Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1408, wczoraj: 1849
ogółem: 8 969 752

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzający

 free counters 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-15 Sokół Marcinkowice Moto-Jelcz Oława 17:00
2019-08-15 Piast Żerniki (Wrocław) Piast Nowa Ruda 17:00
2019-08-15 Unia Bardo Górnik Wałbrzych 17:00
2019-08-15 Sokół Wielka Lipa LKS Bystrzyca Górna 17:00
2019-08-15 Wiwa Goszcz Bielawianka Bielawa 17:00
2019-08-15 Polonia Świdnica GKS Mirków/Długołęka 17:00
2019-08-15 Pogoń Pieszyce Lechia Dzierżoniów 17:00
2019-08-15 Polonia Trzebnica Orzeł Prusice 17:00
2019-08-17 Moto-Jelcz Oława Polonia Świdnica 17:00
2019-08-17 Górnik Wałbrzych Sokół Wielka Lipa 17:00
2019-08-17 Lechia Dzierżoniów Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2019-08-17 LKS Bystrzyca Górna Sokół Marcinkowice 17:00
2019-08-17 Wiwa Goszcz Unia Bardo 17:00
2019-08-17 Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 17:00
2019-08-17 Orzeł Prusice Polonia Świdnica 17:00
2019-08-17 GKS Mirków/Długołęka Polonia Trzebnica 17:00
2019-08-24 Polonia Trzebnica Moto-Jelcz Oława 17:00
2019-08-24 Unia Bardo Bielawianka Bielawa 17:00
2019-08-24 Sokół Wielka Lipa Wiwa Goszcz 17:00
2019-08-24 Piast Nowa Ruda Lechia Dzierżoniów 17:00
2019-08-24 Polonia Świdnica LKS Bystrzyca Górna 17:00
2019-08-24 Sokół Marcinkowice Górnik Wałbrzych 17:00
2019-08-24 Piast Żerniki (Wrocław) Orzeł Prusice 17:00
2019-08-24 Pogoń Pieszyce GKS Mirków/Długołęka 17:00
2019-08-31 Moto-Jelcz Oława Pogoń Pieszyce 17:00
2019-08-31 Górnik Wałbrzych Polonia Świdnica 17:00
2019-08-31 Bielawianka Bielawa Lechia Dzierżoniów 17:00
2019-08-31 Wiwa Goszcz Sokół Marcinkowice 17:00
2019-08-31 Orzeł Prusice Piast Nowa Ruda 17:00
2019-08-31 GKS Mirków/Długołęka Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2019-08-31 LKS Bystrzyca Górna Polonia Trzebnica 17:00
2019-08-31 Unia Bardo Sokół Wielka Lipa 17:00
2019-09-07 Piast Żerniki (Wrocław) Moto-Jelcz Oława 17:00
2019-09-07 Sokół Wielka Lipa Bielawianka Bielawa 17:00
2019-09-07 Piast Nowa Ruda GKS Mirków/Długołęka 17:00
2019-09-07 Polonia Świdnica Wiwa Goszcz 17:00
2019-09-07 Lechia Dzierżoniów Orzeł Prusice 17:00
2019-09-07 Sokół Marcinkowice Unia Bardo 17:00
2019-09-07 Pogoń Pieszyce LKS Bystrzyca Górna 17:00
2019-09-07 Polonia Trzebnica Górnik Wałbrzych 17:00
2019-09-14 Moto-Jelcz Oława Piast Nowa Ruda 17:00
2019-09-14 Bielawianka Bielawa Orzeł Prusice 17:00
2019-09-14 Górnik Wałbrzych Pogoń Pieszyce 17:00
2019-09-14 Wiwa Goszcz Polonia Trzebnica 17:00
2019-09-14 Sokół Wielka Lipa Sokół Marcinkowice 17:00
2019-09-14 LKS Bystrzyca Górna Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2019-09-14 GKS Mirków/Długołęka Lechia Dzierżoniów 17:00
2019-09-14 Unia Bardo Polonia Świdnica 17:00
2019-09-21 Lechia Dzierżoniów Moto-Jelcz Oława 17:00
2019-09-21 Piast Żerniki (Wrocław) Górnik Wałbrzych 17:00
2019-09-21 Orzeł Prusice GKS Mirków/Długołęka 17:00
2019-09-21 Polonia Świdnica Sokół Wielka Lipa 17:00
2019-09-21 Pogoń Pieszyce Wiwa Goszcz 17:00
2019-09-21 Piast Nowa Ruda LKS Bystrzyca Górna 17:00
2019-09-21 Sokół Marcinkowice Bielawianka Bielawa 17:00
2019-09-21 Polonia Trzebnica Unia Bardo 17:00
2019-09-28 Moto-Jelcz Oława Orzeł Prusice 17:00
2019-09-28 Bielawianka Bielawa GKS Mirków/Długołęka 17:00
2019-09-28 Górnik Wałbrzych Piast Nowa Ruda 17:00
2019-09-28 Sokół Wielka Lipa Polonia Trzebnica 17:00
2019-09-28 Unia Bardo Pogoń Pieszyce 17:00
2019-09-28 Wiwa Goszcz Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
2019-09-28 LKS Bystrzyca Górna Lechia Dzierżoniów 17:00
2019-09-28 Sokół Marcinkowice Polonia Świdnica 17:00
2019-10-05 GKS Mirków/Długołęka Moto-Jelcz Oława 17:00
2019-10-05 Polonia Świdnica Bielawianka Bielawa 17:00
2019-10-05 Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 17:00
2019-10-05 Polonia Trzebnica Sokół Marcinkowice 17:00
2019-10-05 Orzeł Prusice LKS Bystrzyca Górna 17:00
2019-10-05 Piast Nowa Ruda Wiwa Goszcz 17:00
2019-10-05 Pogoń Pieszyce Sokół Wielka Lipa 17:00
2019-10-05 Piast Żerniki (Wrocław) Unia Bardo 17:00
10  2019-10-12 Bielawianka Bielawa Moto-Jelcz Oława 11:00
10  2019-10-12 Wiwa Goszcz Lechia Dzierżoniów 17:00
10  2019-10-12 Górnik Wałbrzych Orzeł Prusice 17:00
10  2019-10-12 Unia Bardo Piast Nowa Ruda 17:00
10  2019-10-12 Polonia Świdnica Polonia Trzebnica 17:00
10  2019-10-12 Sokół Marcinkowice Pogoń Pieszyce 17:00
10  2019-10-12 LKS Bystrzyca Górna GKS Mirków/Długołęka 17:00
10  2019-10-12 Sokół Wielka Lipa Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
11  2019-10-19 Moto-Jelcz Oława LKS Bystrzyca Górna 13:00
11  2019-10-19 Lechia Dzierżoniów Unia Bardo 17:00
11  2019-10-19 Polonia Trzebnica Bielawianka Bielawa 17:00
11  2019-10-19 GKS Mirków/Długołęka Górnik Wałbrzych 17:00
11  2019-10-19 Piast Nowa Ruda Sokół Wielka Lipa 17:00
11  2019-10-19 Pogoń Pieszyce Polonia Świdnica 17:00
11  2019-10-19 Orzeł Prusice Wiwa Goszcz 17:00
11  2019-10-19 Piast Żerniki (Wrocław) Sokół Marcinkowice 17:00
12  2019-10-26 Górnik Wałbrzych Moto-Jelcz Oława 17:00
12  2019-10-26 Bielawianka Bielawa LKS Bystrzyca Górna 17:00
12  2019-10-26 Sokół Marcinkowice Piast Nowa Ruda 17:00
12  2019-10-26 Polonia Trzebnica Pogoń Pieszyce 17:00
12  2019-10-26 Wiwa Goszcz GKS Mirków/Długołęka 17:00
12  2019-10-26 Unia Bardo Orzeł Prusice 17:00
12  2019-10-26 Polonia Świdnica Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
12  2019-10-26 Sokół Wielka Lipa Lechia Dzierżoniów 17:00
13  2019-11-02 Moto-Jelcz Oława Wiwa Goszcz 11:00
13  2019-11-02 Pogoń Pieszyce Bielawianka Bielawa 17:00
13  2019-11-02 Piast Nowa Ruda Polonia Świdnica 17:00
13  2019-11-02 Lechia Dzierżoniów Sokół Marcinkowice 17:00
13  2019-11-02 LKS Bystrzyca Górna Górnik Wałbrzych 17:00
13  2019-11-02 GKS Mirków/Długołęka Unia Bardo 17:00
13  2019-11-02 Orzeł Prusice Sokół Wielka Lipa 17:00
13  2019-11-02 Piast Żerniki (Wrocław) Polonia Trzebnica 17:00
14  2019-11-09 Unia Bardo Moto-Jelcz Oława 11:00
14  2019-11-09 Bielawianka Bielawa Górnik Wałbrzych 17:00
14  2019-11-09 Polonia Świdnica Lechia Dzierżoniów 17:00
14  2019-11-09 Polonia Trzebnica Piast Nowa Ruda 17:00
14  2019-11-09 Pogoń Pieszyce Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
14  2019-11-09 Wiwa Goszcz LKS Bystrzyca Górna 17:00
14  2019-11-09 Sokół Marcinkowice Orzeł Prusice 17:00
14  2019-11-09 Sokół Wielka Lipa GKS Mirków/Długołęka 17:00
15  2019-11-16 Moto-Jelcz Oława Sokół Wielka Lipa 11:00
15  2019-11-16 Górnik Wałbrzych Wiwa Goszcz 17:00
15  2019-11-16 Piast Żerniki (Wrocław) Bielawianka Bielawa 17:00
15  2019-11-16 Lechia Dzierżoniów Polonia Trzebnica 17:00
15  2019-11-16 Piast Nowa Ruda Pogoń Pieszyce 17:00
15  2019-11-16 GKS Mirków/Długołęka Sokół Marcinkowice 17:00
15  2019-11-16 Orzeł Prusice Polonia Świdnica 17:00
15  2019-11-16 LKS Bystrzyca Górna Unia Bardo 17:00
16  2020-03-14 Moto-Jelcz Oława Sokół Marcinkowice 11:00
16  2020-03-14 Bielawianka Bielawa Bielawianka Bielawa 11:00
16  2020-03-14 Lechia Dzierżoniów Pogoń Pieszyce 11:00
16  2020-03-14 Piast Nowa Ruda Piast Żerniki (Wrocław) 11:00
16  2020-03-14 LKS Bystrzyca Górna Sokół Wielka Lipa 11:00
16  2020-03-14 Orzeł Prusice Polonia Trzebnica 11:00
16  2020-03-14 Górnik Wałbrzych Unia Bardo 11:00
16  2020-03-14 GKS Mirków/Długołęka Polonia Świdnica 11:00

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Sokół MarcinkowiceMoto-Jelcz Oława
Sokół Marcinkowice   Moto-Jelcz Oława
2019-08-15, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Sokół Marcinkowice - Moto - Jelcz Oława
Piast Żerniki (Wrocław) - Piast Nowa Ruda
Unia Bardo - Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa - LKS Bystrzyca Górna
Wiwa Goszcz - Bielawianka Bielawa
Polonia Świdnica - GKS Mirków/Długołęka
Pogoń Pieszyce - Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica - Orzeł Prusice

Wyniki

Mecze sparingowe

Współpraca