Górnik Wałbrzych 1:1 Sparta Zabrze
  Moto Jelcz Oława 2:0 Stal Stalowa Wola
  Piast Gliwice 2:0 Urania Ruda Śląska
  Polonia Bytom 3:2 Hutnik Kraków
  Siarka Tarnobrzeg 3:0 Małapanew Ozimek
  Stal Rzeszów 4:3 Unia Tarnów
  Star Starachowice 3:0 GKS Katowice
kolejka: 7
  Hutnik Kraków 1:1 Stal Rzeszów
  GKS Katowice 0:1 Siarka Tarnobrzeg
  Małapanew Ozimek 2:1 Piast Gliwice
  Stal Stalowa Wola 0:2 BKS Stal Bielsko-Biała
  Sparta Zabrze 0:0 Moto Jelcz Oława
  Urania Ruda Śląska 4:0 Górnik Wałbrzych
  Wisłoka Dębica 4:0 Polonia Bytom
  Unia Tarnów 1:0 Star Starachowice
kolejka: 8
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 Sparta Zabrze
  Górnik Wałbrzych 2:3 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 1:0 GKS Katowice
  Polonia Bytom 1:0 Stal Stalowa Wola
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Unia Tarnów
  Stal Rzeszów 2:2 Wisłoka Dębica
  Star Starachowice 2:1 Hutnik Kraków
  Urania Ruda Śląska 1:1 Małapanew Ozimek
kolejka: 9
  Hutnik Kraków 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  GKS Katowice 2:0 Urania Ruda Śląska
  Małapanew Ozimek 0:1 Górnik Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 2:2 BKS Stal Bielsko-Biała
  Sparta Zabrze 2:2 Polonia Bytom
  Stal Stalowa Wola 1:1 Stal Rzeszów
  Wisłoka Dębica 0:0 Star Starachowice
  Unia Tarnów 0:0 Piast Gliwice
kolejka: 10
  Górnik Wałbrzych 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Małapanew Ozimek 5:1 GKS Katowice
  Piast Gliwice 3:0 Hutnik Kraków
  Polonia Bytom 2:1 Moto Jelcz Oława
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Wisłoka Dębica
  Stal Rzeszów 1:1 Sparta Zabrze
  Star Starachowice 1:1 Stal Stalowa Wola
  Urania Ruda Śląska 3:0 Unia Tarnów
kolejka: 11
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Polonia Bytom
  Hutnik Kraków 1:0 Urania Ruda Śląska
  GKS Katowice 3:1 Górnik Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 1:1 Stal Rzeszów
  Sparta Zabrze 2:1 Star Starachowice
  Stal Stalowa Wola 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Wisłoka Dębica 1:1 Piast Gliwice
  Unia Tarnów 1:2 Małapanew Ozimek
kolejka: 12
  Górnik Wałbrzych 0:1 Polonia Bytom
  GKS Katowice 7:1 Unia Tarnów
  Małapanew Ozimek 3:3 Hutnik Kraków
  Piast Gliwice 1:0 Stal Stalowa Wola
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Sparta Zabrze
  Stal Rzeszów 1:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Star Starachowice 0:1 Moto Jelcz Oława
  Urania Ruda Śląska 1:1 Wisłoka Dębica
kolejka: 13
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 Star Starachowice
  Hutnik Kraków 0:0 GKS Katowice
  Moto Jelcz Oława 0:1 Siarka Tarnobrzeg
  Polonia Bytom 5:0 Stal Rzeszów
  Sparta Zabrze 1:1 Piast Gliwice
  Stal Stalowa Wola 2:0 Urania Ruda Śląska
  Wisłoka Dębica 1:1
  Unia Tarnów 2:2 Górnik Wałbrzych
kolejka: 14
  Górnik Wałbrzych 2:0 Stal Rzeszów
  GKS Katowice 1:0 Wisłoka Dębica
  Małapanew Ozimek 1:2 Stal Stalowa Wola
  Piast Gliwice 5:0 Moto Jelcz Oława
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Star Starachowice 2:0 Polonia Bytom
  Urania Ruda Śląska 1:1 Sparta Zabrze
  Unia Tarnów 1:4 Hutnik Kraków
kolejka: 15
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Piast Gliwice
  Hutnik Kraków 2:0 Górnik Wałbrzych
  Moto Jelcz Oława 1:1 Urania Ruda Śląska
  Polonia Bytom 4:0 Siarka Tarnobrzeg
  Sparta Zabrze 1:1 Małapanew Ozimek
  Stal Rzeszów 1:0 Star Starachowice
  Wisłoka Dębica 0:1 Unia Tarnów
  Stal Stalowa Wola 1:1 GKS Katowice
kolejka: 16
  Star Starachowice 1:0 Górnik Wałbrzych
  Wisłoka Dębica 2:1 Hutnik Kraków
  Sparta Zabrze 0:1 GKS Katowice
  Polonia Bytom 2:1 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 1:3 Małapanew Ozimek
  Stal Rzeszów 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Stal Stalowa Wola 1:1 Unia Tarnów
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:2 Urania Ruda Śląska
kolejka: 17
  Małapanew Ozimek 0:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  GKS Katowice 1:0 Moto Jelcz Oława
  Urania Ruda Śląska 1:1 Polonia Bytom
  Piast Gliwice 2:0 Stal Rzeszów
  Hutnik Kraków 0:0 Stal Stalowa Wola
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Star Starachowice
  Unia Tarnów 4:1 Sparta Zabrze
  Górnik Wałbrzych 0:0 Wisłoka Dębica
kolejka: 18
  Sparta Zabrze 1:1 Hutnik Kraków
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 GKS Katowice
  Polonia Bytom 3:0 Małapanew Ozimek
  Star Starachowice 1:1 Piast Gliwice
  Górnik Wałbrzych 2:0 Siarka Tarnobrzeg
  Stal Rzeszów 2:1 Urania Ruda Śląska
  Stal Stalowa Wola 1:1 Wisłoka Dębica
  Moto Jelcz Oława 4:1 Unia Tarnów
kolejka: 19
  Unia Tarnów 3:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Stal Stalowa Wola 2:1 Górnik Wałbrzych
  Hutnik Kraków 5:0 Moto Jelcz Oława
  GKS Katowice 0:2 Polonia Bytom
  Piast Gliwice 2:1 Siarka Tarnobrzeg
  Wisłoka Dębica 1:1 Sparta Zabrze
  Małapanew Ozimek 2:0 Stal Rzeszów
  Urania Ruda Śląska 1:1 Star Starachowice
kolejka: 20
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Hutnik Kraków
  Stal Rzeszów 1:0 GKS Katowice
  Star Starachowice 0:1 Małapanew Ozimek
  Górnik Wałbrzych 1:0 Piast Gliwice
  Sparta Zabrze 0:1 Stal Stalowa Wola
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Urania Ruda Śląska
  Moto Jelcz Oława 0:0 Wisłoka Dębica
  Polonia Bytom 2:0 Unia Tarnów
kolejka: 21
  Wisłoka Dębica 1:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Sparta Zabrze 1:1 Górnik Wałbrzych
  Stal Stalowa Wola 0:1 Moto Jelcz Oława
  Urania Ruda Śląska 0:2 Piast Gliwice
  Hutnik Kraków 2:2 Polonia Bytom
  Małapanew Ozimek 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Unia Tarnów 3:0 Stal Rzeszów
  GKS Katowice 3:1 Star Starachowice
kolejka: 22
  Stal Rzeszów 2:0 Hutnik Kraków
  Siarka Tarnobrzeg 3:0 GKS Katowice
  Piast Gliwice 0:0 Małapanew Ozimek
  BKS Stal Bielsko-Biała 0:0 Stal Stalowa Wola
  Moto Jelcz Oława 3:0 Sparta Zabrze
  Górnik Wałbrzych 1:1 Urania Ruda Śląska
  Polonia Bytom 1:0 Wisłoka Dębica
  Star Starachowice 3:2 Unia Tarnów
kolejka: 23
  Sparta Zabrze 2:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Moto Jelcz Oława 0:0 Górnik Wałbrzych
  GKS Katowice 0:0 Piast Gliwice
  Stal Stalowa Wola 1:0 Polonia Bytom
  Unia Tarnów 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  Wisłoka Dębica 1:1 Stal Rzeszów
  Hutnik Kraków 0:0 Star Starachowice
  Małapanew Ozimek 1:1 Urania Ruda Śląska
kolejka: 24
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Hutnik Kraków
  Urania Ruda Śląska 0:0 GKS Katowice
  Górnik Wałbrzych 2:1 Małapanew Ozimek
  BKS Stal Bielsko-Biała 0:0 Moto Jelcz Oława
  Polonia Bytom 3:1 Sparta Zabrze
  Stal Rzeszów 1:0 Stal Stalowa Wola
  Star Starachowice 1:0 Wisłoka Dębica
  Piast Gliwice 0:0 Unia Tarnów
kolejka: 25
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 Górnik Wałbrzych
  GKS Katowice 3:1 Małapanew Ozimek
  Hutnik Kraków 2:2 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 1:0 Polonia Bytom
  Wisłoka Dębica 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  Sparta Zabrze 1:1 Stal Rzeszów
  Stal Stalowa Wola 2:1 Star Starachowice
  Unia Tarnów 3:0 Urania Ruda Śląska
kolejka: 26
  Polonia Bytom 2:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Urania Ruda Śląska 1:0 Hutnik Kraków
  Górnik Wałbrzych 2:0 GKS Katowice
  Stal Rzeszów 0:0 Moto Jelcz Oława
  Star Starachowice 4:0 Sparta Zabrze
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Stal Stalowa Wola
  Piast Gliwice 1:2 Wisłoka Dębica
  Małapanew Ozimek 7:1 Unia Tarnów
kolejka: 27
  Polonia Bytom 0:0 Górnik Wałbrzych
  Unia Tarnów 0:1 GKS Katowice
  Hutnik Kraków 1:0 Małapanew Ozimek
  Stal Stalowa Wola 2:2 Piast Gliwice
  Sparta Zabrze 3:0 Siarka Tarnobrzeg
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Stal Rzeszów
  Moto Jelcz Oława 0:2 Star Starachowice
  Wisłoka Dębica 1:0 Urania Ruda Śląska
kolejka: 28
  Star Starachowice 3:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  GKS Katowice 5:0 Hutnik Kraków
  Siarka Tarnobrzeg 1:2 Moto Jelcz Oława
  Stal Rzeszów 1:0 Polonia Bytom
  Piast Gliwice 2:1 Sparta Zabrze
  Urania Ruda Śląska 2:2 Stal Stalowa Wola
  Małapanew Ozimek 2:2 Wisłoka Dębica
  Górnik Wałbrzych 3:1 Unia Tarnów
kolejka: 29
  Stal Rzeszów 0:4 Górnik Wałbrzych
  Wisłoka Dębica 2:2 GKS Katowice
  Stal Stalowa Wola 0:1 Małapanew Ozimek
  Moto Jelcz Oława 2:1 Piast Gliwice
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 Siarka Tarnobrzeg
  Polonia Bytom 0:0 Star Starachowice
  Sparta Zabrze 0:1 Urania Ruda Śląska
  Hutnik Kraków 4:1 Unia Tarnów
kolejka: 30
  Piast Gliwice 0:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Górnik Wałbrzych 2:0 Hutnik Kraków
  Urania Ruda Śląska 1:0 Moto Jelcz Oława
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Polonia Bytom
  Małapanew Ozimek 1:1 Sparta Zabrze
  Star Starachowice 1:0 Stal Rzeszów
  Unia Tarnów 1:2 Wisłoka Dębica
  GKS Katowice 3:1 Stal Stalowa Wola

Tabela i wyniki: www.hppn.pl
          

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaLZS Solniki Małe
Moto-Jelcz Oława   LZS Solniki Małe
2017-09-24, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Burza Bystrzyca OławskaMoto-Jelcz Oława
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto-Jelcz Oława
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Moto - Jelcz Oława - LZS Solniki Małe
Sparta Wrocław - Burza Bystrzyca Oławska
Zenit Międzybórz - FC Academy Wrocław
Skra Wojnowice - KS Dobroszów
Polonia Wrocław - Orzeł Marszowice
Pogoń II Oleśnica - Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Kiełczów - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto - Jelcz Oława
LZS Solniki Małe 2:6 Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów 2:0 Sparta Wrocław
Skra Wojnowice 1:7 Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie 3:3 Zenit Międzybórz
Widawa Kiełczów 0:3 Polonia Wrocław
FC Academy Wrocław

Współpraca