Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

1% PODATKU DLA NIKOLI

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 445, wczoraj: 727
ogółem: 9 700 835

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2020-10-17 Orzeł Prusice Pogoń Pieszyce 15:00
13  2020-10-17 LKS Bystrzyca Górna AKS Strzegom 15:00
13  2020-10-17 Orzeł Ząbkowice Śląskie Piast Żerniki (Wrocław) 15:00
13  2020-10-17 GKS Mirków/Długołęka Unia Bardo 15:00
13  2020-10-17 Lechia Dzierżoniów Moto-Jelcz Oława 15:00
13  2020-10-17 Piast Nowa Ruda Orzeł Lubawka 15:00
13  2020-10-17 Sokół Marcinkowice Nysa Kłodzko 15:00
13  2020-10-17 Bielawianka Bielawa Mechanik Brzezina 15:00
13  2020-10-17 Sokół Wielka Lipa MKP Wołów 15:00
12  2020-10-10 MKP Wołów Polonia Trzebnica 16:00
12  2020-10-10 Mechanik Brzezina Sokół Wielka Lipa 16:00
12  2020-10-10 Nysa Kłodzko Bielawianka Bielawa 16:00
12  2020-10-10 Orzeł Lubawka Sokół Marcinkowice 16:00
12  2020-10-10 Unia Bardo Lechia Dzierżoniów 16:00
12  2020-10-10 Piast Żerniki (Wrocław) GKS Mirków/Długołęka 16:00
12  2020-10-10 AKS Strzegom Orzeł Ząbkowice Śląskie 16:00
12  2020-10-10 Pogoń Pieszyce LKS Bystrzyca Górna 16:00
12  2020-10-10 Moto-Jelcz Oława Piast Nowa Ruda 16:00
11  2020-10-03 LKS Bystrzyca Górna Orzeł Prusice 16:00
11  2020-10-03 Orzeł Ząbkowice Śląskie Pogoń Pieszyce 16:00
11  2020-10-03 GKS Mirków/Długołęka AKS Strzegom 16:00
11  2020-10-03 Lechia Dzierżoniów Piast Żerniki (Wrocław) 16:00
11  2020-10-03 Piast Nowa Ruda Unia Bardo 16:00
11  2020-10-03 Bielawianka Bielawa Orzeł Lubawka 16:00
11  2020-10-03 Sokół Wielka Lipa Nysa Kłodzko 16:00
11  2020-10-03 Polonia Trzebnica Mechanik Brzezina 16:00
11  2020-10-03 Sokół Marcinkowice Moto-Jelcz Oława 16:00
10  2020-09-26 Mechanik Brzezina MKP Wołów 17:00
10  2020-09-26 Nysa Kłodzko Polonia Trzebnica 17:00
10  2020-09-26 Orzeł Lubawka Sokół Wielka Lipa 17:00
10  2020-09-26 Unia Bardo Sokół Marcinkowice 17:00
10  2020-09-26 Piast Żerniki (Wrocław) Piast Nowa Ruda 17:00
10  2020-09-26 AKS Strzegom Lechia Dzierżoniów 17:00
10  2020-09-26 Pogoń Pieszyce GKS Mirków/Długołęka 17:00
10  2020-09-26 Orzeł Prusice Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
10  2020-09-26 Moto-Jelcz Oława Bielawianka Bielawa 17:00
2020-09-19 Orzeł Ząbkowice Śląskie LKS Bystrzyca Górna 17:00
2020-09-19 GKS Mirków/Długołęka Orzeł Prusice 17:00
2020-09-19 Lechia Dzierżoniów Pogoń Pieszyce 17:00
2020-09-19 Piast Nowa Ruda AKS Strzegom 17:00
2020-09-19 Sokół Marcinkowice Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2020-09-19 Bielawianka Bielawa Unia Bardo 17:00
2020-09-19 Polonia Trzebnica Orzeł Lubawka 17:00
2020-09-19 MKP Wołów Nysa Kłodzko 17:00
2020-09-19 Sokół Wielka Lipa Moto-Jelcz Oława 17:00
2020-09-12 Nysa Kłodzko Mechanik Brzezina 17:00
2020-09-12 Orzeł Lubawka MKP Wołów 17:00
2020-09-12 Unia Bardo Sokół Wielka Lipa 17:00
2020-09-12 Piast Żerniki (Wrocław) Bielawianka Bielawa 17:00
2020-09-12 AKS Strzegom Sokół Marcinkowice 17:00
2020-09-12 Pogoń Pieszyce Piast Nowa Ruda 17:00
2020-09-12 Orzeł Prusice Lechia Dzierżoniów 17:00
2020-09-12 LKS Bystrzyca Górna GKS Mirków/Długołęka 17:00
2020-09-12 Moto-Jelcz Oława Polonia Trzebnica 17:00
2020-09-05 GKS Mirków/Długołęka Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
2020-09-05 Lechia Dzierżoniów LKS Bystrzyca Górna 17:00
2020-09-05 Piast Nowa Ruda Orzeł Prusice 17:00
2020-09-05 Sokół Marcinkowice Pogoń Pieszyce 17:00
2020-09-05 Bielawianka Bielawa AKS Strzegom 17:00
2020-09-05 Sokół Wielka Lipa Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2020-09-05 Polonia Trzebnica Unia Bardo 17:00
2020-09-05 Mechanik Brzezina Orzeł Lubawka 17:00
2020-09-05 MKP Wołów Moto-Jelcz Oława 17:00
2020-08-29 Orzeł Lubawka Nysa Kłodzko 17:00
2020-08-29 Moto-Jelcz Oława Mechanik Brzezina 17:00
2020-08-29 Unia Bardo MKP Wołów 17:00
2020-08-29 Piast Żerniki (Wrocław) Polonia Trzebnica 17:00
2020-08-29 AKS Strzegom Sokół Wielka Lipa 17:00
2020-08-29 Pogoń Pieszyce Bielawianka Bielawa 17:00
2020-08-29 Orzeł Prusice Sokół Marcinkowice 17:00
2020-08-29 LKS Bystrzyca Górna Piast Nowa Ruda 17:00
2020-08-29 Orzeł Ząbkowice Śląskie Lechia Dzierżoniów 17:00
2020-08-22 Lechia Dzierżoniów GKS Mirków/Długołęka 17:00
2020-08-22 Piast Nowa Ruda Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
2020-08-22 Sokół Marcinkowice LKS Bystrzyca Górna 17:00
2020-08-22 Bielawianka Bielawa Orzeł Prusice 17:00
2020-08-22 Sokół Wielka Lipa Pogoń Pieszyce 17:00
2020-08-22 Polonia Trzebnica AKS Strzegom 17:00
2020-08-22 MKP Wołów Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2020-08-22 Mechanik Brzezina Unia Bardo 17:00
2020-08-22 Nysa Kłodzko Moto-Jelcz Oława 17:00
2020-08-15 Unia Bardo Nysa Kłodzko 17:00
2020-08-15 Piast Żerniki (Wrocław) Mechanik Brzezina 17:00
2020-08-15 AKS Strzegom MKP Wołów 17:00
2020-08-15 Pogoń Pieszyce Polonia Trzebnica 17:00
2020-08-15 Orzeł Prusice Sokół Wielka Lipa 17:00
2020-08-15 LKS Bystrzyca Górna Bielawianka Bielawa 17:00
2020-08-15 Orzeł Ząbkowice Śląskie Sokół Marcinkowice 17:00
2020-08-15 GKS Mirków/Długołęka Piast Nowa Ruda 17:00
2020-08-15 Moto-Jelcz Oława Orzeł Lubawka 17:00
2020-08-12 Piast Nowa Ruda Lechia Dzierżoniów 17:00
2020-08-12 Sokół Marcinkowice GKS Mirków/Długołęka 17:00
2020-08-12 Bielawianka Bielawa Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
2020-08-12 Sokół Wielka Lipa LKS Bystrzyca Górna 17:00
2020-08-12 Polonia Trzebnica Orzeł Prusice 17:00
2020-08-12 MKP Wołów Pogoń Pieszyce 17:00
2020-08-12 Mechanik Brzezina AKS Strzegom 17:00
2020-08-12 Nysa Kłodzko Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2020-08-12 Orzeł Lubawka Unia Bardo 17:00
2020-08-08 Piast Żerniki (Wrocław) Orzeł Lubawka 17:00
2020-08-08 AKS Strzegom Nysa Kłodzko 17:00
2020-08-08 Pogoń Pieszyce Mechanik Brzezina 17:00
2020-08-08 Orzeł Prusice MKP Wołów 17:00
2020-08-08 LKS Bystrzyca Górna Polonia Trzebnica 17:00
2020-08-08 Orzeł Ząbkowice Śląskie Sokół Wielka Lipa 17:00
2020-08-08 GKS Mirków/Długołęka Bielawianka Bielawa 17:00
2020-08-08 Lechia Dzierżoniów Sokół Marcinkowice 17:00
2020-08-08 Unia Bardo Moto-Jelcz Oława 17:00
2020-08-01 Sokół Marcinkowice 4:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2020-08-01 Bielawianka Bielawa 4:1 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2020-08-01 Sokół Wielka Lipa 2:1 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2020-08-01 Polonia Trzebnica 5:0 Orzeł Ząbkowice Śląskie zobacz ›
2020-08-01 MKP Wołów 4:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2020-08-01 Mechanik Brzezina 4:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2020-08-01 Nysa Kłodzko 4:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2020-08-01 Orzeł Lubawka 0:5 AKS Strzegom zobacz ›
2020-08-01 Moto-Jelcz Oława 1:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Unia Bardo   Moto-Jelcz Oława
2020-08-08, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz Oława 1:0 Piast Żerniki (Wrocław)
2020-08-01, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Unia Bardo - Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów - Sokół Marcinkowice
GKS Mirków/Długołęka - Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna - Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice - MKP Wołów
Pogoń Pieszyce - Mechanik Brzezina
AKS Strzegom - Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) - Orzeł Lubawka

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Moto - Jelcz Oława 1:0 Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Lubawka 0:5 AKS Strzegom
Nysa Kłodzko 4:0 Pogoń Pieszyce
Mechanik Brzezina 4:1 Orzeł Prusice
MKP Wołów 4:0 LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica 5:0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa 2:1 GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa 4:1 Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice 4:2 Piast Nowa Ruda

Współpraca