Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1625, wczoraj: 1838
ogółem: 8 908 685

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Byli trenerzy MJO

(kolejność przypadkowa, fotografie trenerów nad naziwskiem)
śp. Eustachy Poticha (brak zdjęcia)

śp. Mieczysław Jednoróg (brak zdjęcia)

śp. Marian Anioł (brak zdjęcia)

śp. Ryszard Gierucki (brak zdjęcia)

Konrad Araucz (brak zdjęcia i danych)

Janusz Korcala (brak zdjęcia i danych)

Janusz Kubicki (brak zdjęcia i danych)

Waldemar Białaś (brak zdjęcia i danych)

Ryszard Paluszek (brak zdjęcia)

śp. Stanisław Świerk

śp. Zdzisław Nabiałczyk

Zygmunt Peterek

Zbigniew Isel

Waldemar Wójcicki

Józef Klepak (fot kp.brzegdolny.pl)

Wiesław Urycz

Stanisław Szałajko

Romuald Szukiełowicz

Zbigniew Mandziejewicz

Sebastian Sobczak

Dariusz Michaliszyn

Dariusz Michaliszyn (fot. www.90minut.pl)

Józef Szczepaniak

Jacek Opałka

Wiesław Wojno

Andrzej Leszczyński

 

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Mechanik BrzezinaMoto-Jelcz Oława
Mechanik Brzezina   Moto-Jelcz Oława
2019-06-19, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Widawa BierutówMoto-Jelcz Oława
Widawa Bierutów 0:7 Moto-Jelcz Oława
2019-06-08, 17:00:00
Stadion Miejski w Bierutowie, ul. Namysłowska
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 28
Moto - Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska
Energetyk Siechnice - Zachód Sobótka
Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin - Czarni Jelcz - Laskowice
GKS Kobierzyce - Kolektyw Radwanice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - Mechanik Brzezina
Olimpia Podgaj - KS Żórawina
Parasol Wrocław - Widawa Bierutów

Wyniki

Ostatnia kolejka 27
Widawa Bierutów 0:7 Moto - Jelcz Oława
Czarni Jelcz - Laskowice 5:1 Pogoń Oleśnica
KS Żórawina 1:2 Energetyk Siechnice
Zachód Sobótka 6:2 Strzelinianka Strzelin
Mechanik Brzezina 6:4 Olimpia Podgaj
Polonia Środa Śląska 2:2 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Kolektyw Radwanice 0:1 Parasol Wrocław
Wiwa Goszcz 3:2 GKS Kobierzyce

Współpraca