Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

1% PODATKU DLA NIKOLI

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 go¶ci

dzisiaj: 656, wczoraj: 1519
ogółem: 9 813 442

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzaj±cy

 free counters 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
19  2020-11-21 Piast Żerniki (Wrocław) Unia Bardo 14:00
19  2020-11-21 AKS Strzegom Moto-Jelcz Oława 14:00
19  2020-11-21 Pogoń Pieszyce Orzeł Lubawka 14:00
19  2020-11-21 Orzeł Prusice Nysa Kłodzko 14:00
19  2020-11-21 LKS Bystrzyca Górna Mechanik Brzezina 14:00
19  2020-11-21 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie MKP Wołów 14:00
19  2020-11-21 GKS Mirków/Długołęka Polonia Trzebnica 14:00
19  2020-11-21 Lechia Dzierżoniów Sokół Wielka Lipa 14:00
19  2020-11-21 Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 14:00
18  2020-11-15 Bielawianka Bielawa Sokół Marcinkowice 17:00
18  2020-11-15 Sokół Wielka Lipa Piast Nowa Ruda 17:00
18  2020-11-15 Polonia Trzebnica Lechia Dzierżoniów 17:00
18  2020-11-15 MKP Wołów GKS Mirków/Długołęka 17:00
18  2020-11-15 Mechanik Brzezina Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
18  2020-11-15 Nysa Kłodzko LKS Bystrzyca Górna 17:00
18  2020-11-15 Orzeł Lubawka Orzeł Prusice 17:00
18  2020-11-15 Moto-Jelcz Oława Pogoń Pieszyce 17:00
18  2020-11-15 Unia Bardo AKS Strzegom 17:00
17  2020-11-11 AKS Strzegom Piast Żerniki (Wrocław) 14:00
17  2020-11-11 Pogoń Pieszyce Unia Bardo 14:00
17  2020-11-11 Orzeł Prusice Moto-Jelcz Oława 14:00
17  2020-11-11 LKS Bystrzyca Górna Orzeł Lubawka 14:00
17  2020-11-11 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Nysa Kłodzko 14:00
17  2020-11-11 GKS Mirków/Długołęka Mechanik Brzezina 14:00
17  2020-11-11 Lechia Dzierżoniów MKP Wołów 14:00
17  2020-11-11 Piast Nowa Ruda Polonia Trzebnica 14:00
17  2020-11-11 Sokół Marcinkowice Sokół Wielka Lipa 14:00
16  2020-11-07 Sokół Wielka Lipa Bielawianka Bielawa 14:00
16  2020-11-07 Polonia Trzebnica Sokół Marcinkowice 14:00
16  2020-11-07 MKP Wołów Piast Nowa Ruda 14:00
16  2020-11-07 Mechanik Brzezina Lechia Dzierżoniów 14:00
16  2020-11-07 Nysa Kłodzko GKS Mirków/Długołęka 14:00
16  2020-11-07 Orzeł Lubawka Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 14:00
16  2020-11-07 Moto-Jelcz Oława LKS Bystrzyca Górna 14:00
16  2020-11-07 Unia Bardo Orzeł Prusice 14:00
16  2020-11-07 Piast Żerniki (Wrocław) Pogoń Pieszyce 14:00
15  2020-10-31 Pogoń Pieszyce AKS Strzegom 17:00
15  2020-10-31 Orzeł Prusice Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
15  2020-10-31 LKS Bystrzyca Górna Unia Bardo 17:00
15  2020-10-31 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Moto-Jelcz Oława 17:00
15  2020-10-31 GKS Mirków/Długołęka Orzeł Lubawka 17:00
15  2020-10-31 Lechia Dzierżoniów Nysa Kłodzko 17:00
15  2020-10-31 Piast Nowa Ruda Mechanik Brzezina 17:00
15  2020-10-31 Sokół Marcinkowice MKP Wołów 17:00
15  2020-10-31 Bielawianka Bielawa Polonia Trzebnica 17:00
14  2020-10-24 Polonia Trzebnica 1:0 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
14  2020-10-24 MKP Wołów 1:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
14  2020-10-24 Mechanik Brzezina 0:2 Sokół Marcinkowice zobacz ›
14  2020-10-24 Nysa Kłodzko 1:1 Piast Nowa Ruda zobacz ›
14  2020-10-24 Orzeł Lubawka 2:3 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
14  2020-10-24 Moto-Jelcz Oława 0:3 GKS Mirków/Długołęka relacja ›
14  2020-10-24 Unia Bardo 2:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
14  2020-10-24 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
14  2020-10-24 AKS Strzegom 7:0 Orzeł Prusice zobacz ›
13  2020-10-17 Orzeł Prusice 4:3 Pogoń Pieszyce zobacz ›
13  2020-10-17 LKS Bystrzyca Górna 2:5 AKS Strzegom zobacz ›
13  2020-10-17 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 4:2 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
13  2020-10-17 GKS Mirków/Długołęka 1:2 Unia Bardo zobacz ›
13  2020-10-17 Lechia Dzierżoniów 1:0 Moto-Jelcz Oława relacja ›
13  2020-10-17 Piast Nowa Ruda 4:0 Orzeł Lubawka zobacz ›
13  2020-10-17 Sokół Marcinkowice 5:1 Nysa Kłodzko zobacz ›
13  2020-10-17 Bielawianka Bielawa 10:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
13  2020-10-17 Sokół Wielka Lipa 1:2 MKP Wołów zobacz ›
12  2020-10-10 MKP Wołów 2:1 Polonia Trzebnica zobacz ›
12  2020-10-10 Mechanik Brzezina 3:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
12  2020-10-10 Nysa Kłodzko 0:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
12  2020-10-10 Orzeł Lubawka 1:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
12  2020-10-10 Unia Bardo 0:5 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
12  2020-10-10 Piast Żerniki (Wrocław) 1:3 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
12  2020-10-10 AKS Strzegom 2:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
12  2020-10-10 Pogoń Pieszyce 2:2 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
12  2020-10-10 Moto-Jelcz Oława 1:1 Piast Nowa Ruda relacja ›
11  2020-10-03 LKS Bystrzyca Górna 9:1 Orzeł Prusice zobacz ›
11  2020-10-03 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
11  2020-10-03 GKS Mirków/Długołęka 1:2 AKS Strzegom zobacz ›
11  2020-10-03 Lechia Dzierżoniów 2:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
11  2020-10-03 Piast Nowa Ruda 2:2 Unia Bardo zobacz ›
11  2020-10-03 Bielawianka Bielawa 9:0 Orzeł Lubawka zobacz ›
11  2020-10-03 Sokół Wielka Lipa 1:4 Nysa Kłodzko zobacz ›
11  2020-10-03 Polonia Trzebnica 0:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
11  2020-10-03 Sokół Marcinkowice 4:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
10  2020-09-26 Mechanik Brzezina 4:2 MKP Wołów zobacz ›
10  2020-09-26 Nysa Kłodzko 0:0 Polonia Trzebnica zobacz ›
10  2020-09-26 Orzeł Lubawka 1:4 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
10  2020-09-26 Unia Bardo 0:6 Sokół Marcinkowice zobacz ›
10  2020-09-26 Piast Żerniki (Wrocław) 5:0 Piast Nowa Ruda zobacz ›
10  2020-09-26 AKS Strzegom 2:3 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
10  2020-09-26 Pogoń Pieszyce 0:2 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
10  2020-09-26 Orzeł Prusice 0:3 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
10  2020-09-26 Moto-Jelcz Oława 1:0 Bielawianka Bielawa relacja ›
2020-09-19 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-09-19 GKS Mirków/Długołęka 3:2 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-09-19 Lechia Dzierżoniów 4:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-09-19 Piast Nowa Ruda 0:0 AKS Strzegom zobacz ›
2020-09-19 Sokół Marcinkowice 1:1 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-09-19 Bielawianka Bielawa 5:1 Unia Bardo zobacz ›
2020-09-19 Polonia Trzebnica 1:0 Orzeł Lubawka zobacz ›
2020-09-19 MKP Wołów 2:1 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-09-19 Sokół Wielka Lipa 2:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-09-13 Orzeł Lubawka 2:8 MKP Wołów zobacz ›
2020-09-13 Moto-Jelcz Oława 1:0 Polonia Trzebnica relacja ›
2020-09-12 Nysa Kłodzko 4:1 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-09-12 Unia Bardo 3:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-09-12 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-09-12 AKS Strzegom 5:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-09-12 Pogoń Pieszyce 1:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-09-12 Orzeł Prusice 1:10 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-09-12 LKS Bystrzyca Górna 0:2 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-09-06 MKP Wołów 2:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-09-05 GKS Mirków/Długołęka 3:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-09-05 Lechia Dzierżoniów 4:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-09-05 Piast Nowa Ruda 5:4 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-09-05 Sokół Marcinkowice 5:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-09-05 Bielawianka Bielawa 1:1 AKS Strzegom zobacz ›
2020-09-05 Sokół Wielka Lipa 0:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-09-05 Polonia Trzebnica 2:1 Unia Bardo zobacz ›
2020-09-05 Orzeł Lubawka 0:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-08-29 Orzeł Lubawka 1:1 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-08-29 Moto-Jelcz Oława 4:1 Mechanik Brzezina relacja ›
2020-08-29 Unia Bardo 0:2 MKP Wołów zobacz ›
2020-08-29 Piast Żerniki (Wrocław) 1:0 Polonia Trzebnica zobacz ›
2020-08-29 AKS Strzegom 2:1 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-08-29 Pogoń Pieszyce 0:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-08-29 Orzeł Prusice 0:0 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-08-29 LKS Bystrzyca Górna 1:1 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-08-29 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:5 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-09-09 Nysa Kłodzko 1:4 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-08-26 Lechia Dzierżoniów 7:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-08-22 Piast Nowa Ruda 2:1 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-08-22 Sokół Marcinkowice 6:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-08-22 Bielawianka Bielawa 13:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-08-22 Sokół Wielka Lipa 4:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-08-22 Polonia Trzebnica 2:0 AKS Strzegom zobacz ›
2020-08-22 MKP Wołów 1:5 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-08-22 Mechanik Brzezina 3:2 Unia Bardo zobacz ›
2020-08-15 Unia Bardo 3:2 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-08-15 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-08-15 AKS Strzegom 2:2 MKP Wołów zobacz ›
2020-08-15 Pogoń Pieszyce 0:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
2020-08-15 Orzeł Prusice 1:7 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-08-15 LKS Bystrzyca Górna 2:2 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-08-15 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-08-15 GKS Mirków/Długołęka 0:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-08-15 Moto-Jelcz Oława 6:1 Orzeł Lubawka relacja ›
2020-08-12 Piast Nowa Ruda 0:3 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-08-12 Sokół Marcinkowice 1:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-08-12 Bielawianka Bielawa 3:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-08-12 Sokół Wielka Lipa 1:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-08-12 Polonia Trzebnica 3:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-08-12 MKP Wołów 5:1 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-08-12 Mechanik Brzezina 1:3 AKS Strzegom zobacz ›
2020-08-12 Nysa Kłodzko 0:2 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2020-08-12 Orzeł Lubawka 3:2 Unia Bardo zobacz ›
2020-08-08 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 Orzeł Lubawka zobacz ›
2020-08-08 AKS Strzegom 3:0 Nysa Kłodzko zobacz ›
2020-08-08 Pogoń Pieszyce 1:4 Mechanik Brzezina zobacz ›
2020-08-08 Orzeł Prusice 2:0 MKP Wołów zobacz ›
2020-08-08 LKS Bystrzyca Górna 0:0 Polonia Trzebnica zobacz ›
2020-08-08 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2020-08-08 GKS Mirków/Długołęka 1:7 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2020-08-08 Lechia Dzierżoniów 2:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2020-08-08 Unia Bardo 0:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2020-08-01 Sokół Marcinkowice 4:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-08-01 Bielawianka Bielawa 4:1 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-08-01 Sokół Wielka Lipa 2:1 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-08-01 Polonia Trzebnica 5:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2020-08-01 MKP Wołów 4:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-08-01 Mechanik Brzezina 4:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-08-01 Nysa Kłodzko 4:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-08-01 Orzeł Lubawka 0:5 AKS Strzegom zobacz ›
2020-08-01 Moto-Jelcz Oława 1:0 Piast Żerniki (Wrocław) relacja ›

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Orzeł Z±bkowice ¦l±skie   Moto-Jelcz Oława
2020-10-31, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaGKS Mirków/Długołęka
Moto-Jelcz Oława 0:3 GKS Mirków/Długołęka
2020-10-24, 15:00:00
Stadion OCKF w Oławie, bez udziału publiczno¶ci
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice - MKP Wołów
Piast Nowa Ruda - Mechanik Brzezina
Lechia Dzierżoniów - Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka - Orzeł Lubawka
Orzeł Z±bkowice ¦l±skie - Moto - Jelcz Oława
LKS Bystrzyca Górna - Unia Bardo
Orzeł Prusice - Piast Żerniki (Wrocław)
Pogoń Pieszyce - AKS Strzegom

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
AKS Strzegom 7:0 Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo 2:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie
Moto - Jelcz Oława 0:3 GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Lubawka 2:3 Lechia Dzierżoniów
Nysa Kłodzko 1:1 Piast Nowa Ruda
Mechanik Brzezina 0:2 Sokół Marcinkowice
MKP Wołów 1:1 Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica 1:0 Sokół Wielka Lipa

Współpraca