Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 go¶ci

dzisiaj: 579, wczoraj: 3719
ogółem: 10 057 662

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzaj±cy

 free counters 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
38  2021-06-26 Unia Bardo Piast Żerniki (Wrocław) 14:00
38  2021-06-26 Moto-Jelcz Oława AKS Strzegom 13:30
38  2021-06-26 Orzeł Lubawka Pogoń Pieszyce 14:00
38  2021-06-26 Nysa Kłodzko Orzeł Prusice 14:00
38  2021-06-26 Mechanik Brzezina LKS Bystrzyca Górna 14:00
38  2021-06-26 MKP Wołów Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 14:00
38  2021-06-26 Polonia Trzebnica GKS Mirków/Długołęka 14:00
38  2021-06-26 Sokół Wielka Lipa Lechia Dzierżoniów 14:00
38  2021-06-26 Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 14:00
37  2021-06-23 Sokół Marcinkowice Bielawianka Bielawa 17:00
37  2021-06-23 Piast Nowa Ruda Sokół Wielka Lipa 17:00
37  2021-06-23 Lechia Dzierżoniów Polonia Trzebnica 17:00
37  2021-06-23 GKS Mirków/Długołęka MKP Wołów 17:00
37  2021-06-23 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Mechanik Brzezina 17:00
37  2021-06-23 LKS Bystrzyca Górna Nysa Kłodzko 17:00
37  2021-06-23 Orzeł Prusice Orzeł Lubawka 17:00
37  2021-06-23 Pogoń Pieszyce Moto-Jelcz Oława 13:30
37  2021-06-23 AKS Strzegom Unia Bardo 17:00
36  2021-06-19 Piast Żerniki (Wrocław) AKS Strzegom 14:00
36  2021-06-19 Unia Bardo Pogoń Pieszyce 14:00
36  2021-06-19 Moto-Jelcz Oława Orzeł Prusice 13:30
36  2021-06-19 Orzeł Lubawka LKS Bystrzyca Górna 14:00
36  2021-06-19 Nysa Kłodzko Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 14:00
36  2021-06-19 Mechanik Brzezina GKS Mirków/Długołęka 14:00
36  2021-06-19 MKP Wołów Lechia Dzierżoniów 14:00
36  2021-06-19 Polonia Trzebnica Piast Nowa Ruda 14:00
36  2021-06-19 Sokół Wielka Lipa Sokół Marcinkowice 14:00
35  2021-06-16 Bielawianka Bielawa Sokół Wielka Lipa 14:00
35  2021-06-16 Sokół Marcinkowice Polonia Trzebnica 14:00
35  2021-06-16 Piast Nowa Ruda MKP Wołów 14:00
35  2021-06-16 Lechia Dzierżoniów Mechanik Brzezina 14:00
35  2021-06-16 GKS Mirków/Długołęka Nysa Kłodzko 14:00
35  2021-06-16 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Orzeł Lubawka 14:00
35  2021-06-16 LKS Bystrzyca Górna Moto-Jelcz Oława 13:30
35  2021-06-16 Orzeł Prusice Unia Bardo 14:00
35  2021-06-16 Pogoń Pieszyce Piast Żerniki (Wrocław) 14:00
34  2021-06-12 AKS Strzegom Pogoń Pieszyce 17:00
34  2021-06-12 Piast Żerniki (Wrocław) Orzeł Prusice 17:00
34  2021-06-12 Unia Bardo LKS Bystrzyca Górna 17:00
34  2021-06-12 Moto-Jelcz Oława Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 14:00
34  2021-06-12 Orzeł Lubawka GKS Mirków/Długołęka 17:00
34  2021-06-12 Nysa Kłodzko Lechia Dzierżoniów 17:00
34  2021-06-12 Mechanik Brzezina Piast Nowa Ruda 17:00
34  2021-06-12 MKP Wołów Sokół Marcinkowice 17:00
34  2021-06-12 Polonia Trzebnica Bielawianka Bielawa 17:00
33  2021-06-05 Sokół Wielka Lipa Polonia Trzebnica 17:00
33  2021-06-05 Bielawianka Bielawa MKP Wołów 17:00
33  2021-06-05 Sokół Marcinkowice Mechanik Brzezina 17:00
33  2021-06-05 Piast Nowa Ruda Nysa Kłodzko 17:00
33  2021-06-05 Lechia Dzierżoniów Orzeł Lubawka 17:00
33  2021-06-05 GKS Mirków/Długołęka Moto-Jelcz Oława 15:00
33  2021-06-05 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Unia Bardo 17:00
33  2021-06-05 LKS Bystrzyca Górna Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
33  2021-06-05 Orzeł Prusice AKS Strzegom 17:00
32  2021-06-02 Pogoń Pieszyce Orzeł Prusice 15:00
32  2021-06-02 AKS Strzegom LKS Bystrzyca Górna 15:00
32  2021-06-02 Piast Żerniki (Wrocław) Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 15:00
32  2021-06-02 Unia Bardo GKS Mirków/Długołęka 15:00
32  2021-06-02 Moto-Jelcz Oława Lechia Dzierżoniów 13:00
32  2021-06-02 Orzeł Lubawka Piast Nowa Ruda 15:00
32  2021-06-02 Nysa Kłodzko Sokół Marcinkowice 15:00
32  2021-06-02 Mechanik Brzezina Bielawianka Bielawa 15:00
32  2021-06-02 MKP Wołów Sokół Wielka Lipa 15:00
31  2021-05-29 Polonia Trzebnica MKP Wołów 16:00
31  2021-05-29 Sokół Wielka Lipa Mechanik Brzezina 16:00
31  2021-05-29 Bielawianka Bielawa Nysa Kłodzko 16:00
31  2021-05-29 Sokół Marcinkowice Orzeł Lubawka 16:00
31  2021-05-29 Lechia Dzierżoniów Unia Bardo 16:00
31  2021-05-29 GKS Mirków/Długołęka Piast Żerniki (Wrocław) 16:00
31  2021-05-29 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie AKS Strzegom 16:00
31  2021-05-29 LKS Bystrzyca Górna Pogoń Pieszyce 16:00
31  2021-05-29 Piast Nowa Ruda Moto-Jelcz Oława 15:00
30  2021-05-26 Orzeł Prusice LKS Bystrzyca Górna 16:00
30  2021-05-26 Pogoń Pieszyce Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 16:00
30  2021-05-26 AKS Strzegom GKS Mirków/Długołęka 16:00
30  2021-05-26 Piast Żerniki (Wrocław) Lechia Dzierżoniów 16:00
30  2021-05-26 Unia Bardo Piast Nowa Ruda 16:00
30  2021-05-26 Orzeł Lubawka Bielawianka Bielawa 16:00
30  2021-05-26 Nysa Kłodzko Sokół Wielka Lipa 16:00
30  2021-05-26 Mechanik Brzezina Polonia Trzebnica 16:00
30  2021-05-26 Moto-Jelcz Oława Sokół Marcinkowice 15:00
29  2021-05-22 MKP Wołów Mechanik Brzezina 17:00
29  2021-05-22 Polonia Trzebnica Nysa Kłodzko 17:00
29  2021-05-22 Sokół Wielka Lipa Orzeł Lubawka 17:00
29  2021-05-22 Sokół Marcinkowice Unia Bardo 17:00
29  2021-05-22 Piast Nowa Ruda Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
29  2021-05-22 Lechia Dzierżoniów AKS Strzegom 17:00
29  2021-05-22 GKS Mirków/Długołęka Pogoń Pieszyce 17:00
29  2021-05-22 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Orzeł Prusice 17:00
29  2021-05-22 Bielawianka Bielawa Moto-Jelcz Oława 11:00
28  2021-05-15 LKS Bystrzyca Górna Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
28  2021-05-15 Orzeł Prusice GKS Mirków/Długołęka 17:00
28  2021-05-15 Pogoń Pieszyce Lechia Dzierżoniów 17:00
28  2021-05-15 AKS Strzegom Piast Nowa Ruda 17:00
28  2021-05-15 Piast Żerniki (Wrocław) Sokół Marcinkowice 17:00
28  2021-05-15 Unia Bardo Bielawianka Bielawa 17:00
28  2021-05-15 Orzeł Lubawka Polonia Trzebnica 17:00
28  2021-05-15 Nysa Kłodzko MKP Wołów 17:00
28  2021-05-15 Moto-Jelcz Oława Sokół Wielka Lipa 15:00
27  2021-05-08 Mechanik Brzezina Nysa Kłodzko 17:00
27  2021-05-08 MKP Wołów Orzeł Lubawka 16:00
27  2021-05-08 Sokół Wielka Lipa Unia Bardo 17:00
27  2021-05-08 Bielawianka Bielawa Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
27  2021-05-08 Sokół Marcinkowice AKS Strzegom 17:00
27  2021-05-08 Piast Nowa Ruda Pogoń Pieszyce 17:00
27  2021-05-08 Lechia Dzierżoniów Orzeł Prusice 17:00
27  2021-05-08 GKS Mirków/Długołęka LKS Bystrzyca Górna 17:00
27  2021-05-08 Polonia Trzebnica Moto-Jelcz Oława 16:00
26  2021-05-03 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie GKS Mirków/Długołęka 17:00
26  2021-05-03 LKS Bystrzyca Górna Lechia Dzierżoniów 17:00
26  2021-05-03 Orzeł Prusice Piast Nowa Ruda 17:00
26  2021-05-03 Pogoń Pieszyce Sokół Marcinkowice 17:00
26  2021-05-03 AKS Strzegom Bielawianka Bielawa 17:00
26  2021-05-03 Piast Żerniki (Wrocław) Sokół Wielka Lipa 17:00
26  2021-05-03 Unia Bardo Polonia Trzebnica 17:00
26  2021-05-03 Mechanik Brzezina Orzeł Lubawka 17:00
26  2021-05-03 Moto-Jelcz Oława MKP Wołów 11:00
25  2021-05-01 Nysa Kłodzko Orzeł Lubawka 17:00
25  2021-05-01 Mechanik Brzezina Moto-Jelcz Oława 17:00
25  2021-05-01 MKP Wołów Unia Bardo 17:00
25  2021-05-01 Polonia Trzebnica Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
25  2021-05-01 Sokół Wielka Lipa AKS Strzegom 17:00
25  2021-05-01 Bielawianka Bielawa Pogoń Pieszyce 17:00
25  2021-05-01 Sokół Marcinkowice Orzeł Prusice 17:00
25  2021-05-01 Piast Nowa Ruda LKS Bystrzyca Górna 17:00
25  2021-05-01 Lechia Dzierżoniów Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
24  2021-04-24 AKS Strzegom Polonia Trzebnica 17:00
24  2021-04-24 Piast Żerniki (Wrocław) MKP Wołów 17:00
24  2021-04-24 Unia Bardo Mechanik Brzezina 17:00
24  2021-04-24 Moto-Jelcz Oława Nysa Kłodzko 17:00
24  2021-04-24 GKS Mirków/Długołęka Lechia Dzierżoniów 17:00
24  2021-04-24 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Piast Nowa Ruda 17:00
24  2021-04-24 LKS Bystrzyca Górna Sokół Marcinkowice 17:00
24  2021-04-24 Orzeł Prusice Bielawianka Bielawa 17:00
24  2021-04-24 Pogoń Pieszyce Sokół Wielka Lipa 17:00
23  2021-04-17 Nysa Kłodzko Unia Bardo 17:00
23  2021-04-17 Mechanik Brzezina Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
23  2021-04-17 MKP Wołów AKS Strzegom 17:00
23  2021-04-17 Polonia Trzebnica Pogoń Pieszyce 17:00
23  2021-04-17 Sokół Wielka Lipa Orzeł Prusice 17:00
23  2021-04-17 Bielawianka Bielawa LKS Bystrzyca Górna 17:00
23  2021-04-17 Sokół Marcinkowice Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
23  2021-04-17 Piast Nowa Ruda GKS Mirków/Długołęka 17:00
23  2021-04-17 Orzeł Lubawka Moto-Jelcz Oława 15:00
22  2021-04-10 Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 17:00
22  2021-04-10 GKS Mirków/Długołęka Sokół Marcinkowice 17:00
22  2021-04-10 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Bielawianka Bielawa 17:00
22  2021-04-10 LKS Bystrzyca Górna Sokół Wielka Lipa 17:00
22  2021-04-10 Orzeł Prusice Polonia Trzebnica 17:00
22  2021-04-10 Pogoń Pieszyce MKP Wołów 17:00
22  2021-04-10 AKS Strzegom Mechanik Brzezina 17:00
22  2021-04-10 Piast Żerniki (Wrocław) Nysa Kłodzko 17:00
22  2021-04-10 Unia Bardo Orzeł Lubawka 17:00
21  2021-03-14 Orzeł Lubawka 2:3 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
21  2021-03-13 Nysa Kłodzko 1:3 AKS Strzegom zobacz ›
21  2021-03-13 Mechanik Brzezina 3:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
21  2021-03-13 MKP Wołów 6:0 Orzeł Prusice zobacz ›
21  2021-03-13 Polonia Trzebnica 0:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
21  2021-03-13 Sokół Wielka Lipa 1:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
21  2021-03-13 Bielawianka Bielawa 2:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
21  2021-03-13 Sokół Marcinkowice 1:4 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
21  2021-03-13 Moto-Jelcz Oława 2:0 Unia Bardo relacja ›
20  2021-03-06 Piast Nowa Ruda 1:2 Sokół Marcinkowice zobacz ›
20  2021-03-06 Lechia Dzierżoniów 1:2 Bielawianka Bielawa zobacz ›
20  2021-03-06 GKS Mirków/Długołęka 1:1 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
20  2021-03-06 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 2:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
20  2021-03-06 LKS Bystrzyca Górna 0:2 MKP Wołów zobacz ›
20  2021-03-06 Orzeł Prusice 0:5 Mechanik Brzezina zobacz ›
20  2021-03-06 Pogoń Pieszyce 2:3 Nysa Kłodzko zobacz ›
20  2021-03-06 AKS Strzegom 5:0 Orzeł Lubawka zobacz ›
20  2021-03-06 Piast Żerniki (Wrocław) 0:0 Moto-Jelcz Oława relacja ›
19  2020-11-21 Piast Żerniki (Wrocław) 3:1 Unia Bardo zobacz ›
19  2020-11-21 AKS Strzegom 2:0 Moto-Jelcz Oława relacja ›
19  2020-11-21 Pogoń Pieszyce 1:2 Orzeł Lubawka zobacz ›
19  2020-11-21 Orzeł Prusice 2:3 Nysa Kłodzko zobacz ›
19  2020-11-21 LKS Bystrzyca Górna 2:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
19  2020-11-21 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:1 MKP Wołów zobacz ›
19  2020-11-21 GKS Mirków/Długołęka 1:5 Polonia Trzebnica zobacz ›
19  2020-11-21 Lechia Dzierżoniów 4:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
19  2020-11-21 Piast Nowa Ruda 0:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
18  2020-11-15 Bielawianka Bielawa 3:0 Sokół Marcinkowice zobacz ›
18  2020-11-15 Sokół Wielka Lipa 2:1 Piast Nowa Ruda zobacz ›
18  2020-11-15 Polonia Trzebnica 0:3 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
18  2020-11-15 MKP Wołów 1:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
18  2020-11-15 Mechanik Brzezina 2:4 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
18  2020-11-15 Nysa Kłodzko 4:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
18  2020-11-15 Orzeł Lubawka 6:2 Orzeł Prusice zobacz ›
18  2020-11-15 Unia Bardo 1:6 AKS Strzegom zobacz ›
18  2020-11-14 Moto-Jelcz Oława 6:0 Pogoń Pieszyce relacja ›
17  2020-11-11 AKS Strzegom 1:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
17  2020-11-11 Pogoń Pieszyce 2:3 Unia Bardo zobacz ›
17  2020-11-11 Orzeł Prusice 1:6 Moto-Jelcz Oława relacja ›
17  2020-11-11 LKS Bystrzyca Górna 2:1 Orzeł Lubawka zobacz ›
17  2020-11-11 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 0:2 Nysa Kłodzko zobacz ›
17  2020-11-11 GKS Mirków/Długołęka 3:2 Mechanik Brzezina zobacz ›
17  2020-11-11 Lechia Dzierżoniów 3:0 MKP Wołów zobacz ›
17  2020-11-11 Piast Nowa Ruda 1:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
17  2020-11-11 Sokół Marcinkowice 2:3 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
16  2020-11-07 Sokół Wielka Lipa 0:3 Bielawianka Bielawa zobacz ›
16  2020-11-07 Polonia Trzebnica 0:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
16  2020-11-07 MKP Wołów 1:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
16  2020-11-07 Mechanik Brzezina 3:4 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
16  2020-11-07 Nysa Kłodzko 2:2 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
16  2020-11-07 Orzeł Lubawka 3:5 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
16  2020-11-07 Moto-Jelcz Oława 0:1 LKS Bystrzyca Górna relacja ›
16  2020-11-07 Unia Bardo 5:3 Orzeł Prusice zobacz ›
16  2020-11-07 Piast Żerniki (Wrocław) 8:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
15  2020-10-31 Pogoń Pieszyce 1:6 AKS Strzegom zobacz ›
15  2020-10-31 Orzeł Prusice 1:3 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
15  2020-10-31 LKS Bystrzyca Górna 5:1 Unia Bardo zobacz ›
15  2020-10-31 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
15  2020-10-31 GKS Mirków/Długołęka 2:2 Orzeł Lubawka zobacz ›
15  2020-10-31 Lechia Dzierżoniów 2:0 Nysa Kłodzko zobacz ›
15  2020-10-31 Piast Nowa Ruda 5:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
15  2020-10-31 Sokół Marcinkowice 0:3 MKP Wołów zobacz ›
15  2020-10-31 Bielawianka Bielawa 5:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
14  2020-10-24 Polonia Trzebnica 1:0 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
14  2020-10-24 MKP Wołów 1:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
14  2020-10-24 Mechanik Brzezina 0:2 Sokół Marcinkowice zobacz ›
14  2020-10-24 Nysa Kłodzko 1:1 Piast Nowa Ruda zobacz ›
14  2020-10-24 Orzeł Lubawka 2:3 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
14  2020-10-24 Moto-Jelcz Oława 0:3 GKS Mirków/Długołęka relacja ›
14  2020-10-24 Unia Bardo 2:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
14  2020-10-24 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
14  2020-10-24 AKS Strzegom 7:0 Orzeł Prusice zobacz ›
13  2020-10-17 Orzeł Prusice 4:3 Pogoń Pieszyce zobacz ›
13  2020-10-17 LKS Bystrzyca Górna 2:5 AKS Strzegom zobacz ›
13  2020-10-17 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 4:2 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
13  2020-10-17 GKS Mirków/Długołęka 1:2 Unia Bardo zobacz ›
13  2020-10-17 Lechia Dzierżoniów 1:0 Moto-Jelcz Oława relacja ›
13  2020-10-17 Piast Nowa Ruda 4:0 Orzeł Lubawka zobacz ›
13  2020-10-17 Sokół Marcinkowice 5:1 Nysa Kłodzko zobacz ›
13  2020-10-17 Bielawianka Bielawa 10:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
13  2020-10-17 Sokół Wielka Lipa 1:2 MKP Wołów zobacz ›
12  2020-10-10 MKP Wołów 2:1 Polonia Trzebnica zobacz ›
12  2020-10-10 Mechanik Brzezina 3:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
12  2020-10-10 Nysa Kłodzko 0:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
12  2020-10-10 Orzeł Lubawka 0:7 Sokół Marcinkowice zobacz ›
12  2020-10-10 Unia Bardo 0:5 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
12  2020-10-10 Piast Żerniki (Wrocław) 1:3 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
12  2020-10-10 AKS Strzegom 2:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
12  2020-10-10 Pogoń Pieszyce 2:2 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
12  2020-10-10 Moto-Jelcz Oława 1:1 Piast Nowa Ruda relacja ›
11  2020-10-03 LKS Bystrzyca Górna 9:1 Orzeł Prusice zobacz ›
11  2020-10-03 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
11  2020-10-03 GKS Mirków/Długołęka 1:2 AKS Strzegom zobacz ›
11  2020-10-03 Lechia Dzierżoniów 2:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
11  2020-10-03 Piast Nowa Ruda 2:2 Unia Bardo zobacz ›
11  2020-10-03 Bielawianka Bielawa 9:0 Orzeł Lubawka zobacz ›
11  2020-10-03 Sokół Wielka Lipa 1:4 Nysa Kłodzko zobacz ›
11  2020-10-03 Polonia Trzebnica 0:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
11  2020-10-03 Sokół Marcinkowice 4:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
10  2020-09-26 Mechanik Brzezina 4:2 MKP Wołów zobacz ›
10  2020-09-26 Nysa Kłodzko 0:0 Polonia Trzebnica zobacz ›
10  2020-09-26 Orzeł Lubawka 1:4 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
10  2020-09-26 Unia Bardo 0:6 Sokół Marcinkowice zobacz ›
10  2020-09-26 Piast Żerniki (Wrocław) 5:0 Piast Nowa Ruda zobacz ›
10  2020-09-26 AKS Strzegom 2:3 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
10  2020-09-26 Pogoń Pieszyce 0:2 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
10  2020-09-26 Orzeł Prusice 0:3 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
10  2020-09-26 Moto-Jelcz Oława 1:0 Bielawianka Bielawa relacja ›
2020-09-19 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-09-19 GKS Mirków/Długołęka 3:2 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-09-19 Lechia Dzierżoniów 4:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-09-19 Piast Nowa Ruda 0:0 AKS Strzegom zobacz ›
2020-09-19 Sokół Marcinkowice 1:1 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-09-19 Bielawianka Bielawa 5:1 Unia Bardo zobacz ›
2020-09-19 Polonia Trzebnica 1:0 Orzeł Lubawka zobacz ›
2020-09-19 MKP Wołów 2:1 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-09-19 Sokół Wielka Lipa 2:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-09-13 Orzeł Lubawka 2:8 MKP Wołów zobacz ›
2020-09-13 Moto-Jelcz Oława 1:0 Polonia Trzebnica relacja ›
2020-09-12 Nysa Kłodzko 4:1 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-09-12 Unia Bardo 3:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-09-12 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-09-12 AKS Strzegom 5:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-09-12 Pogoń Pieszyce 1:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-09-12 Orzeł Prusice 1:10 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-09-12 LKS Bystrzyca Górna 0:2 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-09-06 MKP Wołów 2:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-09-05 GKS Mirków/Długołęka 3:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-09-05 Lechia Dzierżoniów 4:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-09-05 Piast Nowa Ruda 5:4 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-09-05 Sokół Marcinkowice 5:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-09-05 Bielawianka Bielawa 1:1 AKS Strzegom zobacz ›
2020-09-05 Sokół Wielka Lipa 0:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-09-05 Polonia Trzebnica 2:1 Unia Bardo zobacz ›
2020-09-05 Orzeł Lubawka 0:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-08-29 Orzeł Lubawka 1:1 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-08-29 Moto-Jelcz Oława 4:1 Mechanik Brzezina relacja ›
2020-08-29 Unia Bardo 0:2 MKP Wołów zobacz ›
2020-08-29 Piast Żerniki (Wrocław) 1:0 Polonia Trzebnica zobacz ›
2020-08-29 AKS Strzegom 2:1 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-08-29 Pogoń Pieszyce 0:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-08-29 Orzeł Prusice 0:0 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-08-29 LKS Bystrzyca Górna 1:1 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-08-29 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:5 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-09-09 Nysa Kłodzko 1:4 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-08-26 Lechia Dzierżoniów 7:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-08-22 Piast Nowa Ruda 2:1 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-08-22 Sokół Marcinkowice 6:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-08-22 Bielawianka Bielawa 13:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-08-22 Sokół Wielka Lipa 4:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-08-22 Polonia Trzebnica 2:0 AKS Strzegom zobacz ›
2020-08-22 MKP Wołów 1:5 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-08-22 Mechanik Brzezina 3:2 Unia Bardo zobacz ›
2020-08-15 Unia Bardo 3:2 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-08-15 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-08-15 AKS Strzegom 2:2 MKP Wołów zobacz ›
2020-08-15 Pogoń Pieszyce 0:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
2020-08-15 Orzeł Prusice 1:7 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-08-15 LKS Bystrzyca Górna 2:2 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-08-15 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-08-15 GKS Mirków/Długołęka 0:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-08-15 Moto-Jelcz Oława 6:1 Orzeł Lubawka relacja ›
2020-08-12 Piast Nowa Ruda 0:3 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-08-12 Sokół Marcinkowice 1:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-08-12 Bielawianka Bielawa 3:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-08-12 Sokół Wielka Lipa 1:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-08-12 Polonia Trzebnica 3:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-08-12 MKP Wołów 5:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-08-12 Mechanik Brzezina 1:3 AKS Strzegom zobacz ›
2020-08-12 Nysa Kłodzko 0:2 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-08-12 Orzeł Lubawka 3:2 Unia Bardo zobacz ›
2020-08-08 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 Orzeł Lubawka zobacz ›
2020-08-08 AKS Strzegom 3:0 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-08-08 Pogoń Pieszyce 1:4 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-08-08 Orzeł Prusice 2:0 MKP Wołów zobacz ›
2020-08-08 LKS Bystrzyca Górna 0:0 Polonia Trzebnica zobacz ›
2020-08-08 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-08-08 GKS Mirków/Długołęka 1:7 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-08-08 Lechia Dzierżoniów 2:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-08-08 Unia Bardo 0:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-08-01 Sokół Marcinkowice 4:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-08-01 Bielawianka Bielawa 4:1 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-08-01 Sokół Wielka Lipa 2:1 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-08-01 Polonia Trzebnica 5:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-08-01 MKP Wołów 4:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-08-01 Mechanik Brzezina 4:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-08-01 Nysa Kłodzko 4:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-08-01 Orzeł Lubawka 0:5 AKS Strzegom zobacz ›
2020-08-01 Moto-Jelcz Oława 1:0 Piast Żerniki (Wrocław) relacja ›

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaNysa Kłodzko
Moto-Jelcz Oława   Nysa Kłodzko
2021-04-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz Oława 2:0 Unia Bardo
2021-03-13, 15:00:00
Stadion MJO
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Unia Bardo - Orzeł Lubawka
Piast Żerniki (Wrocław) - Nysa Kłodzko
AKS Strzegom - Mechanik Brzezina
Pogoń Pieszyce - MKP Wołów
Orzeł Prusice - Polonia Trzebnica
LKS Bystrzyca Górna - Sokół Wielka Lipa
Orzeł Z±bkowice ¦l±skie - Bielawianka Bielawa
GKS Mirków/Długołęka - Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Moto - Jelcz Oława 2:0 Unia Bardo
Sokół Marcinkowice 1:4 Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa 2:0 GKS Mirków/Długołęka
Sokół Wielka Lipa 1:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie
Polonia Trzebnica 0:1 LKS Bystrzyca Górna
MKP Wołów 6:0 Orzeł Prusice
Mechanik Brzezina 3:0 Pogoń Pieszyce
Nysa Kłodzko 1:3 AKS Strzegom
Orzeł Lubawka 2:3 Piast Żerniki (Wrocław)

Współpraca