Moto Jelcz Oława - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wspieraj Moto-Jelcz Oława! Nr konta: 10 9585 0007 2004 0000 1918 0001. Dane do przelewów z zagranicy: IBAN: PL, Swift code (BIC): GBW CPLPP
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 194, wczoraj: 1948
ogółem: 9 197 361

statystyki szczegółowe

FORUM MJO

Kliknij na button

Odwiedzaj±cy

 free counters 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-15 Sokół Marcinkowice 5:0 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2019-08-15 Piast Żerniki (Wrocław) 1:3 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2019-08-15 Unia Bardo 0:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2019-08-15 Sokół Wielka Lipa 1:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2019-08-15 Wiwa Goszcz 1:2 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2019-08-15 Polonia ¦widnica 2:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2019-08-15 Pogoń Pieszyce 0:1 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2019-08-15 Polonia Trzebnica 2:2 Orzeł Prusice zobacz ›
2019-08-17 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:1 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2019-08-17 Lechia Dzierżoniów 1:3 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2019-08-17 Sokół Marcinkowice 2:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2019-08-17 Wiwa Goszcz 2:3 Unia Bardo zobacz ›
2019-08-17 Bielawianka Bielawa 2:0 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2019-08-17 Orzeł Prusice 5:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2019-08-17 GKS Mirków/Długołęka 3:1 Polonia Trzebnica zobacz ›
2019-08-18 Moto-Jelcz Oława 2:1 Polonia ¦widnica relacja ›
2019-08-24 Polonia Trzebnica 3:3 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2019-08-24 Unia Bardo 2:2 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2019-08-24 Sokół Wielka Lipa 5:1 Wiwa Goszcz zobacz ›
2019-08-24 Piast Nowa Ruda 2:1 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2019-08-24 Polonia ¦widnica 2:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2019-08-24 Sokół Marcinkowice 2:0 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2019-08-24 Piast Żerniki (Wrocław) 2:1 Orzeł Prusice zobacz ›
2019-08-24 Pogoń Pieszyce 0:2 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2019-08-31 Moto-Jelcz Oława 1:0 Pogoń Pieszyce relacja ›
2019-08-31 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 0:1 Polonia ¦widnica zobacz ›
2019-08-31 Bielawianka Bielawa 0:1 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2019-08-31 Wiwa Goszcz 3:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2019-08-31 Orzeł Prusice 0:2 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2019-08-31 Piast Żerniki (Wrocław) 3:2 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2019-08-31 LKS Bystrzyca Górna 3:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
2019-08-31 Unia Bardo 0:3 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2019-09-07 Piast Żerniki (Wrocław) 1:1 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2019-09-07 Sokół Wielka Lipa 2:1 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2019-09-07 Piast Nowa Ruda 6:1 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2019-09-07 Polonia ¦widnica 4:0 Wiwa Goszcz zobacz ›
2019-09-07 Lechia Dzierżoniów 4:2 Orzeł Prusice zobacz ›
2019-09-07 Sokół Marcinkowice 5:1 Unia Bardo zobacz ›
2019-09-07 Pogoń Pieszyce 3:1 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2019-09-07 Polonia Trzebnica 1:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2019-09-14 Moto-Jelcz Oława 3:0 Piast Nowa Ruda relacja ›
2019-09-14 Bielawianka Bielawa 6:2 Orzeł Prusice zobacz ›
2019-09-14 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 4:3 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2019-09-14 Wiwa Goszcz 3:1 Polonia Trzebnica zobacz ›
2019-09-14 Sokół Wielka Lipa 0:0 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2019-09-14 LKS Bystrzyca Górna 0:3 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2019-09-14 GKS Mirków/Długołęka 3:4 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2019-09-14 Unia Bardo 3:0 Polonia ¦widnica zobacz ›
2019-09-21 Lechia Dzierżoniów 1:3 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2019-09-21 Piast Żerniki (Wrocław) 3:2 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2019-09-21 Orzeł Prusice 2:4 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2019-09-21 Polonia ¦widnica 2:1 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2019-09-21 Pogoń Pieszyce 3:3 Wiwa Goszcz zobacz ›
2019-09-21 Piast Nowa Ruda 2:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2019-09-21 Sokół Marcinkowice 2:2 Bielawianka Bielawa zobacz ›
2019-09-21 Polonia Trzebnica 2:3 Unia Bardo zobacz ›
2019-09-28 Moto-Jelcz Oława 7:1 Orzeł Prusice relacja ›
2019-09-28 Bielawianka Bielawa 2:1 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
2019-09-28 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:6 Piast Nowa Ruda zobacz ›
2019-09-28 Sokół Wielka Lipa 3:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
2019-09-28 Unia Bardo 1:2 Pogoń Pieszyce zobacz ›
2019-09-28 Wiwa Goszcz 2:2 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
2019-09-28 LKS Bystrzyca Górna 0:5 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
2019-09-28 Sokół Marcinkowice 0:2 Polonia ¦widnica zobacz ›
2019-10-05 GKS Mirków/Długołęka 1:1 Moto-Jelcz Oława relacja ›
2019-10-05 Lechia Dzierżoniów 3:3 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
2019-10-05 Polonia Trzebnica 3:1 Sokół Marcinkowice zobacz ›
2019-10-05 Orzeł Prusice 5:2 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
2019-10-05 Piast Nowa Ruda 1:1 Wiwa Goszcz zobacz ›
2019-10-05 Pogoń Pieszyce 0:3 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
2019-10-05 Piast Żerniki (Wrocław) 1:2 Unia Bardo zobacz ›
2019-10-06 Polonia ¦widnica 3:0 Bielawianka Bielawa zobacz ›
10  2019-10-12 Bielawianka Bielawa 2:0 Moto-Jelcz Oława relacja ›
10  2019-10-12 Wiwa Goszcz 2:2 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
10  2019-10-12 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 3:1 Orzeł Prusice zobacz ›
10  2019-10-12 Unia Bardo 2:1 Piast Nowa Ruda zobacz ›
10  2019-10-12 Polonia ¦widnica 1:0 Polonia Trzebnica zobacz ›
10  2019-10-12 Sokół Marcinkowice 3:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
10  2019-10-12 LKS Bystrzyca Górna 0:5 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
10  2019-10-12 Sokół Wielka Lipa 3:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
11  2019-10-19 Moto-Jelcz Oława 6:0 LKS Bystrzyca Górna relacja ›
11  2019-10-19 Lechia Dzierżoniów 3:1 Unia Bardo zobacz ›
11  2019-10-19 Polonia Trzebnica 0:0 Bielawianka Bielawa zobacz ›
11  2019-10-19 GKS Mirków/Długołęka 1:3 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
11  2019-10-19 Piast Nowa Ruda 1:1 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
11  2019-10-19 Pogoń Pieszyce 0:1 Polonia ¦widnica zobacz ›
11  2019-10-19 Orzeł Prusice 0:3 Wiwa Goszcz zobacz ›
11  2019-10-19 Piast Żerniki (Wrocław) 2:3 Sokół Marcinkowice zobacz ›
12  2019-10-26 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 2:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
12  2019-10-26 Bielawianka Bielawa 6:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
12  2019-10-26 Sokół Marcinkowice 1:5 Piast Nowa Ruda zobacz ›
12  2019-10-26 Polonia Trzebnica 2:2 Pogoń Pieszyce zobacz ›
12  2019-10-26 Wiwa Goszcz 1:4 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
12  2019-10-26 Unia Bardo 4:1 Orzeł Prusice zobacz ›
12  2019-10-26 Polonia ¦widnica 7:0 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
12  2019-10-26 Sokół Wielka Lipa 1:0 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
13  2019-11-02 Moto-Jelcz Oława 3:0 Wiwa Goszcz relacja ›
13  2019-11-02 Pogoń Pieszyce 1:2 Bielawianka Bielawa zobacz ›
13  2019-11-02 Piast Nowa Ruda 0:4 Polonia ¦widnica zobacz ›
13  2019-11-02 Lechia Dzierżoniów 3:2 Sokół Marcinkowice zobacz ›
13  2019-11-02 GKS Mirków/Długołęka 3:2 Unia Bardo zobacz ›
13  2019-11-02 Orzeł Prusice 3:2 Sokół Wielka Lipa zobacz ›
13  2019-11-02 Piast Żerniki (Wrocław) 2:2 Polonia Trzebnica zobacz ›
13  2019-11-03 LKS Bystrzyca Górna 2:1 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
14  2019-11-09 Unia Bardo 4:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
14  2019-11-09 Bielawianka Bielawa 6:1 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie zobacz ›
14  2019-11-09 Polonia ¦widnica 2:1 Lechia Dzierżoniów zobacz ›
14  2019-11-09 Polonia Trzebnica 5:0 Piast Nowa Ruda zobacz ›
14  2019-11-09 Pogoń Pieszyce 0:1 Piast Żerniki (Wrocław) zobacz ›
14  2019-11-09 Wiwa Goszcz 1:0 LKS Bystrzyca Górna zobacz ›
14  2019-11-09 Sokół Marcinkowice 2:0 Orzeł Prusice zobacz ›
14  2019-11-09 Sokół Wielka Lipa 2:0 GKS Mirków/Długołęka zobacz ›
15  2019-11-16 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:2 Wiwa Goszcz zobacz ›
15  2019-11-16 Piast Żerniki (Wrocław) 1:0 Bielawianka Bielawa zobacz ›
15  2019-11-16 Lechia Dzierżoniów 0:1 Polonia Trzebnica zobacz ›
15  2019-11-16 Piast Nowa Ruda 3:0 Pogoń Pieszyce zobacz ›
15  2019-11-16 GKS Mirków/Długołęka 1:6 Sokół Marcinkowice zobacz ›
15  2019-11-16 Orzeł Prusice 1:1 Polonia ¦widnica zobacz ›
15  2019-11-16 LKS Bystrzyca Górna 1:1 Unia Bardo zobacz ›
15  2019-11-17 Moto-Jelcz Oława 0:0 Sokół Wielka Lipa relacja ›
16  2019-11-23 Moto-Jelcz Oława Sokół Marcinkowice 13:30
16  2019-11-23 Piast Nowa Ruda Piast Żerniki (Wrocław) 13:30
16  2019-11-23 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Unia Bardo 13:30
16  2019-11-23 Bielawianka Bielawa Wiwa Goszcz 13:30
16  2019-11-23 GKS Mirków/Długołęka Polonia ¦widnica 13:30
16  2019-11-23 Lechia Dzierżoniów Pogoń Pieszyce 13:30
16  2019-11-23 Orzeł Prusice Polonia Trzebnica 13:30
16  2019-11-24 LKS Bystrzyca Górna Sokół Wielka Lipa 13:00
17  2020-03-14 Polonia ¦widnica Moto-Jelcz Oława 14:00
17  2020-03-14 Sokół Wielka Lipa Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 14:00
17  2020-03-14 Piast Żerniki (Wrocław) Lechia Dzierżoniów 14:00
17  2020-03-14 LKS Bystrzyca Górna Sokół Marcinkowice 14:00
17  2020-03-14 Unia Bardo Wiwa Goszcz 14:00
17  2020-03-14 Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 14:00
17  2020-03-14 Pogoń Pieszyce Orzeł Prusice 14:00
17  2020-03-14 Polonia Trzebnica GKS Mirków/Długołęka 14:00
18  2020-03-21 Moto-Jelcz Oława Polonia Trzebnica 17:00
18  2020-03-21 Bielawianka Bielawa Unia Bardo 17:00
18  2020-03-21 Wiwa Goszcz Sokół Wielka Lipa 17:00
18  2020-03-21 Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 17:00
18  2020-03-21 LKS Bystrzyca Górna Polonia ¦widnica 17:00
18  2020-03-21 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Sokół Marcinkowice 17:00
18  2020-03-21 Orzeł Prusice Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
18  2020-03-21 GKS Mirków/Długołęka Pogoń Pieszyce 17:00
19  2020-03-28 Pogoń Pieszyce Moto-Jelcz Oława 17:00
19  2020-03-28 Polonia ¦widnica Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
19  2020-03-28 Lechia Dzierżoniów Bielawianka Bielawa 17:00
19  2020-03-28 Sokół Marcinkowice Wiwa Goszcz 17:00
19  2020-03-28 Piast Nowa Ruda Orzeł Prusice 17:00
19  2020-03-28 GKS Mirków/Długołęka Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
19  2020-03-28 Polonia Trzebnica LKS Bystrzyca Górna 17:00
19  2020-03-28 Sokół Wielka Lipa Unia Bardo 17:00
20  2020-04-04 Moto-Jelcz Oława Piast Żerniki (Wrocław) 16:00
20  2020-04-04 Bielawianka Bielawa Sokół Wielka Lipa 17:00
20  2020-04-04 GKS Mirków/Długołęka Piast Nowa Ruda 17:00
20  2020-04-04 Wiwa Goszcz Polonia ¦widnica 17:00
20  2020-04-04 Orzeł Prusice Lechia Dzierżoniów 17:00
20  2020-04-04 Unia Bardo Sokół Marcinkowice 17:00
20  2020-04-04 LKS Bystrzyca Górna Pogoń Pieszyce 17:00
20  2020-04-04 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Polonia Trzebnica 17:00
21  2020-04-11 Piast Nowa Ruda Moto-Jelcz Oława 16:00
21  2020-04-11 Orzeł Prusice Bielawianka Bielawa 17:00
21  2020-04-11 Pogoń Pieszyce Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
21  2020-04-11 Polonia Trzebnica Wiwa Goszcz 17:00
21  2020-04-11 Sokół Marcinkowice Sokół Wielka Lipa 17:00
21  2020-04-11 Piast Żerniki (Wrocław) LKS Bystrzyca Górna 17:00
21  2020-04-11 Lechia Dzierżoniów GKS Mirków/Długołęka 17:00
21  2020-04-11 Polonia ¦widnica Unia Bardo 17:00
22  2020-04-18 Moto-Jelcz Oława Lechia Dzierżoniów 16:00
22  2020-04-18 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
22  2020-04-18 GKS Mirków/Długołęka Orzeł Prusice 17:00
22  2020-04-18 Sokół Wielka Lipa Polonia ¦widnica 17:00
22  2020-04-18 Wiwa Goszcz Pogoń Pieszyce 17:00
22  2020-04-18 LKS Bystrzyca Górna Piast Nowa Ruda 17:00
22  2020-04-18 Bielawianka Bielawa Sokół Marcinkowice 17:00
22  2020-04-18 Unia Bardo Polonia Trzebnica 17:00
23  2020-04-25 Orzeł Prusice Moto-Jelcz Oława 16:00
23  2020-04-25 GKS Mirków/Długołęka Bielawianka Bielawa 17:00
23  2020-04-25 Piast Nowa Ruda Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
23  2020-04-25 Polonia Trzebnica Sokół Wielka Lipa 17:00
23  2020-04-25 Pogoń Pieszyce Unia Bardo 17:00
23  2020-04-25 Piast Żerniki (Wrocław) Wiwa Goszcz 17:00
23  2020-04-25 Lechia Dzierżoniów LKS Bystrzyca Górna 17:00
23  2020-04-25 Polonia ¦widnica Sokół Marcinkowice 17:00
24  2020-05-01 Moto-Jelcz Oława GKS Mirków/Długołęka 15:00
24  2020-05-01 Bielawianka Bielawa Polonia ¦widnica 11:00
24  2020-05-01 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Lechia Dzierżoniów 17:00
24  2020-05-01 Sokół Marcinkowice Polonia Trzebnica 17:00
24  2020-05-01 LKS Bystrzyca Górna Orzeł Prusice 17:00
24  2020-05-01 Wiwa Goszcz Piast Nowa Ruda 17:00
24  2020-05-01 Sokół Wielka Lipa Pogoń Pieszyce 17:00
24  2020-05-01 Unia Bardo Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
25  2020-05-03 Moto-Jelcz Oława Bielawianka Bielawa 11:00
25  2020-05-03 Lechia Dzierżoniów Wiwa Goszcz 17:00
25  2020-05-03 Orzeł Prusice Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
25  2020-05-03 Piast Nowa Ruda Unia Bardo 17:00
25  2020-05-03 Polonia Trzebnica Polonia ¦widnica 17:00
25  2020-05-03 Pogoń Pieszyce Sokół Marcinkowice 17:00
25  2020-05-03 GKS Mirków/Długołęka LKS Bystrzyca Górna 17:00
25  2020-05-03 Piast Żerniki (Wrocław) Sokół Wielka Lipa 17:00
26  2020-05-09 LKS Bystrzyca Górna Moto-Jelcz Oława 15:00
26  2020-05-09 Unia Bardo Lechia Dzierżoniów 17:00
26  2020-05-09 Bielawianka Bielawa Polonia Trzebnica 17:00
26  2020-05-09 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie GKS Mirków/Długołęka 17:00
26  2020-05-09 Sokół Wielka Lipa Piast Nowa Ruda 17:00
26  2020-05-09 Polonia ¦widnica Pogoń Pieszyce 17:00
26  2020-05-09 Wiwa Goszcz Orzeł Prusice 17:00
26  2020-05-09 Sokół Marcinkowice Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
27  2020-05-16 Moto-Jelcz Oława Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
27  2020-05-16 LKS Bystrzyca Górna Bielawianka Bielawa 17:00
27  2020-05-16 Piast Nowa Ruda Sokół Marcinkowice 17:00
27  2020-05-16 Pogoń Pieszyce Polonia Trzebnica 17:00
27  2020-05-16 GKS Mirków/Długołęka Wiwa Goszcz 17:00
27  2020-05-16 Orzeł Prusice Unia Bardo 17:00
27  2020-05-16 Piast Żerniki (Wrocław) Polonia ¦widnica 17:00
27  2020-05-16 Lechia Dzierżoniów Sokół Wielka Lipa 17:00
28  2020-05-23 Wiwa Goszcz Moto-Jelcz Oława 14:00
28  2020-05-23 Bielawianka Bielawa Pogoń Pieszyce 17:00
28  2020-05-23 Polonia ¦widnica Piast Nowa Ruda 17:00
28  2020-05-23 Sokół Marcinkowice Lechia Dzierżoniów 17:00
28  2020-05-23 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie LKS Bystrzyca Górna 17:00
28  2020-05-23 Unia Bardo GKS Mirków/Długołęka 17:00
28  2020-05-23 Sokół Wielka Lipa Orzeł Prusice 17:00
28  2020-05-23 Polonia Trzebnica Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
29  2020-05-30 Moto-Jelcz Oława Unia Bardo 11:00
29  2020-05-30 Orzeł Z±bkowice ¦l±skie Bielawianka Bielawa 17:00
29  2020-05-30 Lechia Dzierżoniów Polonia ¦widnica 17:00
29  2020-05-30 Piast Nowa Ruda Polonia Trzebnica 17:00
29  2020-05-30 Piast Żerniki (Wrocław) Pogoń Pieszyce 17:00
29  2020-05-30 LKS Bystrzyca Górna Wiwa Goszcz 17:00
29  2020-05-30 Orzeł Prusice Sokół Marcinkowice 17:00
29  2020-05-30 GKS Mirków/Długołęka Sokół Wielka Lipa 17:00
30  2020-06-06 Sokół Wielka Lipa Moto-Jelcz Oława 17:00
30  2020-06-06 Wiwa Goszcz Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 17:00
30  2020-06-06 Bielawianka Bielawa Piast Żerniki (Wrocław) 17:00
30  2020-06-06 Polonia Trzebnica Lechia Dzierżoniów 17:00
30  2020-06-06 Pogoń Pieszyce Piast Nowa Ruda 17:00
30  2020-06-06 Sokół Marcinkowice GKS Mirków/Długołęka 17:00
30  2020-06-06 Polonia ¦widnica Orzeł Prusice 17:00
30  2020-06-06 Unia Bardo LKS Bystrzyca Górna 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2019-09-04 Korona Pęcz 0:2 Moto-Jelcz Oława relacja ›
---  2019-09-18 WKS Wierzbice 5:1 Moto-Jelcz Oława relacja ›

STRONA OFICJALNA

Kliknij na button

Najbliższe spotkanie

Moto-Jelcz OławaSokół Marcinkowice
Moto-Jelcz Oława   Sokół Marcinkowice
2019-11-23, 13:30:00

Stadion MJO, ul. Sportowa 1

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaSokół Wielka Lipa
Moto-Jelcz Oława 0:0 Sokół Wielka Lipa
2019-11-17, 13:00:00
Stadion MJO, ul. Sportowa 1
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Moto - Jelcz Oława - Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda - Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Z±bkowice ¦l±skie - Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna - Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa - Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka - Polonia ¦widnica
Lechia Dzierżoniów - Pogoń Pieszyce
Orzeł Prusice - Polonia Trzebnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Moto - Jelcz Oława 0:0 Sokół Wielka Lipa
Orzeł Z±bkowice ¦l±skie 1:2 Wiwa Goszcz
Piast Żerniki (Wrocław) 1:0 Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów 0:1 Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda 3:0 Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka 1:6 Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice 1:1 Polonia ¦widnica
LKS Bystrzyca Górna 1:1 Unia Bardo

Współpraca