Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 556, wczoraj: 1519
ogółem: 8 532 513

statystyki szczegółowe

Odwiedzający

 free counters 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Moto-Jelcz Oława 1:2 Zachód Sobótka relacja ›
2018-08-18 GKS Kobierzyce 3:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-08-18 Pogoń Oleśnica 4:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-08-18 Czarni Jelcz-Laskowice 4:3 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-08-18 Wiwa Goszcz 6:1 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-08-19 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-08-19 Parasol Wrocław 2:0 KS Żórawina zobacz ›
2018-08-22 Strzelinianka Strzelin 1:2 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-08-25 Energetyk Siechnice 1:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2018-08-25 Polonia Środa Śląska 3:1 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-08-25 Mechanik Brzezina 1:3 Pogoń Oleśnica zobacz ›
2018-08-25 KS Żórawina 0:3 GKS Kobierzyce zobacz ›
2018-08-25 Zachód Sobótka 4:1 Parasol Wrocław zobacz ›
2018-08-25 Strzelinianka Strzelin 1:3 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-08-26 Widawa Bierutów 1:5 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-08-26 Olimpia Podgaj 4:2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) zobacz ›
2018-09-01 Moto-Jelcz Oława 1:0 Olimpia Podgaj relacja ›
2018-09-01 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4:1 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
2018-09-01 Pogoń Oleśnica 0:0 KS Żórawina zobacz ›
2018-09-01 Wiwa Goszcz 1:2 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-09-01 Kolektyw Radwanice 2:2 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-09-02 Parasol Wrocław 1:3 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-09-02 GKS Kobierzyce 0:1 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-09-02 Czarni Jelcz-Laskowice 0:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0:3 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2018-09-08 Polonia Środa Śląska 2:1 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-09-08 Mechanik Brzezina 2:4 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-09-08 KS Żórawina 1:4 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-09-08 Zachód Sobótka 0:3 Pogoń Oleśnica zobacz ›
2018-09-08 Energetyk Siechnice 1:3 GKS Kobierzyce zobacz ›
2018-09-08 Olimpia Podgaj 3:2 Parasol Wrocław zobacz ›
2018-09-09 Strzelinianka Strzelin 2:2 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-09-15 Moto-Jelcz Oława 2:0 Strzelinianka Strzelin relacja ›
2018-09-15 GKS Kobierzyce 7:4 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-09-15 Pogoń Oleśnica 0:5 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-09-15 Wiwa Goszcz 0:1 KS Żórawina zobacz ›
2018-09-15 Kolektyw Radwanice 5:2 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-09-16 Parasol Wrocław 1:0 Orzeł Pawłowice (Wrocław) zobacz ›
2018-09-16 Czarni Jelcz-Laskowice 3:1 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-09-16 Widawa Bierutów 1:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-09-22 Moto-Jelcz Oława 0:1 Parasol Wrocław relacja ›
2018-09-22 Mechanik Brzezina 2:1 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-09-22 KS Żórawina 3:1 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-09-22 Zachód Sobótka 1:3 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-09-22 Energetyk Siechnice 0:1 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-09-22 Olimpia Podgaj 1:2 Pogoń Oleśnica zobacz ›
2018-09-22 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 2:1 GKS Kobierzyce zobacz ›
2018-09-22 Strzelinianka Strzelin 0:4 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-09-29 GKS Kobierzyce 0:1 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2018-09-29 Parasol Wrocław 1:0 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
2018-09-29 Pogoń Oleśnica 1:1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) zobacz ›
2018-09-29 Czarni Jelcz-Laskowice 2:0 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-09-29 Wiwa Goszcz 4:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-09-29 Kolektyw Radwanice 2:2 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-09-29 Widawa Bierutów 3:1 KS Żórawina zobacz ›
2018-09-29 Polonia Środa Śląska 1:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-10-06 Moto-Jelcz Oława 0:2 Pogoń Oleśnica relacja ›
2018-10-06 KS Żórawina 2:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-10-06 Zachód Sobótka 3:0 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-10-06 Energetyk Siechnice 0:0 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-10-06 Olimpia Podgaj 2:3 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-10-06 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0:1 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-10-06 Strzelinianka Strzelin 0:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-10-06 Parasol Wrocław 1:4 GKS Kobierzyce zobacz ›
2018-10-13 GKS Kobierzyce 5:0 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
2018-10-13 Pogoń Oleśnica 1:1 Parasol Wrocław zobacz ›
2018-10-13 Wiwa Goszcz 0:4 Orzeł Pawłowice (Wrocław) zobacz ›
2018-10-13 Widawa Bierutów 1:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-10-13 Mechanik Brzezina 0:0 KS Żórawina zobacz ›
2018-10-13 Polonia Środa Śląska 2:0 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-10-13 Kolektyw Radwanice 3:3 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-10-14 Czarni Jelcz-Laskowice 0:1 Moto-Jelcz Oława relacja ›
10  2018-10-20 Zachód Sobótka Mechanik Brzezina 17:00
10  2018-10-20 Olimpia Podgaj Widawa Bierutów 17:00
10  2018-10-20 Orzeł Pawłowice (Wrocław) Kolektyw Radwanice 17:00
10  2018-10-20 Parasol Wrocław Czarni Jelcz-Laskowice 17:00
10  2018-10-20 GKS Kobierzyce Pogoń Oleśnica 17:00
10  2018-10-20 Strzelinianka Strzelin KS Żórawina 17:00
10  2018-10-20 Energetyk Siechnice Polonia Środa Śląska 17:00
10  2018-10-21 Moto-Jelcz Oława Wiwa Goszcz 14:00
11  2018-10-27 Kolektyw Radwanice Moto-Jelcz Oława 17:00
11  2018-10-27 Polonia Środa Śląska Olimpia Podgaj 17:00
11  2018-10-27 KS Żórawina Zachód Sobótka 17:00
11  2018-10-27 Mechanik Brzezina Energetyk Siechnice 17:00
11  2018-10-27 Pogoń Oleśnica Strzelinianka Strzelin 17:00
11  2018-10-27 Widawa Bierutów Orzeł Pawłowice (Wrocław) 17:00
11  2018-10-27 Wiwa Goszcz Parasol Wrocław 17:00
11  2018-10-27 Czarni Jelcz-Laskowice GKS Kobierzyce 17:00
12  2018-11-03 Moto-Jelcz Oława Widawa Bierutów 17:00
12  2018-11-03 Pogoń Oleśnica Czarni Jelcz-Laskowice 17:00
12  2018-11-03 Energetyk Siechnice KS Żórawina 17:00
12  2018-11-03 Strzelinianka Strzelin Zachód Sobótka 17:00
12  2018-11-03 Olimpia Podgaj Mechanik Brzezina 17:00
12  2018-11-03 Orzeł Pawłowice (Wrocław) Polonia Środa Śląska 17:00
12  2018-11-03 Parasol Wrocław Kolektyw Radwanice 17:00
12  2018-11-03 GKS Kobierzyce Wiwa Goszcz 17:00
13  2018-11-10 Polonia Środa Śląska Moto-Jelcz Oława 17:00
13  2018-11-10 Zachód Sobótka Energetyk Siechnice 17:00
13  2018-11-10 Wiwa Goszcz Pogoń Oleśnica 17:00
13  2018-11-10 Czarni Jelcz-Laskowice Strzelinianka Strzelin 17:00
13  2018-11-10 Kolektyw Radwanice GKS Kobierzyce 17:00
13  2018-11-10 Mechanik Brzezina Orzeł Pawłowice (Wrocław) 17:00
13  2018-11-10 KS Żórawina Olimpia Podgaj 17:00
13  2018-11-10 Widawa Bierutów Parasol Wrocław 17:00
14  2018-11-17 Moto-Jelcz Oława Mechanik Brzezina 17:00
14  2018-11-17 Strzelinianka Strzelin Energetyk Siechnice 17:00
14  2018-11-17 Czarni Jelcz-Laskowice Wiwa Goszcz 17:00
14  2018-11-17 Pogoń Oleśnica Kolektyw Radwanice 17:00
14  2018-11-17 GKS Kobierzyce Widawa Bierutów 17:00
14  2018-11-17 Orzeł Pawłowice (Wrocław) KS Żórawina 17:00
14  2018-11-17 Olimpia Podgaj Zachód Sobótka 17:00
14  2018-11-17 Parasol Wrocław Polonia Środa Śląska 17:00
15  2018-11-24 KS Żórawina Moto-Jelcz Oława 17:00
15  2018-11-24 Widawa Bierutów Pogoń Oleśnica 17:00
15  2018-11-24 Zachód Sobótka Orzeł Pawłowice (Wrocław) 17:00
15  2018-11-24 Mechanik Brzezina Parasol Wrocław 17:00
15  2018-11-24 Polonia Środa Śląska GKS Kobierzyce 17:00
15  2018-11-24 Kolektyw Radwanice Czarni Jelcz-Laskowice 17:00
15  2018-11-24 Wiwa Goszcz Strzelinianka Strzelin 17:00
15  2018-11-24 Energetyk Siechnice Olimpia Podgaj 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-15 Czarni Chrząstawa 0:14 Moto-Jelcz Oława relacja ›
---  2018-09-05 WKS Wilczyce 1:10 Moto-Jelcz Oława relacja ›
---  2018-09-26 Wratislavia Wrocław 2:0 Moto-Jelcz Oława zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-21 Moto-Jelcz Oława 1:1 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-07-28 Kuźnia Jawor 0:1 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
2018-07-29 Moto-Jelcz Oława 6:0 Orzeł Sadowice zobacz ›
2018-08-04 Moto-Jelcz Oława Bielawianka Bielawa 16:00
2018-08-05 Orzeł Bukówek 1:9 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
2018-08-08 Górnik Wałbrzych 5:0 Moto-Jelcz Oława zobacz ›

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

FORUM MJO

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Kolektyw RadwaniceMoto-Jelcz Oława
Kolektyw Radwanice   Moto-Jelcz Oława
2018-10-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Czarni Jelcz-LaskowiceMoto-Jelcz Oława
Czarni Jelcz-Laskowice 0:1 Moto-Jelcz Oława
2018-10-14, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Moto - Jelcz Oława - Wiwa Goszcz
Zachód Sobótka - Mechanik Brzezina
Olimpia Podgaj - Widawa Bierutów
Orzeł Pawłowice (Wrocław) - Kolektyw Radwanice
Parasol Wrocław - Czarni Jelcz - Laskowice
GKS Kobierzyce - Pogoń Oleśnica
Strzelinianka Strzelin - KS Żórawina
Energetyk Siechnice - Polonia Środa Śląska

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Czarni Jelcz - Laskowice 0:1 Moto - Jelcz Oława
GKS Kobierzyce 5:0 Strzelinianka Strzelin
Pogoń Oleśnica 1:1 Parasol Wrocław
Wiwa Goszcz 0:4 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Widawa Bierutów 1:0 Energetyk Siechnice
Mechanik Brzezina 0:0 KS Żórawina
Polonia Środa Śląska 2:0 Zachód Sobótka
Kolektyw Radwanice 3:3 Olimpia Podgaj

Współpraca