Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 949, wczoraj: 1002
ogółem: 7 970 985

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Sezon 1975/76

Oto tabela II ligi gr. południowej sezonu 1975/76:

A 1. Odra Opole 30 49 52 - 8 21 7 2

2. Piast Gliwice 30 40 42 - 22 16 8 6

3. Star Starachowice 30 32 37 - 30 12 8 10

4. Urania Ruda Śląska 30 32 31 - 29 12 8 10

5. Małapanew Ozimek 30 32 28 - 33 12 8 10

6. Stal Stalowa Wola 30 31 30 - 28 10 11 9

7. BKS Stal Bielsko-Biała 30 31 34 - 38 12 7 11

8. GKS Katowice 30 30 38 - 25 10 10 10

9. Wisłoka Dębica 30 29 30 - 30 10 9 11

10. Moto Jelcz Oława 30 28 36 - 39 10 8 12

11. Gwardia Warszawa 30 26 28 - 33 11 4 15

12. Siarka Tarnobrzeg 30 26 17 - 29 7 12 11

13. Sparta Zabrze 30 25 20 - 34 7 11 12
S 14. AKS Górnik Niwka Sosnowiec 30 24 22 - 30 8 8 14
S 15. Korona Kielce 30 24 27 - 37 10 4 16
S 16. Zagłębie Lubin 30 21 24 - 51 8 5 17

Oto rezultaty II ligi grupy południowej w sezonie 1975/76:

kolejka: 1
  Gwardia Warszawa 3:0 Sparta Zabrze
  GKS Katowice 0:0 Odra Opole
  Korona Kielce 1:0 Urania Ruda Śląska
  Zagłębie Lubin 1:1 Piast Gliwice
  Małapanew Ozimek 1:0 Star Starachowice
  Moto Jelcz Oława 1:1 Siarka Tarnobrzeg
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:1 Stal Stalowa Wola
  Wisłoka Dębica 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
kolejka: 2
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Gwardia Warszawa
  Odra Opole 2:0 Małapanew Ozimek
  Piast Gliwice 1:0 GKS Katowice
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Zagłębie Lubin
  Sparta Zabrze 1:1 Korona Kielce
  Stal Stalowa Wola 1:1 Moto Jelcz Oława
  Star Starachowice 1:1 Wisłoka Dębica
  Urania Ruda Śląska 2:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
kolejka: 3
  Gwardia Warszawa 0:1 Star Starachowice
  GKS Katowice 5:0 Siarka Tarnobrzeg
  Korona Kielce 1:2 BKS Stal Bielsko-Biała
  Zagłębie Lubin 1:1 Stal Stalowa Wola
  Małapanew Ozimek 0:0 Piast Gliwice
  Moto Jelcz Oława 3:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Urania Ruda Śląska 0:0 Sparta Zabrze
  Wisłoka Dębica 1:1 Odra Opole
kolejka: 4
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 Urania Ruda Śląska
  Moto Jelcz Oława 0:2 Zagłębie Lubin
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:1 Sparta Zabrze
  Odra Opole 3:0 Gwardia Warszawa
  Piast Gliwice 2:1 Wisłoka Dębica
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Małapanew Ozimek
  Stal Stalowa Wola 2:0 GKS Katowice
  Star Starachowice 4:1 Korona Kielce
kolejka: 5
  Gwardia Warszawa 1:1 Piast Gliwice
  GKS Katowice 1:1 Moto Jelcz Oława
  Korona Kielce 0:1 Odra Opole
  Zagłębie Lubin 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Małapanew Ozimek 1:0 Stal Stalowa Wola
  Sparta Zabrze 1:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Urania Ruda Śląska 2:1 Star Starachowice
  Wisłoka Dębica 3:1 Siarka Tarnobrzeg
kolejka: 6
  Zagłębie Lubin 1:2 GKS Katowice
  Moto Jelcz Oława 1:3 Małapanew Ozimek
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:3 BKS Stal Bielsko-Biała
  Odra Opole 4:1 Urania Ruda Śląska
  Piast Gliwice 1:0 Korona Kielce
  Stal Stalowa Wola 0:0 Wisłoka Dębica
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Gwardia Warszawa
  Star Starachowice 0:0 Sparta Zabrze
kolejka: 7
  BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 Star Starachowice
  Gwardia Warszawa 2:1 Stal Stalowa Wola
  GKS Katowice 1:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Korona Kielce 0:1 Siarka Tarnobrzeg
  Małapanew Ozimek 1:0 Zagłębie Lubin
  Sparta Zabrze 0:3 Odra Opole
  Urania Ruda Śląska 1:0 Piast Gliwice
  Wisłoka Dębica 1:0 Moto Jelcz Oława
kolejka: 8
  GKS Katowice 4:0 Małapanew Ozimek
  Zagłębie Lubin 2:0 Wisłoka Dębica
  Moto Jelcz Oława 4:0 Gwardia Warszawa
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3:0 Star Starachowice
  Odra Opole 5:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Piast Gliwice 1:2 Sparta Zabrze
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Urania Ruda Śląska
  Stal Stalowa Wola 1:0 Korona Kielce
kolejka: 9
  BKS Stal Bielsko-Biała 0:1 Piast Gliwice
  Gwardia Warszawa 3:1 Zagłębie Lubin
  Korona Kielce 1:0 Moto Jelcz Oława
  Małapanew Ozimek 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Sparta Zabrze 2:0 Siarka Tarnobrzeg
  Star Starachowice 0:1 Odra Opole
  Wisłoka Dębica 0:0 GKS Katowice
  Urania Ruda Śląska 0:1 Stal Stalowa Wola
kolejka: 10
  GKS Katowice 1:1 Gwardia Warszawa
  Zagłębie Lubin 1:0 Korona Kielce
  Małapanew Ozimek 2:1 Wisłoka Dębica
  Moto Jelcz Oława 2:1 Urania Ruda Śląska
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 Odra Opole
  Piast Gliwice 1:2 Star Starachowice
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Stal Stalowa Wola 1:1 Sparta Zabrze
kolejka: 11
  BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 Stal Stalowa Wola
  Gwardia Warszawa 4:1 Małapanew Ozimek
  Korona Kielce 1:0 GKS Katowice
  Odra Opole 0:0 Piast Gliwice
  Sparta Zabrze 0:1 Moto Jelcz Oława
  Star Starachowice 3:0 Siarka Tarnobrzeg
  Urania Ruda Śląska 4:1 Zagłębie Lubin
  Wisłoka Dębica 2:1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
kolejka: 12
  GKS Katowice 1:0 Urania Ruda Śląska
  Zagłębie Lubin 1:0 Sparta Zabrze
  Małapanew Ozimek 1:0 Korona Kielce
  Moto Jelcz Oława 1:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 Piast Gliwice
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Odra Opole
  Stal Stalowa Wola 0:0 Star Starachowice
  Wisłoka Dębica 2:1 Gwardia Warszawa
kolejka: 13
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 Zagłębie Lubin
  Gwardia Warszawa 0:2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Korona Kielce 2:0 Wisłoka Dębica
  Odra Opole 2:0 Stal Stalowa Wola
  Piast Gliwice 3:0 Siarka Tarnobrzeg
  Sparta Zabrze 1:1 GKS Katowice
  Star Starachowice 2:0 Moto Jelcz Oława
  Urania Ruda Śląska 0:0 Małapanew Ozimek
kolejka: 14
  Gwardia Warszawa 2:1 Korona Kielce
  GKS Katowice 0:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Zagłębie Lubin 2:1 Star Starachowice
  Małapanew Ozimek 1:0 Sparta Zabrze
  Moto Jelcz Oława 0:2 Odra Opole
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 Siarka Tarnobrzeg
  Stal Stalowa Wola 0:1 Piast Gliwice
  Wisłoka Dębica 2:0 Urania Ruda Śląska
kolejka: 15
  BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 Małapanew Ozimek
  Korona Kielce 3:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Odra Opole 2:0 Zagłębie Lubin
  Piast Gliwice 3:0 Moto Jelcz Oława
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Stal Stalowa Wola
  Star Starachowice 0:0 GKS Katowice
  Sparta Zabrze 0:0 Wisłoka Dębica
  Urania Ruda Śląska 1:0 Gwardia Warszawa
kolejka: 16
  Sparta Zabrze 1:0 Gwardia Warszawa
  Odra Opole 2:0 GKS Katowice
  Urania Ruda Śląska 2:1 Korona Kielce
  Piast Gliwice 5:0 Zagłębie Lubin
  Star Starachowice 2:0 Małapanew Ozimek
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Moto Jelcz Oława
  Stal Stalowa Wola 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 Wisłoka Dębica
kolejka: 17
  Gwardia Warszawa 1:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Małapanew Ozimek 1:2 Odra Opole
  GKS Katowice 1:2 Piast Gliwice
  Zagłębie Lubin 0:1 Siarka Tarnobrzeg
  Korona Kielce 2:0 Sparta Zabrze
  Moto Jelcz Oława 0:0 Stal Stalowa Wola
  Wisłoka Dębica 1:0 Star Starachowice
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:1 Urania Ruda Śląska
kolejka: 18
  Star Starachowice 2:1 Gwardia Warszawa
  Siarka Tarnobrzeg 0:1 GKS Katowice
  BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 Korona Kielce
  Stal Stalowa Wola 2:2 Zagłębie Lubin
  Piast Gliwice 2:0 Małapanew Ozimek
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3:2 Moto Jelcz Oława
  Sparta Zabrze 0:0 Urania Ruda Śląska
  Odra Opole 3:0 Wisłoka Dębica
kolejka: 19
  Urania Ruda Śląska 3:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Zagłębie Lubin 0:2 Moto Jelcz Oława
  Sparta Zabrze 0:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Gwardia Warszawa 0:2 Odra Opole
  Wisłoka Dębica 0:1 Piast Gliwice
  Małapanew Ozimek 2:2 Siarka Tarnobrzeg
  GKS Katowice 1:2 Stal Stalowa Wola
  Korona Kielce 0:0 Star Starachowice
kolejka: 20
  Piast Gliwice 2:0 Gwardia Warszawa
  Moto Jelcz Oława 3:1 GKS Katowice
  Odra Opole 4:0 Korona Kielce
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3:0 Zagłębie Lubin
  Stal Stalowa Wola 0:0 Małapanew Ozimek
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Sparta Zabrze
  Star Starachowice 1:3 Urania Ruda Śląska
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Wisłoka Dębica
kolejka: 21
  GKS Katowice 5:0 Zagłębie Lubin
  Małapanew Ozimek 2:0 Moto Jelcz Oława
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Urania Ruda Śląska 0:0 Odra Opole
  Korona Kielce 1:3 Piast Gliwice
  Wisłoka Dębica 1:1 Stal Stalowa Wola
  Gwardia Warszawa 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Sparta Zabrze 2:0 Star Starachowice
kolejka: 22
  Star Starachowice 1:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Stal Stalowa Wola 0:1 Gwardia Warszawa
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 GKS Katowice
  Siarka Tarnobrzeg 1:1 Korona Kielce
  Zagłębie Lubin 1:0 Małapanew Ozimek
  Odra Opole 3:0 Sparta Zabrze
  Piast Gliwice 2:0 Urania Ruda Śląska
  Moto Jelcz Oława 2:2 Wisłoka Dębica
kolejka: 23
  Małapanew Ozimek 2:0 GKS Katowice
  Wisłoka Dębica 2:1 Zagłębie Lubin
  Gwardia Warszawa 0:1 Moto Jelcz Oława
  Star Starachowice 3:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 Odra Opole
  Sparta Zabrze 1:1 Piast Gliwice
  Urania Ruda Śląska 2:0 Siarka Tarnobrzeg
  Korona Kielce 3:2 Stal Stalowa Wola
kolejka: 24
  Piast Gliwice 2:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  Zagłębie Lubin 0:0 Gwardia Warszawa
  Moto Jelcz Oława 2:0 Korona Kielce
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 Małapanew Ozimek
  Siarka Tarnobrzeg 2:0 Sparta Zabrze
  Odra Opole 0:0 Star Starachowice
  GKS Katowice 1:0 Wisłoka Dębica
  Stal Stalowa Wola 3:0 Urania Ruda Śląska
kolejka: 25
  Gwardia Warszawa 1:0 GKS Katowice
  Korona Kielce 3:0 Zagłębie Lubin
  Wisłoka Dębica 3:0 Małapanew Ozimek
  Urania Ruda Śląska 2:0 Moto Jelcz Oława
  Odra Opole 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Star Starachowice 3:1 Piast Gliwice
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Sparta Zabrze 2:2 Stal Stalowa Wola
kolejka: 26
  Stal Stalowa Wola 2:0 BKS Stal Bielsko-Biała
  Małapanew Ozimek 1:0 Gwardia Warszawa
  GKS Katowice 1:0 Korona Kielce
  Piast Gliwice 0:0 Odra Opole
  Moto Jelcz Oława 2:1 Sparta Zabrze
  Siarka Tarnobrzeg 0:0 Star Starachowice
  Zagłębie Lubin 1:1 Urania Ruda Śląska
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 Wisłoka Dębica
kolejka: 27
  Urania Ruda Śląska 1:0 GKS Katowice
  Sparta Zabrze 2:0 Zagłębie Lubin
  Korona Kielce 1:4 Małapanew Ozimek
  BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 Moto Jelcz Oława
  Piast Gliwice 0:2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Odra Opole 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  Star Starachowice 2:1 Stal Stalowa Wola
  Gwardia Warszawa 3:2 Wisłoka Dębica
kolejka: 28
  Zagłębie Lubin 4:1 BKS Stal Bielsko-Biała
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 Gwardia Warszawa
  Wisłoka Dębica 0:1 Korona Kielce
  Stal Stalowa Wola 2:1 Odra Opole
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 Piast Gliwice
  GKS Katowice 5:0 Sparta Zabrze
  Moto Jelcz Oława 3:1 Star Starachowice
  Małapanew Ozimek 1:1 Urania Ruda Śląska
kolejka: 29
  Korona Kielce 1:0 Gwardia Warszawa
  BKS Stal Bielsko-Biała 2:2 GKS Katowice
  Star Starachowice 4:1 Zagłębie Lubin
  Sparta Zabrze 1:0 Małapanew Ozimek
  Odra Opole 3:1 Moto Jelcz Oława
  Siarka Tarnobrzeg 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
  Piast Gliwice 3:2 Stal Stalowa Wola
  Urania Ruda Śląska 2:1 Wisłoka Dębica
kolejka: 30
  Małapanew Ozimek 2:2 BKS Stal Bielsko-Biała
  AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 Korona Kielce
  Zagłębie Lubin 0:1 Odra Opole
  Moto Jelcz Oława 2:2 Piast Gliwice
  Stal Stalowa Wola 1:0 Siarka Tarnobrzeg
  GKS Katowice 4:1 Star Starachowice
  Wisłoka Dębica 0:1 Sparta Zabrze
  Gwardia Warszawa 3:0 Urania Ruda Śląska


Tabela i wynik: www.hppn.pl
         

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaLZS Solniki Małe
Moto-Jelcz Oława   LZS Solniki Małe
2017-09-24, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Burza Bystrzyca OławskaMoto-Jelcz Oława
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto-Jelcz Oława
2017-09-17, 16:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Moto - Jelcz Oława - LZS Solniki Małe
Sparta Wrocław - Burza Bystrzyca Oławska
Zenit Międzybórz - FC Academy Wrocław
Skra Wojnowice - KS Dobroszów
Polonia Wrocław - Orzeł Marszowice
Pogoń II Oleśnica - Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Kiełczów - pauza

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Burza Bystrzyca Oławska 0:1 Moto - Jelcz Oława
LZS Solniki Małe 2:6 Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów 2:0 Sparta Wrocław
Skra Wojnowice 1:7 Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie 3:3 Zenit Międzybórz
Widawa Kiełczów 0:3 Polonia Wrocław
FC Academy Wrocław

Współpraca